Vianek, Seria Zielona, Normalizujący tonik-wcierka do skóry głowy

Średnia ocena: 4.91/5

jokasklep.pl
Średnia ocena: 4.65/5

zobacz więcejzwiń

Preparat w formie toniku do stosowania na skórę głowy, normalizujący pracę gruczołów łojowych. Zawiera kompleks ekstraktów z pokrzywy, skrzypu, łopianu, szałwii i brzozy, bogatych w składniki mineralne (cynk, miedź, krzem) oraz witaminy, które wzmacniają cebulki, znacząco przyspieszając wzrost włosów. Olejki rozmarynowy i eukaliptusowy odświeżają, pobudzają i odżywiają skórę głowy. Systematycznie stosowanie sprawia, że włosy rosną mocniejsze i grubsze, stają się bardziej odporne na uszkodzenia.

Bardzo fajny produkt

Wcierkę tonik Vianek dostaniemy w drogeriach natura. Niestety cena regularna to 25zl co trochę odstrasza:(warto czekać na promke.
Opakowanie jest plastikowe białe z elementami roślinnymi w kolorze zielonym. Pojemność tego produktu to 150ml.opakowanie ma atomizer, nic się nie zacina, aplikuje się odpowiednią mgiełka.
Ja mam włosy długie, farbowane, puszące się oraz z tendencja do okresowego wypadania. Szczególnie w okresie jesienno wiosennym. Staram się stosować wcierki na skalp. Aplikuje je na całą noc a rano myję włosy.
W składzie tego kosmetyku znajdziemy ekstrakt z pokrzywy, skrzypu, lopianu, szałwii i brzozy. Są tu także olejki rozmarynowy i eukaliptusowy. Muszę przyznać że kompozycja jest ciekawa.
Preparat ten ma normalizować pracę gruczołów łojowych. Ja nie mam jakiegoś wielkiego problemu przetłuszczania się skóry głowy.
Po miesiącu stosowania tej wcierki mogę przyznać że naprawdę działa. Na mojej głowie pojawiło się dużo baby hair. Włosy są wzmocnione i jakby grubsze. Kosmetyk nie obciąża moich włosów, nie pojawiło się też u mnie żadne uczulenie. Myślę że jest to produkt wart uwagi bo faktycznie daje rezultaty. Podoba mi się reż jego zapach jest taki odświeżający eukaliptusowy.

Super!

Jest to zdecydowanie jedna z moich ulubionych wcierek. Ma ziołowy zapach, który bardzo lubię - najbardziej wyczuwalny jest eukaliptus. Nie zawiera alkoholu, dlatego dba o skórę głowy nie wysuszając jej. Wygodnie się ją stosuję, bo ma pompkę, troszkę przedłuża świeżość włosów no i ma naturalny skład. Wcierka ma 150 ml i niestety dosyć szybko się kończy :)

Rewelacja

Bardzo mnie zaciekawiła nazwa produktu-
tonik do skóry głowy ????
Produkt ten aplikuje codziennie wieczorem bezpośrednio na skórę głowy.

Działanie wcierki:
????odżywia i wzmacnia cebulki ????stymuluje szybszy wzrost włosów
????odświeża skórę głowy
???? reguluje pracę gruczołów łojowych
????chroni włosy przed uszkodzeniam

. Ma intensywny ziołowy zapach, jednak zapach szybko się ulatniał. Wcierka szybko się wchłania w skórę głowy i co najważniejsze nie obciąża włosów. Muszę wspomnieć o tym że ten produkt jest mega wydajny. Ma naturalny skład. Reasumując zauważyłam że skóra głowy mniej się przetłuszcza i włosy zaczęły również mniej wypadać. Od dłuższego czasu miałam z tym duży problem.

Działa

Jeżeli ten produkt jest stosowany systematycznie i sumiennie to naprawdę działa. Włosy mniej wypadają i ich kondycja znacząco się poprawia. Sam produkt ma delikatny zapach, lekka konsystencję dzięki czemu włosy po aplikacji nie są tłuste. Jedyny minus to aplikator... Uważam że gdyby miał pryskany byłby bardziej wygodny w używaniu

Warto spróbować

Nie jestem w stanie ocenić wpływu na przyspieszenie wzrostu włosów bo ten tonik traktuję jako jeden z produktów w tym celu.
Tonik ma fajny skład i zapach, lekko ziołowy. Wcieram po myciu. Tonik podbija włosy do góry i przedłuża świeżość włosów.
Stosowanie go to duża przyjemność. Dużym plusem jest to, że nie obciąża włosów. Opakowanie na plus - dozownik ładnie rozpyla produkt.
Cena nie jest wysoka, a wydajność jest ok. Polecam spróbować.

