Avon, Care, Glycerine Hand & Nail Cream [Pink Magnolia, Hand, Nail & Cuticle Cream] (Intensywnie nawilżający krem do rąk z gliceryną i witaminą E (nowa wersja))

Specjalna formuła pomaga przywrócić dłoniom optymalny poziom nawilżenia i sprawia, ze paznokcie lśnią zdrowym blaskiem. Hypoalergiczny.

kremy do rąk
nawilżające
hipoalergiczna
w tubce, wielorazowego użytku
odwodniona

Lubię :)

Krem do rąk ma bardzo ładne opakowanie. Moje dłonie są suche, a częste mycie rąk potęguje ten efekt dlatego krem do rąk mam zawsze przy sobie. Tego kremu używam już kilka lat i jest dla mnie świetny. Bardzo dobrze nawilża i co najważniejsze szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu, który mi osobiście przeszkadza. Po nakremowaniu dłoni, wystarczy dosłownie chwila by dłonie były nawilżone a krem wchłonięty. Bardzo polecam.

Nie taki zły jak reszta

Po raz pierwszy kupiłam go zaraz po balsamie, tak mi się spodobał zapach, kwiatowy i dość mocny, jednak nie irytował mnie.

I tak jak narzekam na inne kremy z Avonu, tak z tego byłam całkiem zadowolona, pomimo parafiny w składzie.

Nie lubię, gdy po posmarowaniu dłoni nawilżenie znika po chwili, dla mnie taki czynnik całkowicie dyskwalifikuje krem. A tutaj to nawilżenie nawet się trzymało, choć lekka powłoka na skórze zostawała przez jakiś czas.
Plusem była dobra wydajność, miękka tubka i niska cena - płaciłam około 5 zł.

Krem do rąk

Miły, delikatny zapach, lekko nawilża, powoli się wchłania. Może być. Mieni się małymi drobinkami, których sama nie zauważyłam do momentu, gdy gdzieś nie przeczytałam recenzji na jego temat.

Nawilża i połyskuje drobinkami

Polecam ten krem z Avonu! Mile mnie zaskoczył, ładnie pachnie, szybko się wchłania, ma dobra konsystencje, a do tego jest z drobinkami, które się mienia. Aktualnie był niedostępny, wiec wzięłam z jaśminem zobaczymy

Zapach cudowny

Zapach a jakość dwa bieguny.Jedyne co jest w nim dobre to opakowanie,cena i zapach.Kompletnie nie nawilża,a jedyne co robi to zostawia na dłoniach koszmarne gluty.Wiecej żadnego nie zamówię.

Lubię

Produkt ma za zadanie intensywnie nawilżać dłonie. Zauważyłam minimalne nawilżenie rąk do następnego mycia. Bardzo powoli się wchłania, a skóra nie jest aż tak gładka jak po innych kremach. Ma śliczny, delikatny, nie drażniący zapach.

Lekki produkt

Jeśli ktoś oczekuje od kremu do rąk mocnego nawilżenia, to niestety tutaj go nie znajdzie. Krem ten jest po prostu lekki, nadaje się moim zdaniem do rąk, które nie są mocno wysuszone. Pieknie pachnie, ma ładne opakowanie. Jest dość wydajny, nie kosztuje dużo.

Dobry

Całkiem dobry produkt. Bardzo ładnie pachnie, świeżo, kwiatowo, jednak zapach nie utrzymuje się zbyt długo. Jeżeli chodzi o nawilżenie to uważam, że jest akceptowalne, utrzymuje się do kolejnego mycia rąk, jednak sądzę, że do bardzo suchych i spierzchniętych dłoni zimą nie nada się. Jest idealny teraz, na lato kiedy potrzebujemy delikatnego nawilżenia, ale jednocześnie szybkiego wchłonięcia. Myślę, że wrócę do tego produktu :)

Nic prócz zapachu

Krem ma śliczne opakowanie, przepięknie pachnie, i to by było na tyle. Nie widzę żadnego działania po jego aplikacji, do tego krem bardzo długo się wchłania i pozostawia na dłoniach tłustą warstwę. Jego cena jest niska. Nie kupię go ponownie, ponieważ po każdej aplikacji muszę wycierać dłonie, nie wchłania się nawet po uprzednim zastosowaniu peelingu.

Taki sobie

Użyłam tego kremu kilka razy i nie byłam z niego zbyt zadowolona.Pomimo zapewnień producenta,krem nie nawilża skóry zbyt długo i głęboko.Poza tym długo wysycha i wolno się wchłania,przez co wszystko klei się do dłoni.Produkt średnio wart polecenia,jedynie dla osób które nie mają dużego problemu z suchą skórą i lubią gdy krem długo się wchłania.

Kupiony w: U konsultantki

Piękny zapach to wszystko..

Krem ma piękny, przyjemny zapach ale czy intensywnie nawilża tak jak zapewnia producent? Niestety nie. Bardzo powoli się wchłania i dłonie po nim nie są takie gładkie i miękkie jak w przypadku innych kremów do rąk. No i niestety zostawia tłustą, lepką warstwę czego bardzo nie lubię. Nie dla mnie..

Wysusza

Po okresie zimowym mam dość suche i zmęczone ręce. Do tego dochodzi hybryda i skórki. W pracy też zaczynam odczuwać dyskomfort...
Nie ukrywam, że były też plusy tego faktu - szukamy kremu.
I tak oto z dnia na dzień przybywało mi towarzyszy...
Avon kosztował około 5 zł.. Tanio czy drogo nie mi to oceniać... Kremy nie mają aż takiego rozmachu jak perfumy.
Krem w typowo wiosennym opakowaniu, w tubce na klik.
Zapach specyficzny, mi nie przeszkadza na początku... Dopiero po rozsmarowaniu na ciepłej skórze zaczyna mnie drażnić.
Wszystko rozumiem, ale nie mogę zrozumieć co ten krem ma zrobić...
Nie nawilża skóry i jej nie odżywia. Zaryzykuje nawet, że wysusza. Dłonie wyglądają gorzej niż przed użyciem. Wchłania się dziwnie, w jednym miejscu do sucha a w drugim się lepiej. Nie jest ratunkiem, czy też opatrunkiem na nasze dłonie. Jest tak dziwny, że nawet nie używam go na stopy...