Joanna, Naturia Color (Farba do włosów)

Joanna, Naturia Color (Farba do włosów)

Farby do włosów Naturia Color Joanna nadają włosom piękne i głębokie kolory, doskonale kryją siwiznę, pozostawiając na włosach długotrwały efekt.
Receptury kosmetyków Joanna zostały przygotowane na bazie naturalnych składników roślinnych: protein mlecznych i ekstraktu z brzoskwini.
Proteiny mleczne chronią i odżywiają włókna włosów. Brzoskwinia to bogate źródło witamin i soli mineralnych, działa na włosy odświeżająco i tonizująco.
Po zabiegu farbowania włosy są miękkie i sprężyste, mają głęboki kolor, piękny połysk i zdrowy wygląd.
Farba do włosów Joanna Naturia Color jest dostępna w 12 odcieniach.

farby
fluid / krem
Trwałość
długotrwałe

Jest ok

Farba do włosów jest dosc wydajna a opakowanie jest bardzo praktyczne w użyciu kolor do ladny lecz jego utrzymanie nie jest takie trwale. Cena jest bardzo niska a dostępność latwa

dobra

Kupiłam tą farbe skuszona promocją. Jako że moje wlosy były już farbowane to farba nie do końca dała sobie rade z pokryciem tych wcześniej farbowanych dlatego odrost wyszedł mi jaśniejszy a nawet wpadający w rudy. Jednak to pierwsza farba która tak bardzo odżywia wlosy.

Czarny bez - TRAGEDIA

Cóż kupiłam te farbe by spełnić swoje marzenie o czarnych włosach. Udało sie, trwalo to dokładnie 2 tygodnie XDD Jestem zdziwiona, że ta farba ma takie dobre opinie, bo to że kolor sie wypłukał po 2 tygodniach to nie śmieszny żart.

Palona kawa od Joanna

Kilka lat temu po raz pierwszy pomalowałam tą farbą włosy i uzyskałam wymarzony efekt, teraz postanowiłam wrócić do niej ponownie z tą różnicą, że na mojej głowie pojawiły się siwe włosy.

Czy nadal efekt po koloryzacji będzie podobny?

Opakowanie produktu to tekturowe pudełko z grafiką modelki o pięknych, ciemnobrązowych włosach, nazwą producenta i nr farby ( mój odcień to palona kawa nr 242 )
W środku barwnik ,utrwalacz, które należy wymieszać i rękawiczki.

Łączenie składników nie sprawia problemów, chociaż wydaje mi się ,że wymaga dłuższego mieszania .
Zapach ,który mi wtedy towarzyszył nie należał do przyjemnych, ale też nie był drażniący.
Powstałą farbę dobrze rozprowadza się na włosach i łatwo spłukuje.

To co jest zauważalne bezpośrednio po aplikacji to brak siwych włosów i kolor adekwatny do tego na opakowaniu.
W dotyku włosy jednak są suche, poplątane, nijakie .

Podsumowując to przeciętna niskobudżetowa farba z amoniakiem bez odżywki po koloryzacji ,która dobrze kryje siwe włosy o kolorze zgodnym z moimi oczekiwaniami ,który utrzymuje się na włosach do 6 tygodni ,ale nie daje mi pełnej satysfakcji z osiągniętego wyniku.

Świetna trwałość

Lubię eksperymentować z farbami do włosów, a farba Joanna skusiła mnie śmiesznie niską ceną, dobrą dostępnością i pozytywnymi opiniami. Wybrałam któryś z ciemnych brązów, niestety nie pamiętam już który, a opakowanie wyrzuciłam. Opakowanie nie zawiera żadnego aplikatora czy buteleczki - farbę trzeba wymieszać i aplikować ze swojej miski - dla mnie nie jest to problem, aczkolwiek pierwszy raz się chyba z tym spotkałam. Produkt nie śmierdzi, ładnie się rozkłada i dobrze się zmywa, jednak największe wrażenie zrobiła na mnie jej trwałość - chyba nigdy tak dobrze nie widziałam swoich odrostów, mój naturalny kolor nie różni się nigdy zbyt mocno od farbowanego i zazwyczaj po tych kilku miesiącach włosy zdążą na tyle "wyblaknąć", że odrostu nie widać. Co do stanu włosów po farbowaniu to może były lekko przesuszone, ale nic strasznego - po prostu jestem przyzwyczajona do farb bardziej pielęgnacyjnych. Czego mi brakowało w tej farbie to odżywki po farbowaniu, która jest standardem u konkurencyjnych farb, ale rozumiem, że jest to koszt niskiej ceny.

różany blond

tania farba a dobra , farbowałam kolorem różany blond i przyznam , że ładnie pokryła moje platynowe siwe końce ;) minus że tak szybko sie spłukuje ale dla odświeżenia koloru na lato polecam .

