Tołpa, Dermo Face, Hydrativ, Głęboko nawilżające serum-booster

Średnia ocena: 4.59/5

douglas.pl
Średnia ocena: 2.50/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Dzięki płynnej konsystencji wnika głęboko w skórę i silnie nawilża. Łagodzi podrażnienia i wspomaga regenerację mikrouszkodzeń. Relaksuje skórę i eliminuje oznaki stresu. Zatrzymuje nawilżenie w głębi skóry i zapobiega jego utracie przez cały dzień i noc. Przywraca odpowiedni poziom pH i wzmacnia działanie dalszej pielęgnacji. Pozostawia skórę odświeżoną, gładką i promienną.

Fajne serum

Produkt jest wydajny. Szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej ani lepkiej warstwy. Skóra po jego użyciu jest miła w dotyku. Serum fajnie potęguje działanie kremu, nie zapycha mnie, nie uczula. Produkt jak najbardziej na plus

must have

produkt mega, kupiłam go z polecenia koleżanki w rossmanie. Moja skóra jest dość sucha ostatnio i potrzebowałam nawilżenia, stosowałam różne kremy nawilżające ale efekt był chwilowy albo wogóle nie był widoczny bo po wchłonięciu produktu dalej schodziła skóra. Kiedy zaczełam używać produktu z tołpy był to strzał w 10, lekka konsystencja i szybko się wchłania wiec chwila moment i można nakładać makijaż lub nałożyć jako pięlegnacje przed spaniem. Problem z suchą skórą znika bo widzę że skóra jest nawilżona. Na pewno ten produkt zagości u mnie na dłużej :)

Bardzo dobre serum

To jest moje pierwsze w życiu serum. Szukałam czegoś w miarę neutralnego, co nie zaszkodzi mojej cerze i jednocześnie będzie się nadawać do codziennej pielęgnacji. Po zakupie tego produktu nie jestem rozczarowana.

Przede wszystkim produkt jest totalnie wydajny. Wystarczy mi jedna pompka na pokrycie całej twarzy. Z początku zostawia lepką warstwę, ale po kilku minutach wchłania się całkowicie. Moja mieszana cera bardzo go polubiła.
Bardzo lubię używać go pod makijaż, dzięki temu mniej świecę się w strefie T, a jednocześnie podkład nie traci swoich właściwości (a tak działo się w przypadku stosowania kremów pod makijaż). Jest bardzo lekki i ma przyjemny, świeży zapach (określiłabym go jako zapach właśnie produktu pielęgnacyjnego - nie przesadzony, lekki, odświeżający).

W przypadkach, kiedy moja skóra potrzebuje ekstra nawilżenia (przez mróz na zewnątrz albo przez stosowanie zastygającego podkładu), lubię go nakładać ciut więcej (2-3 pompki solo) lub dodawać do kremu (czyli jedna pompka solo i jedna pompka wymieszana ze standardową ilością kremu do twarzy).

Według mnie obietnice producenta są spełnione, bo nie dość, że dobrze sprawuje się w różnych okolicznościach w ciągu dnia, to dodatkowo w przypadku, gdy używam go w wieczornej pielęgnacji, to rano moja twarz znacznie mniej się wyświeca.

Leciutkie i bardzo przyjemne

Serum ma bardzo lekką konsystencję, bardzo szybko się wchłania, doskonale nawilża idealnie nadaje się pod krem. Nie zapycha, pozostawia delikatnie lepką warstwę, dzięki czemu fajnie nadaje się również pod makijaż. Serum przepięknie pachnie, ma wygodne opakowanie. Ilość produktu jest odpowiednia do jego ceny. Produkt jest bardo wydajny - bardzo wodnista konsystencja sprawia, że jesteśmy w stanie niewielką ilością pokryć buzię i dekolt. Skóra po użyciu tego serum wygląda promiennie, zdrowo, delikatnie połyskliwe.

Ratunek!

To mój pierwszy produkt z tołpy, który kupiłam na próbę gdy strasznie wyschła mi skóra na twarzy. Miałam bardzo suche skórki w okolicy nosa i brwi, po drugim użyciu cera była już widocznie nawilżona! Teraz stosuję pod krem na noc i na dzień i szczerze polecam!

