Tołpa, Dermo Face, Hydrativ, Głęboko nawilżające serum-booster

Tołpa, Dermo Face, Hydrativ, Głęboko nawilżające serum-booster

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Dzięki płynnej konsystencji wnika głęboko w skórę i silnie nawilża. Łagodzi podrażnienia i wspomaga regenerację mikrouszkodzeń. Relaksuje skórę i eliminuje oznaki stresu. Zatrzymuje nawilżenie w głębi skóry i zapobiega jego utracie przez cały dzień i noc. Przywraca odpowiedni poziom pH i wzmacnia działanie dalszej pielęgnacji. Pozostawia skórę odświeżoną, gładką i promienną.

serum
alergiczna / atopowa, sucha, wrażliwa, odwodniona
nawilżające, regenerujące, łagodzące
lekkie

Mój hicior

To jest mój "must have" wśród dermokosmetyków, te serum jest dla mnie zbawieniem na moja cerę, świetnie zdał egzamin zarówno latem, ba cerze trądzikowej jak i jako codzienna pielęgnacja nawet pod makijaż. Jest bardzo wydajny, pozostawia skórę nawilżona, nawodniona i co bardzo w nim uwielbiam jest mega lekki. Stosuje go już ponad rok i na pewno będę stosować dalej. Polecam

Alternatywa dla drogich zabiegów kosmetycznych

Produkt poleciła mi kosmetolog, do której zgłosiłam się z problemem przetłuszczajacej się cery oraz tzw. kaszki na czole.
Już po tygodniu stosowania rano i wieczorem na oczyszczoną twarz, skóra nie przetłuszczała się tak szybko jak dotychczas.
Po dwóch tygodniach regularnego stosowania wyrównał mi się kolor skóry.
Po miesiącu regularnego stosowania czoło mam gładkie i bez żadnych wyprysków.

Niestety szybko się kończy.

Gorąco polecam!

Dobrze nawilża

W sumie fajne serum, bezzapachowe. Dobrze nawilża, bardzo szybko wsiąka w skórę. Nie podrażnia mojej skóry skłonnej do reakcji alergicznych i zaczerwienień. Na plus też opakowanie z aplikatorem. Cena też korzystna, nie ma się do czego przyczepić.

Nawilża lecz spektakularnych efektów nie oczekujcie

Serum kupiłam gdyż bardzo zachęciła mnie nazwa głęboko nawilżające a moja sucha cera właśnie takich produktów potrzebuje.
Serum zamknięte jest w platikowej butelce o pojemnosci 75 ml. Szata graficzna - biała buteleczka przez która delikatnie widać ile produktu nam zostało i etykieta niebiesko morska. Fajna forma aplikacji z pompka - higieniczne rozwiązanie. W składzie boostera znajdziemy niskoczasteczkowy kwas hialuronowy i nawilżające: kompleks naturalnych węglowodanów, gliceryna, wygładzająca i uelastyczniająca pochodna mocznika. Konsystencja boostera jak mleczko w wersji rozrzedzonej. Zapach delikatny bardzo świeży. Booster- serum możemy stosować na dwa sposoby jako jako serum i jako dodatek do kremu - uprzednio go z nim mieszając.
Ja używam serum tylko i wyłącznie na noc gdyż pozostawia na mojej skórze tłusty film i cera bardzo się błyszczy. Booster- serum mieszam z kremem nawilżającym marki Topla i nakładam na twarz. Odrazu możemy odczuć ulgę w szczególności jeżeli mamy podrażniona cerę. Serum ładnie nawilza twarz , rano buzia jest wypoczęta i jakby jaśniejsza. W dłuższym okresie stosowania nie zauważyłam żeby było to serum głęboko nawilżające. Nawilża ale nie jakoś mocno. Jak krem do twarzy . Nie zauważyłam żeby serum jakoś poprawiło stan moich zmarszczek. Serum nie uczula , nie podraznia i nie obciąża stanu mojej cery. Konsystencja bardzo ładnie i szybko się wchłania tylko szkoda ze pozostawia tłusty film na twarzy bo tak tez mogłabym używać go na codzien a tak pozostaje mi stosować go w wieczornej pielęgnacji.

Ulubieniec!

Jest to moje ulubione serum nawilżające.

Ma lekką konsystencje, świetnie się rozprowadza na twarzy i szybko się wchłania. Pompka się nie zacina. Serum jest bardzo wydajne. Jedyny minus to krótkie PAO, które wynosi 3 miesiące.

Zdecydowanie jest to produkt wart swojej ceny, a w dodatku często jest na promocji.

Świetne serum

Jak dla mnie sprawdził się niesamowicie. Dostałam go w prezencie i na początku pomyślałam, że pewnie się nie sprawdzi, ale później zmieniłam zdanie. Wcale nie żałuję, że zaczęłam jego stosowanie. Nawilżył moją skórę bardzo mocno, a zarazem moja skóra stała się bardzo odżywiona tak od środka. Jego konsystencja sprawia, że starcza ono na bardzo długo. Nie podrażnią mojej skóry, co jest też ogromnym plusem. Dla mnie bomba nawilzajaca.

Świetne serum!

Stosunek jakości do ceny(szczególnie na promocji) bomba! Idealny pod krem, czuć zdecydowanie dużą różnice podczas stosowania. Skóra jest nawilżona, wyciszona a wręcz ukojenia w sezonie grzewczym! Na plis tez opakowanie z pompką- bardzo higieniczne i wygodne.

