L'Oreal Paris, Elseve, Odżywcza maska - balsam 'Magiczna moc olejków' (stara wersja)

Odżywcza Maska Balsam zawiera formułę łączącą moc 6 olejków kwiatowych, oferując pielęgnację, nasycając włókna włosów działaniem odżywczym.Włosy suche zyskują miękkość, witalność i blask. Formuła łączy moc 6 olejków kwiatowych:
olejek rumiankowy o właściwościach nadających blask, olejek lniany o właściwościach nawilżających, olejek słonecznikowy o właściwościach odżywiających, olejek z kwiatu lotosu o właściwościach zmiękczających włosy, olejek z gardenii tahitańskiej o właściwościach zapobiegających wysuszaniu oraz olejek różany o właściwościach pielęgnacyjnych.

regenerujące, termoochronne, wygładzające, nabłyszczające, nawilżające
w słoiku
bogate
Skóra głowy
normalna
do włosów suchych i zniszczonych, do włosów długich

Świetna maska!

Uwielbiam tą maskę, a do tego za tak niską cenę.
Stosuję maskę 2 razy w tygodniu. Mam puszczące się włosy. Po użyciu maski włosy są niesamowicie nawilżone i ujarzmione. Nie puszą się i są bardziej proste (lubie ten efekt). Konsystencja jest gęsta, kremowa, idealnie można ją wetrzeć we włosy. Polecem każdemu! Tylko trzeba dobrze spłukać.

Przyzwoita maska

Maskę kupiłam z zamiarem polepszenia kondycji moich włosów po dość częstym używaniu prostownicy. Zachęcona pozytywnymi opiniami wybrałam wersję z dodatkiem olejków.

Dobra

Maseczka ma przyjemny zapach i dosyć zbitą konsystencję. Dobrze wygładza włosy, sprawia, że po jej użyciu dobrze się rozczesują i są błyszczące. Widać, że są o wiele bardziej nawilżone niż przed użyciem. Polecam.

DOBRA

PLUSY:
+ bardzo dużo olejków w składzie
+ dobrze nawilża
+ gęsta konsystencja
+ solidne opakowanie

MINUSY:
- może obciążać (trzeba bardzo dobrze spłukać włosy)
- wydajność (starcza na jakieś 4/5 razy)
- produkt mógłby być większy

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Prawdziwy balsam dla moich włosów

Jestem zachwycona całą serią "Magiczna moc olejków". Uważam, że jest to najbardziej udana linia Elseve. Gdy tylko dostałam maskę - wiedziałam, że się polubimy. Dokupiłam całą serię, aby móc zafundować moim włosom pełny rytuał - i nie zawiodłam się ;) Wszystkim posiadaczkom zniszczonych, farbowanych włosów, serdecznie polecam.

Zbawienie dla moich włosów!

Doskonały produkt, który jest w stanie ujarzmić moje włosy!
Wygodne opakowanie, dość duże, przez co nieporęczne w podróży. Konsystencja zwarta, ładnie sunie po włosach dokładnie je oblepiająć. Konsystencja ze złotymi drobinkami lśni jak złoto i przywodzi na myśl olejek arganowy.
Zapach lekko słodkawy, bardzo przyjemny.
Działanie - doskonale nawilża włosy, sprawiając, że z łatwością się rozczesują. Nie obciąża ich, włosy pozostają sypkie a do tego mocne, lśniące i wyraźnie nawilżone. Dla mnie produkt nr 1!

Mieniące się drobinki

Maska do włosów z serii Magiczna Moc Olejków trafiła w moje ręce jakiś czas temu i od samego początku byłam jej ciekawa. Zaczynając od opakowania - klasyczny dla masek plastikowy słoiczek, z zakrętką na "klik", który daje nam znać, że został dobrze zamknięty. Po otwarciu ukazuje nam się przepięknie mieniąca niczym złoto maska, o gęstej konsystencji i cudownym zapachu, który po umyciu utrzymuje się przez jakiś czas na włosach. Maska trzymana parę minut na włosach zmiękcza je i ułatwia rozczesywanie, sprawia, że włosy są miłe w dotyku.

