Avon, True, Glimmerstick, Lip Liner (Konturówka do ust)

Avon, True, Glimmerstick, Lip Liner (Konturówka do ust)

Pojemność 0,28 g

Konturówka to podstawa makijażu ust! Przed pomalowaniem należy dokładnie obrysować kontur warg, aby nadać im pożądany kształt i dłużej utrzymać szminkę na miejscu. Do tego celu idealnie nadaje się praktyczna, wysuwana konturówka do ust.
Dostępna w odcieniach :
- Red Brick
- Mystery Mauve
- Pink Bouquet
- Perfect Plum
- Rich Ginger

Wymaga wprawy

Posiadam kolor Mystery Mouve, tonacją zbliżony do koloru moich ust, ładnie ożywił makijaż.
Zaletą produktu jest kremowa konsystencja bez jakichkolwiek połyskujących drobinek i dobra pigmetnacja. Formuła kredki jest bardzo przyjemna dla ust i miękko rozprowadza się na skórze.
Fakt, że konturówka jest wykręcana jest dla mnie atutem. Nie lubię babrać się w ostrzenie kredki i kupować dodatkowo temperowkę. Automat opakowania działa super sprawnie. Bez zacinania przez cały czas użytkowania.
Faktem jest, że produkt szybko się kończy..ale też jego cena nie jest zawrotna. Zazwyczaj w promocji można ją kupić za 8-10zł. Cena regularna jest moim zdaniem wygórowana.
Produkt w stosunku do pomadki czy szminki długo utrzymuję się na ustach.
Jedyny problem jaki mam z tym produktem to brak umiejętności równego pokrycia krawędzi ust. Nie mam cierpliwości do tak precyzyjnego makijażu. Tak jak kreska eyelinerem na powiece nie sprawia mi trudności, tak konturowanie ust to istna katorga. Nie byłam zadowolona z efektów mojego makijażu tym produktem,poza tym nie mam nic do zarzucenia.

poręczna i ładnie konturuje

Konturówka jest bardzo poręczna i prosta w użytkowaniu. Jest ona w formie cienkiej kredki, która jest automatycznie wysuwana. Dzięki temu nie trzeba jej strugać co jest dużym plusem.

Aplikacja konturówki jest prosta i przyjemna. Kredka gładko sunie po ustach. Jest miękka i nie rozmazuje się.

Konturówkę kupiłam w kolorze true red i jest to średnio intensywny odcień czerwonego - dla mnie idealny bo często noszę czerwone bądź ciemno różowe szminki - bo do takich też pasuje.

Konturówka jest trwała. Trzyma się na ustach, cały dzień. Nie odbija się na kubkach. Trzeba dobrać do niej równie trwałą szminkę bo miałam sytuację gdy szminka mi się zmazała a został mi sam kontur ust co wyglądało bardzo nieestetycznie.

Co do wydajności konturówki to raczej jest średnia. Po kilku aplikacjach widać jej zużycie.

Jej cena jest przystępna -ok 10 zł. Dostępna jest w każdym katalogu avon w kilku wersjach kolorystycznych.

Kocham

Mój odcień kupiowałam w promocji.
Konturówka jest bardzo przyjemna w użyciu. Lekko kremowa, ale trzyma formę, nie babra się przy malowaniu ani nie łamie.
Mój kolor idealnie jest dobrany do koloru pomadki.
Trwałość na moich ustach jest jak najbardziej ok.
Konturówka jest wysuwana i dla mnie to duży plus, bo mogę jej używać nie tylko w domu, ale wrzucić do torebki i używać do poprawek w ciągu dnia, nie martwiąc się przy tym o jej temperowanie.
Samo opakowanie jest bardzo wygodne i dość trwałe - idealne do ręki. Ładnie wygląda. Napisy na nim się nie wycierają, nie popękało w trakcie używania.

Ciezko powiedziec...

Jako konsultantka Avon testuje bardzo duzo produktow tej firmy kontorowke kupilam na promocji i nie jestem zadowolona ,ciezko dobrac odcien szminki odpowiadajacy kontorowce,a co za tym idzie ze wygladamy jak klaun

Na czwórkę

Konturówka jest miękka i przyjemna w użytkowaniu. Dobrze się rozprowadza i ładnie rysuje kontur ust. Ma fajne odcienie. Jest wygodna i nie trzeba jej temperować. Niestety nie jest bardzo trwała, choć w połączeniu z płynną szminką innej marki daje radę.

naprawdę niezła konturówka !