Nie mam nic do zarzucenia

Jestem posiadaczką cery tłustej. Kiedyś myślałam, że taką cerę trzeba tylko oczyszczać, więc wyłącznie takie kosmetyki znajdowały się w mojej pielegnacji, nie używałam niczego nawilżającego. Po takim traktowaniu moja cera nie wyglądała dobrze, czegoś mi brakowało i nagle przyszło olśnienie - chyba trzeba zacząć nawilżać. Serum Tołpa nie było pierwszym produktem nawilżającym w mojej pielegnacji, ale jest to produkt, do którego na pewno wrócę.

Plusy:

+ lekka, żelowa konsystencja, która bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu na skórze,

+ ładny, delikatny zapach, który umila codzienną pielęgnację,

+ działanie, serum skutecznie nawilża, głęboko wnika w strukturę skóry, koi podrażnienia,

+ wydajność, dwa naciśnięcia pompki pozwalają nawilżyć całą twarz,

+ cena,

+ dostępność,

+ ekonomiczne opakowanie, widać ilość produktu, która została zużyta oraz świetna pompka, która dozuje tyle produktu, ile potrzebujemy.

Minusy:

- nie podoba mi się wygląd opakowania, jest taki surowy, apteczny.

poprawne serum nawilżające

Kosmetyki z Tołpy nigdy mnie nie zawiodły i tym razem nie mam takiego poczucia. Mam skórę mieszną, która aktualnie trochę się uwrażliwiła na skótek zimowej aury, grzania, kwasów i może coś mnie do tego uczuliło. Z tego powodu potrzebowałam bezpiecznych kosmetyków, które głęboko nawilżą i odżywią moją podrażnioną skóre. I tu sięgnełam po serum-buster Hydrativ, który zachęcił mnie krótkim, bezpiecznym składem, oraz obietnicą głęgokiego i długotrwałego nawilżania.
Pierwsze odczucia bardzo dobre, serum daje skórze miłe uczucie nawiżenia i ukojenia co jest mega miłe w przypadku podrażnionej skóry. Ma bardzo miłą konsystencję i delikatny zpach. Forma podania również mi odpowiada bo jest bardzo wygodna i higieniczna.
Czy coś jest nie tak - otóż nie, wszystko jest dobrze -ale nie super. Brak głębokiego nawilżenia i tylko do tego można się przyczepić. Zatem serum jest dobre, przyjemne w stosowaniu, ale brak efektu Wow. Co dla mnie istotne nie uczulił i nie podrażnił już sfatygowanej cery. Buzia nie piekła przy pierwszych stosowaniach gdy była przesuszona - co u mnie się niestety zdarza.

U mnie się nie sprawdziło

Serum nawilżające to ważny kosmetyk w mojej codziennej pielęgnacji. Często próbuję nowości, bo nie trafiłam jeszcze na ideał, który zostałby ze mną na dłużej. Podczas jednej z wizyt w Rossmannie w ręce wpadło mi głęboko nawilżające serum-booster marki Tołpa - zachęciła mnie obietnica mocnego nawilżenia i moje dobre doświadczenia z marką. Niestety, efekt, jaki daje ten kosmetyk, nie jest tak wspaniały jak obiecuje producent.

Serum znajduje się w plastikowej buteleczce z pompką, z którego wygodnie wydobywa się odpowiednią jego ilość. Konsystencja jest raczej rzadka i wodnista. Szybko się wchłania do matu, nie klei się - co pozwala na komfortowe noszenie go bez makijażu. Pozornie nie pozostawia żadnego filmu na skórze. Pozornie, bo gdy próbowałam nałożyć na nie makijaż, zaczęło się na mojej twarzy nieestetycznie rozwarstwiać. Jestem posiadaczką cery mieszanej, która często reaguje przesuszeniem, spodziewałam się więc solidnej dawki nawilżenia, które wzmocni działanie mojego kremu. Niestety, nie odczułam żadnego szczególnego efektu nawilżającego. Odniosłam też wrażenie, że serum przyczynia się do powstawania niedoskonałości. Zrobiłam test na szyi i nakładałam go tylko na nią przez kilka dni - niestety, pojawiło się kilka wyprysków, które w tych okolicach nigdy się u mnie nie pojawiają. Zużyłam niecałe pół butelki, resztę zaaplikowałam na ciało zamiast balsamu, by nie wyrzucać kosmetyku do kosza.

Pomimo wielkich nadziei związanych z tym kosmetykiem, w moim przypadku niestety zupełnie się nie sprawdził.

Świetne serum

Mega jest to serum! Lubię je stosować jako serum, mieszać z podkładem lub płynnym rozświetlaczem i jako jedyną pielęgnację na dzień lub pod makijaż. Nie lubię w ciągu dnia czuć nic na skórze, ale jednocześnie potrzebuję nawilżenia, więc to serum sprawdza się idealnie. Pod makijaż też świetnie, bo nawilża, ale nie wpływa na trwałość podkładu.

Serum jest w opakowaniu z pompką, ja nakładam trzy pompki na całą twarz. Jest nieprzezroczyste, koloru mlecznego, zapach jest bardzo delikatny, świeży.

Dodatkowy plus za cenę, polskiego producenta.

Jest spoko

Całkiem fajne serum do codziennego używania jako booster nawilżenia. Efekt faktycznie jest, nie jakiś natychmiastowy i oszałamiający ale fajnie się tego produktu używa. Rzadziutka konsystencja, spora pojemność opakowania, na plus pompka. Prawdopodobnie do tego produktu wrócę.