Isana, Young, Active Matt (Fluid matujący)

Isana, Young, Active Matt (Fluid matujący)

Dzięki make-upowi Isana Young Active Matt zamaskujesz nie tylko uciążliwy trądzik, nierówności i zaczerwienienia skórne, ale także zapobiegniesz wysuszaniu skóry.

brak zapchanych porów,
efekt naturalnie matowej skóry,
przeciwdziała tworzeniu się nowych zmian trądzikowych.

Dramat

Polubiłam się z pudrem od Isany i nawet korektor dawał radę, więc zaryzykowałam i pewnego razu zakupiłam też ten podkład z tej samej linii Isana Young. Z tyłu głowy coś podejrzewałam, że to raczej hit nie będzie, więc rozczarowanie nie było takie gorzkie, tym bardziej, że fluid kosztuje grosze.
Podkład bardzo brzydko wygląda na twarzy, nie chce się wtapiać, podkreśla pory i zamiast zakrywać niedoskonałości podkreśla je. Jest bardzo tłusty i szybko się rozmazuje oraz ściera. Robi plamy a do tego wygląda pomarańczowo.
Dobrze, że zniknął z Rossmanna, tworzył więcej krzywdy niż pożytku i nie spełniał zaleceń producenta.

Wszystko,byle nie to!

Nie polecam. Zdecydowany bubel. Cenowo może i spoko,ale wolę dać więcej pieniędzy i mieć lepszą jakość,ni kupować taki niewypał.Bardzo ciemnieje na skórze,kolory niedopasowane,nie kryje,nie matuje.Robi ciastko na twarzy,bo się waży. Podkreśla wszystkie niedoskonałości. Spływa przy odrobinie wilgoci i się maże. Nigdy więcej go nie kupię.

Totalna masakra

Kupiłam z ciekawości z racji tego że używalam/używam innych produktów tej marki i byłam i jestem bardzo zadowolona . Myslalam ze może to byc kolejna isanowa perełka ale mocno się przeliczyłam. Ani to nie jest fluid ani nie matuje a dodatkowo straszliwie - nawet nie ciemnieje-staje się po prostu pomarańczowy!
Po nałożeniu szybko zastyga jednocześnie zostawiając tłustą powierzchnię, szybko się ściera i nie współgra z żadnym innym produktem jak puder czy róż. Dodatkowo ma specyficzny zapach taniego perfumowanego mydła-nie każdemu podpasuje. Szkoda nawet tych 10 zł na taki bubel :(

Dziadek

Był jednym z moich pierwszych poważnych "podkładów". Krycie znikome, tworzył na twarzy nie przyjemny efekt maski. Po kilku godzinach zaczynał robić się pomarańczowy. Strasznie podrażniał buzię i szybko się ścierał.

Nie!

Kupiłam go, bo zapomniałam z domu podkładu na wyjazd. Żałuję.
Wybrałam średni kolor, który jest strasznie pomarańczowy. Inne kolory też mi totalnie nie pasowały. Ma specyficzny zapach, który mi się podoba, ale wielu osobom nie.

Niestety sam produkt nie jest fajny. Zatyka pory, podkreśla skórki, prawie wcale nie kryje. Niby wyrównuje trochę koloryt na twarzy, ale co z tego, skoro i tak po godzinie już go prawie nie ma.

cena robi swoje- szkoda pieniędzy

Okropny kosmetyk, dziwny drażniący zapach, kolor najjaśniejszy ma bardzo pomarańczowy odcień, krycie ma żadne, ale za to doskonale robi pomarańczowe plamy na buzi pomimo dokładnego rozprowadzenia. Jedyny plus- bardzo wydajny.

słaby

nie wiem sama czemu go kupiłam :-) Może dlatego ze lubie żele pod prysznic z isany?
Nie sprawdziłsie totalnie...
Efekt maski, zle mi się rozprowadzalo, kolo nosa się rolował....
skóra po nałożeniu wydaała się jakoś sucha, kolor tez odznaczałsie od twarzy
no i forma tubki... wole fluidy z pompką zdecydowanie

Isana

Kupiłam go na promocji w Rossmannie za 7zł,szczerze szkoda kasy.Myślałam że będzie lepszy a tymczasem nie kryje wcale,mam rozszerzone pory a on je tylko podkreślił.

Słaby

Krycie jest dziwne, aplikuje się miejscami lepiej miejscami gorzej. Konsystencje ma fajną ale mocno zapycha. Pozostawia uczucie ciężkiej maski na buzi. Oksyduje do pomarańczowego koloru.

Cera tłusta trądzikowa z porami

Podkład jest pomarańczowy po nałożeniu, ja i siostra tak miałyśmy a miałyśmy inne odcienie. Nie zakrywa wogóle, przebarwienia zostają. Nie da się go nałożyć gabeczką-wszystko wchłania a palcami nie da się. Musiałam dużo go wziąć a nic to nie dało. Cena jednak mówi że ten podkład jest zły.

Słabiutki

Kiedy kaski nie ma, to i na taki produkt zerknie się na kosmetyki z niższej półki. Tak było i w tym przypadku i...Jak się nie ma tego, co służy cerze, to lepiej nie używać. Fluid ten, ma fajny kosmetyczny zapach, dobrą konsystencję i cenę. To koniec plusów. Minusy: brak krycia, okropne kolory - maski, smugi i wysypka.

Wolę nie nakładać nic

Używanie tego podkładu totalnie mija się z celem. Nie polecam nikomu, nawet za tą cenę. Zero krycia, efekt mąki na skórze, nic przyjemnego... Nie zauważam zalet używania tego podkładu.