złoto bez mocy

Niby to maska, a działa w zasadzie jak odżywka po każdym myciu. Na maskę zdecydowanie zbyt mało odżywcza!
Ma konsystencję gęstej śmietany, i cudownie mieniące się złote drobinki-oj, szkoda, że one nie zostają na włosach...
Zapach orientalnych olejków, delikatny, zmysłowy, jakiś czas zostaje na włosach.
Mimo, że jest gęsta, dobrze się rozprowadza się na włosach, nie spływa. Ułatwia rozczesywanie, trochę odżywia i dodaje połysku.
Nie obciąża ani nie dociąża włosów.
W opakowaniu gdy była chwilę nieużywana, zrobił się na niej zastygnięty "kożuch", który trudno było rozmieszać i rozprowadzić na włosach.
Opakowanie bardzo praktyczne, lekkie, plastikowe, z dużym otworem, dzięki czemu łatwo dozować maskę i zużyć ją do samego końca!
Gdybym miała ją krótko podsumować, powiedziałabym: Przeciętniaczek...

Totalny bubel...

Maskę zakupiłam na wakacyjnej promocji w Rossmanie -49 %. Używałam jej z linią produktów z tej samej serii ( olejek, odżywka w sprayu, szampon ). Jedyną cudowną moc miał olejek, który swoją drogą był genialny, ale nie jego działanie mam tu opisać. Otóż maseczka nie zrobiła na moich farbowanych i zniszczonych włosach totalnie nic. Ponadto je wysuszyła.

Wspaniale

Bardzo długo szukałam maski, która nawilża i jednocześnie nie obciąża włosów. Skusilam się na promocję w drogerii i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Moje włosy, które naprawdę są wymagające, zniszczone o niesforne pokochały cała tą serię. Włosy wygładzone, widać poprawę jakości włosa plus zapach, który bardzo mi odpowiada :)

Warta wypróbowania.

Maska z pewnością nie sprawdzi się u osób szukających kosmetyków z prostym, naturalnym składem. Produkt ten aż kipi od silikonów, ale moje włosy je lubią, więc jest to dla mnie :) Ładnie wygładza włosy, nie plącze, pozostawia przyjemny zapach.

Konsystencja: nie jest ani lejąca, ani zbita,, gładka, może spłynąć z dłoni a wtedy należy szybko przemyć wannę, bo lubi brudzić.

Działanie: czy ta maska intensywnie odżywia? Racze nie. Nadaje za to ładnego, zdrowego blasku, nie plącze włosów, są one miękkie i puszyste. Może jednak zdarzyć się tak, że nałożona na skalp lub w zbyt dużej ilości obciąży włosy. Dlatego polecam nakładać ją od długości uszu w dół. Szybko się spłukuje, nie przedłuża procesu suszenia suszarką. Taka maska nie jest inwazyjna, ot zwykła do codziennego stosowania :)

Zapach: jest mocno naperfumowana, zapach wyczuwalny do kilku godzin.

Opakowanie: poręczny słój, solidny, raczej nie powinien pęknąć.

Mogło być lepiej

Maska umieszczona jest w plastikowym słoiczku z nakrętką. Szata graficzna przyjemna dla oka. Konsystencja jest gęsta, dość zbita. Nie ma problemu z wydobyciem odpowiedniej ilości produktu. Zapach nie do końca w moim guście. Taki trochę orientalny. Na szczęście nie utrzymuje się dość długo na włosach. Produkt zawiera maleńkie drobinki złota, jednak po spłukaniu maski nie widziałam ich na włosach. Na pewno na plus zasługuje fakt, że po aplikacji moje plączące włosy bez problemu rozczesuję. Dodatkowo włosy są miękkie i gładkie. Nie puszą się. Nie jest to jednak efekt spektakularny. Po użyciu większości masek (dodatkowo tańszych) moje włosy zachowują się podobnie.
Produkt jest wydajny, jednak z każdym kolejnym użyciem zapach coraz bardziej mnie męczył.
Raczej do niej już nie wrócę.