Avon, Clearskin, Pore Penetrating, Invigorating Scrub (Peeling oczyszczający do twarzy)

Kremowy peeling do twarzy z granulkami. Usuwa martwy naskórek oraz zanieczyszczenia zatykające pory. Skóra staje się miękka i gładka. Peeling zawiera wyciąg z oczaru wirginijskiego znanego z właściwości ściągających oraz ekstrakt z eukaliptusa działający oczyszczająco i antyseptycznie.

polecam

Bałam się aby za mocno nie podrażnił mojej skóry, ale na szczęście do tego nie doszło. Udało się pozbyć martwego naskórka, przynajmniej na najbliższy czas

Fajnie odświeża i oczyszcza

Peeling stosuje od paru lat, dokładnie oczyszcza i odświeża twarz. Pozbywając się martwego i suchego naskórka. Twarz jest fanie oczyszczona i gotowa do nałożenia kremu lub innego kosmetyku.

Cudowny!

Bardzo dużo drobinek, nie trzeba dużo produktu by zrobił swoje. Ten peeling jest jednym z moich ulubionych. Stosuje go od lat i chętnie sięgam po kolejne opakowanie, gdy poprzednie się skończy.
Po umyciu twarz jest gładka, świeża, lekko napięta. Ma przyjemny lekko miętowy zapach. Dobrze się sprawdza na złuszczanie martwego naskórka. Świetny do użycia po maseczce peel-off żeby pozbyć się reszty zaskórników. Mimo tego, że jest "mocny" nie wysusza skóry, co według mnie jest dużą zaletą.

Pumeks do twarzy

Peeling używam od dluzszego czasu i zamawiam kolejny,kiedy widzę ,ze aktualny się kończy. Stosowalam peelingi z Tołpy,różany z Loreal, soraye i bielende jednak ten z avonu daje mi największe poczucie odświeżenia i takiego zdrapania martwego naskórka. Obawiam się że dla cery wrażliwej moglby byc za mocny,moja jest tlusta z zaskornikami więc sprawdza sie super,zwlaszcza przed maseczka. Nalezy szczegolnie uwazac, aby nie dostał sie do oczu,bo drobinki w nim zawarte gryzą jak piasek!

dobry produkt

Lubię produkty od Avon Clearskin, są one skuteczne i w przystępnej cenie.

Peeling jest gruboziarnisty. Drobinki dobrze peelingują. Nie są za mocne. Peeling dobrze się rozprowadza. Po użyciu skóra faktycznie jest oczyszczona z martwego naskórka i zanieczyszczeń. Ponadto jest gładka i miła w dotyku. Nie zauważyłam żadnych podrażnień, ani uczuleń na skórze.

Konsystencja peelingu jest kremowa. Zapach jak dla mnie neutralny, nie utrzymuje się długo. Peeling jest w tubce na zatrzask, co jest wygodne. Jest wydajny. Ja używam go 1 a czasem 2 razy w tygodniu.

Peeling dostępny jest w każdym katalogu avon. Cena niska, a czasami bywa jeszcze na promocji.

Kupiony w: U konsultantki

Dobry peeling dla cer mieszanych

Peeling kupiłam z myślą o walce z niesforną strefą T i poszerzonymi porami w tej okolicy. Fkt, że był w promocji przyczynił się do tej decyzji. I była ona całkiem dobra.

Peeling zapakowany jest z białą tubkę na zatrzask co jest bardzo wygodne, można postawić go na wannie więc jest wtedy zawsze pod ręką, nie ma problemu z otwarciem gdy dłonie są mokre. Rybka jest całkiem pojemna.

Peeling ma śliczny kolor niczym kiwi i maleńkie drobinki. Konsystencja jest kremowa, nie wodna/żelowa. Zapach jest całkiem okey, nie przeszkadza mi bo nie zostaje na buzi i nie męczy.

Używałam go 2x w tygodniu. Wystarczy niewielka ilość kosmetyku by dokładnie wypeelingować całą twarz. Fajnie się rozprowadza, drobinki dobrze peelingują, a przy tym nie są bardzo mocne na mój gust. Dobrze oczyszcza skórę z martwego naskórka i zanieczyszczeń. Skóra jest bardziej czysta, miękka, gładka, pory nieco mniejsze. Strefa T wygląda lepiej. Dodatkowo kosmetyki lepiej się wchłaniają. Zaskorników też jakby mniej było. Z peelingów oczyszczających jest chyba jedyny z fajniejszych.

Peeling mnie nie podrażniał, nie uczulał, nie wysuszał czy nie powodował jakiś reakcji alergicznych.

Wydajność jest niezła jeśli używa się go 2x w tygodniu.

Cena w promocji jest niska. Kosmetyk warty wypróbowania.

Avon, Clearskin, Pore Penetratimg

Peelingów używam od kiedy tylko pamiętam. Jednak ten nie jest moim numerem jeden.
Wysuszył moją skórę twarzy.
Niestety... za to cena jest bardzo atrakcyjna.

Nie dla mnie

Na peeling namówiła mnie konsultantka koleżanka która zachwalała w wszystkie kierunki świata ten peeling. Nie twierdzę, że jest zły, ale nie uważałabym go za peeling numer 1.
Szału nie ma. Po prostu. Robi to co robić powinien, fajnie oczyszcza, skóra po aplikacji jest miękka, natomiast w składzie jest cos, co powoduje swędzenie skóry u mnie. Większosc peelingu na rynku pozostawia skóre nie tylko miękką ale bardzo nawilżoną. Tutaj tego zabrakło.
Uważam, ze w sprzedaży bezpośredniej jest wiele więcej peelingów w podobnym przedziale cenowym ale z lepszym składem.

Co do konsystencji - jest ok. Zapach przyjemny, nie drażniący.

Super produkt

Uwielbiam i często kupuję na zaś. :) Peeling bardzo dobrze oczyszcza skórę. Dzięki drobinkom idealnie usuwa martwy naskórek pozostawiając skórę wyraźnie odżywioną, gładziutką i milusią w dotyku. Jest bardzo wydajny starcza na długi czas. Uwielbiam w nim tez to uczucie świeżości i lekkości po użyciu. Co ważne produkt nie podrażnia i nie uczula. Mój hit w pielęgnacji. :)

Peeling myjący

Peeling ten używałam tylko 1 raz ale byłam zadowolona. Ładnie myje i oczyszcza twarz a to dla mnie najważniejsze. Zapach też jest ok myśle ze produkt warty uwagi i kupna.

Fajny

Peeling za bardzo niską cenę, który jest łatwo dostępny. Jest dosyć "ostry" dla twarzy, ale nie podraznia jej ani nie przesusza. Fajnie oczyszcza cerę ale nie zauważyłam żeby jakoś znacząco wzywał na niedoskonałości. Jest normalny.

Fajny

Fajny peeling do twarzy za bardzo przystępną cenę. Napewno znowu kupię. Używam od lat.
Zalety:
działa
oczyszcza
tani
odświeża
Wady:
może podrażniać
Ogólnie na tak. Warto