L'Oreal Paris, Elseve, Odżywcza maska - balsam 'Magiczna moc olejków' (stara wersja)

Odżywcza Maska Balsam zawiera formułę łączącą moc 6 olejków kwiatowych, oferując pielęgnację, nasycając włókna włosów działaniem odżywczym.Włosy suche zyskują miękkość, witalność i blask. Formuła łączy moc 6 olejków kwiatowych:
olejek rumiankowy o właściwościach nadających blask, olejek lniany o właściwościach nawilżających, olejek słonecznikowy o właściwościach odżywiających, olejek z kwiatu lotosu o właściwościach zmiękczających włosy, olejek z gardenii tahitańskiej o właściwościach zapobiegających wysuszaniu oraz olejek różany o właściwościach pielęgnacyjnych.

do włosów suchych i zniszczonych, do włosów długich
wygładzające, nabłyszczające, nawilżające, regenerujące, termoochronne
w słoiku
bogate
Skóra głowy
normalna

Świetna

Stosuję te maskę bo poleciła mi ją siostra. Maska wspaniale wpływa na moje włosy, wzmacnia je, odżywia i regeneruje. Włosy moje odkąd stosuję ten kosmetyk są w dużo lepszej kondycji. Przestały wypadać, być matowe i suche jak siano. Lepiej się rozczesują. Radzę uważać z nakładaniem jej u nasady głowy, gdyż może obciążyć je.

Fajna maska

Moje włosy po użyciu tej maski były miękkie, odżywione. Niewielka ilość nałożona na końce (nigdy nie nakłada się maski od nasady) daje efekty. Maska godna polecenia, moja mama zakupiła ją do domu właśnie po poleceniu od fryzjerki.

Świetna

Bardzo dobra maseczka do włosów suchych, używałam jej raz w tygodniu. Zamknięta w dużym plastikowy słoiczku z nakredką, konsystencja bardzo gęsta, dzięki czemu nie spływa od razu z włosów. Ma śliczne delikatne złote drobinki, ale nie zauważyłam, aby pozostawały na włosach po spłukaniu. Efekt po użyciu zauważalny jest od razu, włosy dobrze nawilżone po same końce, miękkie i gładkie w dotyku. Zapach przyjemny, ale chyba nie utrzymuje się zbyt długo na włosach. Cena proporcjonalna do jakości, a nawet jak by była droższa to i tak pewnie kupiłabym ją ponownie.

odżywcza bomba

odżywka wspaniale regeneruje suche i zniszczone włosy. Polecam w szczególności po wszelkich zabiegach farbowania, ściągania koloru, czy rozjaśniania. Balsam wspaniale radzi sobie z przesuszonymi włosami, przywraca im miękkość i blask. Niestety nie zauważyłam by zahamował problem z wypadaniem co nie zmienia faktu, że daje widoczny blask i miękkość włosów.

Opis Produktu:

Bardzo fajna emolientowa maska :) Uwielbiam ją za to że jest takim pewniakiem bo niezależnie czy nakładam ją na włosy po laminowaniu,olejowaniu czy innych eksperymentach zawsze super sprawdza się. Maska nie obciąża włosów :)

Mogło być lepiej

Maska sama w sobie jest w porządku, jednak jest potwornie ciężka dla włosów. Ma bardzo dobry skład i wydajność również jest dobra. Nie mogę stosować jej przy skórze głowy ponieważ powoduje szybsze przetłuszczanie się włosów i uczucie ciężkości, tak jakby wasze włosy przykleiły się do głowy. Brakuje im lekkości, objętości oraz kształtu. Przylegają ciasno do głowy. Są też plusy. Włosy są zauważalnie zdrowsze i błyszczące. Pojawia się naturalna miękkość. Gdy stosuję ją na całość włosów, dopiero po drugim, trzecim myciu włosy "wracają do siebie". Jednak polecam stosowanie jej na włosy od połowy ich długości. Efekt również jest zadowalający i nie powoduje efektu maski na włosach.

ciekawa!