Dla mnie średniak

Niestety, ten tonik-wcierka u mnie średnio się sprawdził. Ja mam szybko przetłuszczającą się skórę głowy i dlatego zawsze poszukuję produktów, które mogą zmniejszyć to przetłuszczanie, będą regulowały pracę gruczołów łojowych. A ten produkt u mnie tego nie robił. Do tego nie zauważyłam, żeby włosy szybciej rosły i były bardziej mocne. Mimo tego, produkt zużyłam do końca. Ja wcierkę stosowałam ok. 3 razy w tygodniu, po każdym myciu włosów. Moim zdaniem produkt jest bardzo wydajny.
Opakowanie jest dobrej jakości, poręczne, z atomizerem.
Jeżeli chodzi o zapach, to jest intensywny, mocno ziołowy. Mnie nie przeszkadzał, ale nie zostałam fanką tego zapachu.

Fajny

Całkiem fajny produkt, nie podrażnia skóry głowy,włosy się wolniej przetłuszczają. Mocnego wzrostu włosów nie zauważyłam, lecz baby hair się pojawiły.

Całkiem okej.

Wcierke zakupiłam w super cenie, bo za tylko 5 zł w Naturze. To cena dla klubowiczów, jedyna taka okazja, bo normalnie kosztuje 30 zł i zawsze było mi szkoda na nią pieniędzy, mimo tego ze słyszałam o niej wiele dobrego.
Wcierka jest w plastikowym opakowaniu z wygodnym aplikatorem. Konsystencja wodnista o bardzo specyficznym zapachu, mocno ziołowym. Mi nie przeszkadza, ale jeśli ktoś jest czuły to moze być ciężko z przyzwyczajeniem.
Wcierke aplikuje codziennie wieczorem bezpośrednio na skore głowy. Jest łagodna, bez alkoholu i mocnych detergentów.
Zauważyłam, ze włosy szybciej rosną a skóra głowy mniej się przetluszcza. Nie zauwazylam żadnych minusów tej wcierki poza normalna cena. :)

Moja skóra głowy nie polubiła się z tą wcierką

Wcierkę kupilam pod namową koleżanki która była z niej zadowolona . Przyznam, że za jej wyborem stały również jej właściwości normalizujące i zioła które wpomagają ich porost. Moje włosy szybko sie przetłuszczającą , dlatego muszę myć je minimum co dwa dni. Bardzo chciałabym osiągnąć efekt, gdzie na następny dzień po umyciu będą one jeszcze na tyle świeże, ładne i nie przyklapnięte u nasady a mam ich sporo.

Buteleczka która trafila w moje ręce ma atomizer, a wiem ze jest jeszcze wersja z wydłużonym aplikatorem. Atomizer mocno rozpyla produkt, ciężko dojść nim do samej skóry głowy zwłaszcza przy tak długich i gestych włosach jak moje. Zajmuje to sporo czasu ale opatentiwałam ten zabiegi i szpikulcem od grzebienia odgarniam cienkie pasma włosie mogąc spsikać je przy samej skórze.

Opakowanie to biała, plastikowa buteleczka o pojemności 150 ml. Atomizer w kolorze czanym.Jak to u Vianka kolor całej seri normalizującej to zielony. Sama wcierka ma jasny herbaciany kolor i tak też pachnie- dość intensywnie ziołow. Dla mnie ten zapach jest przyjemny i nie drażni mnie.

