Bell, Velvet Story Lipstick (Pomadka do ust)

Bell, Velvet Story Lipstick (Pomadka do ust)

Kolekcja pomadek o aksamitnie kremowej konsystencji, w stylowych, intensywnych kolorach. W serii Velvet Story znajdziesz eleganckie odcienie nude, wyraziste odcienie różu i czerwieni oraz odważny kolor czerwonego wina. Dzięki zawartości emolientów, pomadka nawilża, wygładza usta i nadaje im elastyczności. Dodatek specjalnego polimeru przedłuża trwałość pomadki i sprawia, że nie wypływa ona poza kontur ust.

Polecam!

Przyciągnęła mnie dobra cena produktu. Kolor jest intensywny, bardzo mi się podoba, świetnie kryje i szminka nie pozostawia żadnych "prześwitów". Ma super zapach, jest trwała.

Nie.!

A już pisze dlaczego nie.! Posiadam kolor 3 w opakowaniu wyglada na ładny brudny róż na moich ustach jest strasznie trupi. Nie ładnie się rozprowadza za to ma przyzwoite krycie czyli dobry pigment. Plusem niska cena. Szybko znika z ust.

Średniaczek

Pomadkę kupiłam w biedronce skuszona dobrą ceną. Nie zawiodłam się jakoś bardzo, ale "szału" nie było. Pomadka ma swoje plusy jak i minusy, ale stosunek jakości do ceny wypada bardzo korzystnie! Mam kolor 06
Plusy:
*kolor
*zapach
*trwałość
*cena
*dostępność
Minusy:
- tępa w nakładaniu
-opakowanie szybko się zniszczyło

Moja ulubiona

Bardzo ją lubię, ma piękny kolor, satynowo-matowe wykończenie. Nie wysusza ust, wyglądają ładnie i zdrowo. Niestety nie jest trwała i jest tylko kilka odcieni tej pomadki. Ma ładne i eleganckie opakowanie.

Dobra pomadka w niskiej cenie

Bardzo lubię pomadki od Bell. Są lekkie, niemal niewyczuwalne na ustach. Kremowe w konsystencji, nie wysychają, ale też nie lepią ust. Przyjemnie i lekko się je rozprowadza. Pomadki są dobrze napigmentowane, nie wysuszają, nie podkreślają suchych skórek, a nawet delikatnie nawilżają. Jedynym minusem jest znikoma trwałość.

Bardzo przeciętna

Spodobał mi się kolor i to właściwie tyle z pozytywów, formuła jest okropna, pomadka nie jest kremowa, jest bardzo sucha i trzeba bardzo mocno przycisnąć ją do ust aby uzyskać jakiś kolor, dodatkowo wysusza usta i nie utrzymuje się na ustach długo. Nie jest to typowy mat, a coś pomiędzy.

Ok ale czegoś mi brakuje

Posiadam klasyczną czerwień. Opakowanie jest standardowe z plastiku i mocno mi nie przypadło do gustu. Gama kolorystyczna jest dość uboga i trudno dobrać coś idealnego dla siebie. Pomadka jest dość gładka i nie obciąża ust ale nie nazwałabym efektu w pełni matowym, odbija się. Nie jest także najtrwalszym z tego typu produktów, nawet marka bell ma w swoim asortymencie trwalsze. Raczej nie sięgnę po kolejną.

Trwała i uniwersalna pomadka

Na ten produkt trafiłam w jednym z supermarketów w moim mieście. Skuszona pięknym wyglądem produktu i opisem producenta pobiegłam do kasy fiskalnej. Kolory są cudne, nie mogę im się oprzeć. Przesyłam wam zdjęcia tego produktu. Więcej informacji poniżej.

Przyjemna :)

Świetna cena
Ładne kolory
Efekt na ustach jest rzeczywiście taki "welwetowy" pół matowy
Bardzo dobra trwałość
Brak wysuszenia ust, duży komfort noszenia
Fajny owocowy zapach
Dostępność w każdej Biedrze :D
Same plusy!

świetna

Jedna z moich ulubionych pomadek firmy Bell. Akurat teraz jestem w posiadaniu numeru 07. Jak dla mnie daje półmatowy efekt, ma świetna kremową konsystencję, dzięki czemu łatwo nią malować usta. Kolor bardzo mi się podoba. Trwałość nie jest może jakaś powalająca ale przez kilka godzin daje radę. Eleganckie opakowanie cieszy oko.

Fajna

Jedna z moich ulubionych pomadek matowych czy polmatowych
Super pigment. Usta pięknie w niej wyglądają

Zbędna

Nie jest zla , ladny pigment, dobra cena, komfortowa na ustach dzieki kremowej formule, niestety trwalosc kiepska, lepkosx na ustach powoduje szybkie odciskanie się jej (np na szklance). Ogolnie nie polecam.