Maska typu witaminowa bomba. Bardzo dobrze działa na zniszczone i uwrażliwione włosy jako natychmiastowe wsparcie. Wygładza, naprawia i odżywia. Pięknie pachnie, ma wygodnie opakowanie, przy dłuższym stosowaniu nie powoduje szkód. Polecam ją głównie osobom, które wykonują wiele zabiegów pielęgnacyjnych, zwłaszcza rozjaśniają włosy, ponieważ jest to jedna z niewielu masek, które niwelują "gumowatość" rozjaśnianych włosów.

hmmm...rozczarowanie

Nie robi prawie nic...włosy po spłukaniu niby wydają się gładkie, z nadzieją czekam aż wyschną, a tam totalnie nic...jestem rozczarowana. Do tego bardzo trudno się rozczesują. Nie wiem, może potrzeba więcej czasu, dam jej jeszcze szansę, ale na razie jedna gwiazdka

Bardzo w porządku

Jako wielka fanka olejków (głównie dlatego, że służą moim włosom), postanowiłam przetestować maskę od elseve. Mamy tutaj olejki kwiatowe, czyli coś innego, bo do tej pory stosowałam głównie olejki z orzechów (arganowy, macadamia) i owoców (avokado i kokos, morela). Słonecznik, kwiat lotosu, rumianek, olej lniany, dzika róża, olej sojowy, gardenia i kokos to niezła bomba odżywcza. WIelkim plusem jest też to, że w masce nie użyto keratyny, która nie współpracuje z moimi włosami. Była więc nadzieja, że maska poza odżywieniem i regeneracją włosów, pięknie je wygładzi i dociąży. I faktycznie zadziałała.
Moje włosy po niej są miękkie, lśniące, wygładzone, nawilżone, końcówki się nie puszą, a wręcz są śliskie i ciężkie, mięsiste. Jak dla mnie efekt idealny.
Maska dobrze się nakłada, dobrze spłukuje, włosy się po niej nie plączą. Na początku przeszkadzał mi zapach, jakoś nie przypadł mi do gustu, ale z czasem się do niego przekonałam.
W masce jest też zawarty filtr przeciwsłoneczny, więc mamy ochronę przed słońcem, co jest wielkim pozytywem.
Jeśli chodzi o silikony, to jest tylko amodimethicone, jeden z lżejszych, dający się usunąć delikatnym szamponem, a do tego także chroni włosy przed działaniem mrozu i słońca.
Podsumowując: bardzo dobra maska, widać efekty jej działania już od pierwszego użycia, ma bardzo fajny skład. Na pewno zostanie ze mną na długo.

Nic specjalnego

Kupiłam ją na przecenie, choć spodziewałam się, że to nie będzie nic specjalnego i się nie pomyliłam. Po paru miesiącach w końcu ją wymęczyłam i pewnie zaraz o niej zapomnę.
Zacznę od tego, że moje włosy nie są specjalnie problematyczne. Niskoporowate, długie i proste. Nie sposób zrobić im krzywdę kosmetykami (typu maski, odżywki), ale też wszystko "przyjmują" dlatego natychmiast widać na nich efekt wygładzenia, blasku itp.
No ale nie po tej masce. W sumie to ona nic nie zrobiła, a jako że to spora pojemność, wykorzystywałam ją na najróżniejsze sposoby. I nakładałam na noc, i na wilgotne włosy ok. godziny przed myciem, i na kilka minut w trakcie mycia, i jako "szampon" do mycia włosów na ich długości.
Jedyne wygładzenie jakie czułam po tej masce, to w chwili spłukiwania jej z włosów, ale gdy już wysychały, wyglądały tak, jakbym nic na nie nie nakładała (i tak jak pisałam, nie mam problematycznych włosów, ale po wielu maskach czy np. po oleju kokosowym, są od razu bardziej miękkie i śliskie).
Najbardziej oczekiwałam fajnego nabłyszczenia, bo w masce znajdują się połyskujące drobinki i ciężko było zmyć je z dłoni. Natomiast natychmiast spłukiwały się z włosów (a myję je szamponem tylko u nasady, następnie spłukuję i dopiero potem myję maską/odżywką na długości).
Po prostu "meh".

Jestem pozytywnie zaskoczona!

Po zużyciu całego opakowania maski mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że sprawdziła się idealnie na moich włosach. Od zawsze były suche i łamliwe. Maska pozwoliła je zregenerować, dodała im blasku a przy tym ich nie przetłuszczała. Na pewno sięgnę po kolejne opakowanie.

Pomaga zregenerować włosy

Maskę bardzo lubię, bo spełnia swoje funkcję. Mocno odżywia włosy, odbudowuję aż w głąb , sprawiając , że włosy w krótkim czasie nabierają siły, blasku i zdrowia. Po użyciu bardzo dobrze się układają, są gładkie i przyjemne w dotyku, świetnie pachną. Lubię maski w słoikach, dlatego ta zebrała u mnie dodatkowe plusy. Polecam, - działa, a dla zniszczczonych, suchych włosów jest ratunkiem. Jest bardzo wydajna, mała ilośc wystarcza nawet na bardzo długie włosy.