Farba Joanna naturia

Farb z Joanny używam od lat i moim zdaniem to są najlepsze produkty do farbowania włosów, niestety ostatnio coś mnie podkusiło żeby pofarbować się Garnierem i niestety skończyłam z rudymi pasmami, moim wyjściowym kolorem jest ciemny brąz a kupuje farbę w kolorze orzechowego brązu i zawsze rozjaśnia mi włosy do pięknego naturalnego brązu, po jakims czasie farba się spłukuje a włosy są jeszcze jaśniejsze podoba mi się taki efekt, od tej pory nie zamienię tych farb na żadne inne

Farba ma swoje zalety i wady

Przede wszystkim duży plus że farba od Joanny jest w niskiej cenie co zdecydowanie przekonuje do ponownego użycia. Farba charakteryzuje się specyficznym zapachem ale jakoś mocno mnie nie dusi. Farba dobrze kryje siwe włosy oraz jest trwała w porównaniu do innych marek droższych farb. Jedynie włosy potrzebują dobrej maski nawilżającej po zastosowaniu ponieważ mega wysusza.

Dobra farba, na każdą kieszeń

Muszę przyznać, że z dużą ostrożnością podchodziłam do tej marki i produkowanych farb. Jednak kiedyś w akcie desperacji (po uzyskanym kolorze w domowych warunkach, który zdecydowanie nie wyszedł), musiałam odbyć marsz wstydu do najbliższego sklepu z farbami, by ratować skutki moich chemicznych testów - tak trafiłam na Joannę w osiedlowym sklepie z chemią. Muszę przyznać, że to był strzał w dziesiątkę. Farba nie śmierdzi tak jak większość, ponadto mamy do dyspozycji ogromną gamę barw. Po nałożeniu byłam zachwycona efektem, bo włosy otrzymały rzeczywistą barwę z opakowania i miałam wrażenie, że w ogóle nie zostały zniszczone. Będę wierna tym farbom, bo są naprawdę dobre. I o dziwo tanie i dobre. :)

Używam regularnie.

Używam farb do włosów Joanny regularnie, szybko uzyskuje dzięki nim pożądany efekt, a dodatkowo są bardzo tanie. Nie zauważyłam, żeby niszczyły mi włosy, są ciągle w bardzo dobrej kondycji, a końcówki nie rozdwajają mi się od lat. Fakt, nie pachną przyjemnie, ale po umyciu włosów i nałożeniu odżywki, zapach znika.

Może być

Farbę kupiłam do moich naturalnie ciemnych włosów do jeszcze większego przyciemnienia, skuszona niską ceną. Farba jest wydajna, nakłada się przyjemnie. Nie podrażnia skóry. Można jednak zauważyć, że farba zostawia ledwo widoczne prześwity, które nie wynikają ze złego rozłożenia farby. Po nałożeniu widoczny jest również przesusz na włosach, jednak przy odpowiedniej pielęgnacji ten problem szybko znika. Podobne odczucia miałam jednak również do droższych farb, także myślę, że warto spróbować. Cena jest bardzo dobra.

Świetne farby

Odkąd zaczęłam farbować włosy szukałam odpowiedniego dla siebie koloru wśród różnych marek. Gdy spróbowałam farb Joanna okazało się, że są idealne dla moich włosów. Od 2 lat maluje włosy połączeniem jesienny liść i dziki kasztan. Jestem bardzo zadowolona. Włosy lśnią, łatwo się rozczesują, a kolor utrzymuje się bardzo długo. Farbę rozrabia się łatwo i szybko nakłada. Dodatkowo dużą zaletą jest niska cena.