Sama zapewne bym nie kupiła wykręcanej konturówki, gdyż preferuję kredki temperowane.
Ta kredka trafiła do mnie w pięknym śliwkowym kolorze, który przypadł mi do gustu.
Jest dużo lepsza niż mogłabym się spodziewać ( no taki niby AVON :P ).
Łatwo nią obrysować usta i nie znika z nich szybko.
To są najważniejsze rzeczy, które punktuję przy wyborze tego typu produktu.
Szkoda tylko, że nie może poszczycić się wydajnością, tak ja i inne kredki tego typu. Coś za coś.

Bardzo fajna

Mam tę konturówkę w kilku odcieniach.
Najbardziej godny polecenia i uniwersalny jest kolor Clear, który pasuje do wszystkich kolorów szminek i ładnie można nim zaznaczyć kontur.
Pink Cashmere - jasny różowy
Pink Bouquet - ciemniejszy różowy
Nude - jasny beżowy
Simply Spice - brązowy

Konturówkę dostaje w bardzo wygodnym opakowaniu, jest wysuwana, nie trzeba jej temperować.
Jest miękka, ładnie się nakłada, nie rozmazuje się. Dość długo się utrzymuje.
Kolory są dobrze napigmentowane.

Dobra jakość w atrakcyjnej cenie.

Bardzo lubię!

Konturówki do ust z Avonu są jednymi z moich ulubionych. Kredka ma wygodne opakowanie i przez to, że jest wysuwana, nie trzeba jej temperować. Nie wysusza ust (a konturówką wypełniałam też całe usta, które zresztą wyglądały przepięknie!) i utrzymuje się na nich naprawdę długo, mimo picia i jedzenia. Nie łamie się i nie rozmazuje. Wykończenie było lekko matowe ale jedwabiste. Plusem jest też cena (zazwyczaj w katalogu można dostać ją za ok. 10,00 zł) i mega wydajność, mnie wystarczyła na pół roku użytkowania.

Taka sobie

Kupiłam konturówkę w kolorze kakaowym. Zawiodłam się, bo kolor jest zbyt blady dla mnie, końcówka jest tak miękka, że raz prawie ją złamałam, a trwałość jest zastraszająco niska. Wystarczy raz lekko przetrzeć usta papierem, a kredka cała zejdzie. Lekko też przesusza usta i uwydatnia mi skórki na wargach. :/

Mało wydajna

Posiadam odcień coral. Jest to wysuwana konturówka o miękkiej strukturze. Kolor bardzo ładny, dzięki kremowej konsystencji można nie tylko obrysować nią kontur ust, ale również wypełnić je całe. Niestety konturówka nie jest trwała, ściera się za każdym razem nawet gdy przyłożymy na chwilę palca. Wysusza usta i podkreśla suche skórki, szybko się ściera oraz jest mało wydajna.

Całkiem fajna

Mój odcień to Mistery Mauve
Kupiłam na promocji w katalogu. O ile mnie pamięć nie myli to dałam za nią 10 zł. więc cena ok. Ale pełnej ceny bym raczej nie dała...
Mój kolor to raczej nudziak wpadający w różowe tony. Pasuje do większości moich szminek różowych i nude.
Trwałość na moich ustach jest ok, ale ja nie mam tendencji do zadania produktu z warg.
Samo opakowanie jest bardzo wygodne i dość trwałe. Ładnie wygląda. Napisy się nie wycierają, nic nie popękało w trakcie używania.
Minusem jest jej wydajność, bo produktu jest niewiele i szybko się zużywa przy regularnym, codziennym makijażu.
Ogólnie jestem zadowolona, bo mnie się sprawdza. Myślę że pokuszę się jeszcze kiedyś na nią.

Nawet dobra konturówka

Wygodna w użyciu jest wykręcana więc nie trzeba temperować. Miękka, dobrze na pigmentowana, trwała ładnie sie prezentuje, nie podraznia i nie drapie po ustach jak nie które dobra jakosć.