Wcierkę stosowałam codziennie przez ponad półtorej miesiące. Wcierałam ją kilka minut w skórę po umyciu i nie spłukiwałam. Niestety nie uzyskałam tych najbardziej oczekiwanych efektów, a więc uregulowania pracy gruczołów łojowych, bo włosy musiałam myć przez pewien czas codziennie ...do tego drobny sypiący łupież który irytował mnie strasznue i musiałam sięgnąć po szampon przeciwłupiezowy. Początkowo myślałam że skóra się " oczyszcza" i tak ma być...dałam więc czas i kolejną szanse ale nic z tego. Głowa swedziała mnie dalej

Nie będę taka zła i napiszę coś pozytywnie, coś co mnie miło zaskoczyło podczas tego półtorejmiesiąca. Zauważyłam że w moich zakolach na czole rosną mi baby hair :-) Włosy zaczęły po prostu rosnąć szybciej i wykiełkowały nowe pobudzone do życia cebulk. Teraz stoją mi antenki które muszę uluzać bo wygladam śmiesznie.

Tak że niby wcierka nie dała mi oczekiwanego efektu zalecanego przez producenta ale dała inny choć takim kosztem nie będę pobudzać włosów do wzrostu. Przez ten czas wcierkę stosował też mój maż który ma łojotokowe zapalenie na skórze głowy i .... również nic lepiej po niej nie było widać. Łupież też się zaognił i do tego siedziała go głowa. Podwojny test , podwójna klapa.

Tonik - wcierka

Używam ten tonik od 2 tygodni -włosy zaczęły mi mniej wypadać. W moim przypadku nakładam go przed myciem włosów. Mam wrażenie, że stosując go na czyste włosy wzmacnia ich przetłuszczanie. Zapach typowo ziołowy , a atomizer łatwy w użyciu.

Dobre efekty

Kupiłam wcierkę z polecania przyjaciółki. Zależało mi przede wszystkim na przyspieszeniu porostu włosów, wzmocnieniu ich oraz redukcji przetłuszczania się skóry głowy.

Dorwałam produkt w promocyjnej cenie w Drogerii Natura. Wcierka dość często jest przeceniana w różnych drogeriach, dlatego polecam polować na okazje.

Opakowanie spójne z ideą całej linii - proste, estetyczne, od razu kojarzy się z naturą. W nowej (nie tak zupełnie nowej) wersji buteleczka wyposażona jest w atomizer. Zazwyczaj stanowi on o wygodzie stosowania produktu, jednak w tym przypadku nie mogę powiedzieć, że jestem z tego rozwiązania zadowolona. Nie wiem czy to kwestia kiepskiego atomizera czy formuły płynu, ale tylko pierwsze dwa-trzy psiknięcia faktycznie rozpylają mgiełkę, zaraz po nich atomizer jakby się zapychał i zamiast przyjemnego aerozolu, produkt jakby wylewa się z buteleczki. Jest to nieco irytujące, ale w codziennym stosowaniu nie przeszkadza aż tak bardzo.

Zapach jest mocno ziołowy z wyraźnie wyczuwalną nutą eukaliptusa. Świetnie pobudza i daje poczucie odświeżenia skóry głowy. Po rozpyleniu toniku dokładnie go wmasowuję. Skóra głowy jeszcze przez chwilę pozostaje wilgotna.

Po kilku miesiącach dość regularnego stosowania jestem bardzo zadowolona. Widzę, że przybywa mi nowych babyhair, moje włosy są mocniejsze, lepiej wyglądają. Zauważyłam również, że mniej się przetłuszczają, jednak nie jest to efekt spektakularny.

Czy szybciej rosną? Raczej nie, ale być może ten efekt jeszcze się pojawi. Nie ukrywam, że bardzo na to liczę.

Ogólnie jestem zadowolna z działania wcierki. To na pewno nie jest moje ostatnie opakowanie.

Nie, nie, nie

Odpuściłam sobie stosowanie kosmetyku po zużyciu 2/3 opakowania. Wcierka niesamowicie przetłuszcza mi włosy, co jest dla mnie na wstępie dyskwalifikacją, bo musiałabym stosować ją przed samym myciem włosów, co w moim odczuciu jest trochę bezsensu, bo wolałabym ją jednak trochę na skórze głowy "potrzymać". Stosowałam ją około miesiąca i nie zauwazyłam żadnych rezulatatów, a już na pewno nie zmniejszyła mi stopnia przetłuszczania się włosów po umyciu, o babyhair nawet nie mam co wspominać. Szkoda pieniędzy niestety, bo firmę Vianek naprawdę lubię, ale seria zielona ewidetnie mi nie pasuje, mimo posiadania przetłuszczającego się zarówno skóry głowy jak i cery.