Anatomicals, Make your Scalp yelp!, Head Shock Shampoo (Szampon miętowy 'Włos krzyczy w głos!')

Wiesz, jak krzyczysz, kiedy oglądasz Lśnienie albo kiedy studiujesz wyciąg z konta albo kiedy między stopami na wadze pojawiają się cyferki albo kiedy przyłapiesz swojego chłopaka, kiedy robi z kimś coś, czego robić nie powinien? Nawet tego rodzaju okrzyków nie można porównać z tym, jakie odgłosy będzie chciała wydawać Twoja głowa po bliskim spotkaniu z naszym szamponem. Jednak będzie to dla niej szok jak najbardziej pozytywny, ot niegroźny dreszczyk emocji, a jego rezultatem będzie puszysta i lśniąca czupryna!

Super

To kolejny ich szampon, który wywarł na mnie ogromne wrażenie, po nim włosy, są miękkie i gładkie w dotyku. Podczas mycia wytwarza ogromną pianę na głowie, więc wystarczy odrobinę nanieść na włosy, by dokładnie oczyścić je. Szampon ma piękny miętowy zapach, który ulatnia się po całej łazience i na włosach wyczuwalny do kilku godzin. Może z nie najlepszym składem ale o dziwo mi nie szkodzi, nie podrażnia skóry głowy.