Rozczarowanie

Czytając opinie wiązałam duże nadzieje z serum. Skóra mojej twarzy jest sucha i wymaga mocnego nawilżenia. Serum ma całkiem przyjemny delikatny zapach. Jego konsystencja jest raczej płynna ale nie przeszkadza mi to. Opakowanie pozwala na naniesienie porcji produktu ale myślę, że pod koniec opakowanie może pojawić się problem.
Moja skóra szybko "wypija" serum, nie zostaje po nim żaden tłusty czy nawilżający film. Nie zauważyłam głębokiego nawilżenia ani poprawy kondycji skóry, wręcz przeciwnie serum mnie uczuliło. Szkoda bo jeszcze nigdy produkty tej firmy mnie nie zawiodły.

Prawdziwy rarytas

Bardzo polubiłam to serum. Z pozoru ma lekką, nie obciążającą skóry konsystencję, a jednak perfekcyjnie nawilża. Doskonałe dla osób o wrażliwej skórze. Serum utrzymuje nawilżenie, jest dobre i na dzien i na noc. Sprawdza się jako osobny kosmetyk lub jako dodatek do łączenia z kremem - wtedy działanie jest jeszcze intensywniejsze. Posiada przyjemny zapach, nie uczula, nie wywołuje podrażnień, łagodzi. Ponadto produkt jest bardzo wydajny, ma wygodne opakowanie z pompką. Polecam!

Polecam całym sercem

Nie wiem od czego zacząć, bo wszystko w tym produkcie jest świetne.
Skuszona dobrymi opiniami i chęcią przetestowania naszej kochanej polskiej marki, postanowiłam zakupić produkt skuszona promocją. Oczywiście czekałam, bo ceny jak dla mnie są dość wysokie ale co tu się dziwić, świetne, polskie kosmetyki..
Kupiłam, przetestowałam i dosłownie przepadłam. Serum cudownie sprawdza się do mojej mieszanej cery. Mocno nawilża i regeneruje. Stosuję je głównie na noc i czasami na dzień kiedy potrzebuję mocniejszego nawilżenia.
Serum nawilża a przy tym nie oblepia, nie zostawia tłustej warstwy. Szybko się wchłania i możemy szybciutko nałożyć krem. Zapach jest raczej neutralny, co jest ogromnym plusem. Uwielbiam to serum całym sercem i na pewno kupię jeszcze wiele opakowań, pewniak!

Rewelecyjne nawilżenie

Produkt który naprawdę głęboko nawilża skórę. Doskonały do łączenia z różnego rodzajami kremów. szybko się wchłania. Nie ma po nim uczucia lepkości na skórze. Daje długo godzinne nawilżenie i czuć że skóra jest dobrze nawodniona. nie podrażnia. produkt posiada pompkę co daje dobrą aplikacje tego produktu. Wydajny. Doskonały również pod makijaż.

Serum

Jestem pozytywnie zaskoczona produktem, na początku byłam sceptycznie nastawiona, ale gdy nałożyłam produkt na buzie doznałam mega dawki nawilżenia, po całym dniu skóra była tak fajnie nawilżona, że nie mogłam doczekać się aż ją ogarnę i ponownie nałożę produkt na buzie. Moje cera jest mieszana z tendencją do przesuszania i dla mnie kosmetyki muszą sprawić abym czuła się dobrze a skóra nie była napięta . Serum przez dzień używam samo a na noc łącze go z kremem co tez daje fajny efekt. Dla mnie to siłą zamknięta w małym opakowaniu.

Cena jest przystępna na każdą kieszeń, aplikacja jest wygodna, bardzo dobrze się wchłania, super sprawdza sie jako baza pod makijaż

zastrzyk świeżości

Serum zamknięte jest w ładnej minimalistycznej buteleczce z wygodną pompką. Jest biały, dość rzadki o pięknym świeżym zapachu, kojarzącym mi się z jakimiś morskimi albo powietrznymi perfumami. Po nałożeniu na twarz uderza w nas wrażenie głębokiego odświeżenia, schłodzenia i nawilżenia. Serum wchłania się po około 15 minutach i ładnie nawilża skórę. Używanie tego kosmetyku to wspaniałe doznanie: opakowanie, zapach i odczucie odświeżenia jest takie, że mógłby to być bardzo drogi, luksusowy kosmetyk.

Wielka siła w małym opakowaniu

Marka tołpa już od jakiegoś czasu jest moją ulubioną. Wegańska formuła i dobre działanie to dla mnie podstawa.
+ bardzo lubię wygląd produktów marki tołpa. Zawsze są minimalistyczne co tylko dodaje im uroku
+ cena jest adekwatna do działania produktów, A często są promocje
+ serum ma fajną konsystencję, którą ciężko mi ocenić
+ bardzo dobrze nawilża twarz przez co uwielbiam go w połączeniu z kwasami
+ nie zapycha
+ szybko się wchłania