Ziaja, Bio Aloes, Tonik do cery normalnej, suchej i mieszanej (nowa wersja)

Ziaja, Bio Aloes, Tonik do cery normalnej, suchej i mieszanej (nowa wersja)

Zobacz oferty

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

REKLAMA

Ziaja Tonik Bio Aloesowy do cery normalnej, suchej i mieszanej. Łagodny, kojący, bezalkoholowy tonik z wyciągiem z aloesu i witaminą B5. Działa silnie nawilżająco i tonizująco, poprawia ukrwienie skóry i stymuluje pracę jej komórek. Oczyszcza i zamyka pory.

w butelce
bez alkoholu

Kupiony w: Inna drogeria

odświeżenie, nawilżenie i tonizacja

Uwielbiam ten tonik!!!
Mam skórę z trądzikiem różowatym, bardzo wrażliwą.
Tonik aloesowy stosuję od lat i bardzo go lubię, wracam do niego często, bo jest dobry i tani :)
Łagodnie oczyszcza, fajnie nawilża, zapewnia uczucie świeżości przez swój delikatny, piękny zapach. Krótki skład, bez alkoholu.
Jedyne czego mi w nim brakuje to atomizer - przelewam go z butelki oryginalnej do butelki z atomizerem i nie pryskam na wacik tylko bezpośrednio na twarz.

Kupiony w: Inna drogeria

Fajnusi

••• Moja Cera •••
Wrażliwa, mieszana z przetłuszczającą się strefą T tj. broda, noc i czoło. Widoczne rozszerzone pory i zaczerwienienia na skórze bywają uciążliwe i w swojej pielęgnacji zmierzam do ich minimalizowania. Niedoskonałości pojawiają się sporadycznie i w żaden sposób nie są kłopotliwe. Cera jest podatna na alergie czy uczulenia, które na szczęście zdarzają się bardzo rzadko a jeśli któryś z kosmetyków nie pasuje na żuchwie staje się widoczna "kaszka".

Ziaja, Bio Aloes, to tonik już bardzo dobrze mi znany z racji, że sięgam po niego dość często. Jakiś czas temu byłam ogromną maniaczką toników, jednak z czasem nieco przystopowałam. Używam toniku do codziennej pielęgnacji i nigdy nie miałam jakichkolwiek problemów z cerą kiedy go stosowałam. Używam po oczyszczeniu twarzy a przed użyciem kremu na noc/lub na dzień. . W ciągu dnia, gdy jestem bez makijażu przemywam nim twarz. Tonik odświeża, przywraca ph skórze oraz delikatnie pachnie. Jak dla mnie wersja aloesowa jest najlepsza. Ja wylewam tonik na płatek kosmetyczny a następnie przecieram twarz lub po prostu wylewam na dłonie i wklepuje w skórę.

[ZALETY]
+ odświeżenie cery
+ niweluje uczucie ściągnięcia np. w przypadku kiedy żel do mycia twarzy spowodował lekki dyskomfort
+ przyjemny zapach
+ nie przesusza
+ nie powoduje wyprysków
+ można nim przemywać rano twarz zamiast wody
+ niska cena
+ dostępność

[WADY]
Brak

Kupiony w: Drogeria internetowa

• Opakowanie: 4

Świetny tonik w bardzo niskiej cenie

Ziaja to zawsze świetny stosunek jakości do ceny a ten tonik to i jeszcze najtańszy z ich oferty.
Według mnie jest świetny. Bardzo neutralny, nie ma mocnego zapachu. Przezroczysta woda, która doskonale tonizuje. Dzięki niemu moja skóra uspokaja się po oczyszczaniu. Od razu niweluje uczucie ściągnięcia. Nie raz zdarzało mi się stosować go na podrażnioną skórę. Zostawia buzię nawilżona, zadowoloną. Używam go od dawna. Ostatnio widzę, że coraz trudniej z dostępnością i to mnie martwi. Mam nadzieję, że produkt przetrwa na rynku.

Kupiony w: Otrzymałam w prezencie

• Wydajność: 2
  • Zgodność z opisem producenta: 1
  • Zapach: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 2
  • Opakowanie: 2

Sama nie wiem

Tonik dostałam w prezencie. Wcześniej jakoś nie widziałam go na sklepowej półce. Zamknięty jest w białym opakowaniu z minimalistyczną do granic możliwości szatą graficzną typową dla tego producenta.

Nie zauważyłam aby robił cokolwiek z obietnic producenta. Nie nawilża skóry, ani też jej nie wysusza. Nie robi poprostu nic. To z czym sobie dobrze radzi to zmywa pozostałości, które gdzieś mogłam pominąć przy szybkim demakijażu w okolicach dekoltu lub szyji. Nie wysusza skóry ani nie pozostawia nieprzyjemnego uczucia pieczenia czy ściągnięcia.

Zużyłam go jednak do końca, bo nie lubię marnować kosmetyków, które mi nie szkodzą. Zapach jest bardzo neutralny, a tonik sam w sobie zalicza się do tych mniej wydajnych.

Kosmetyki firmy ziaja dzielą się na dobre i złe, ten tonik umieściłabym gdzieś po środku. Raczej ponownie się na niego nie skuszę.

Kupiony w: W aptece

• Opakowanie: 3

całkiem dobry

Produkty marki Ziaja są bardzo dobre i za naprawdę małe pieniądze.
Tak jest również z tym tonikiem.
Zamknięty w plastikowym opakowaniu o bardzo przyjemnym, świeżym, nienachalnym zapachu. Bardzo dobrze tonizuje, nawilża, przygotowuje skórę pod dalsze etapy pielęgnacji. Nie ściąga skóry - a nawet pomaga w zniwelowaniu tego uczucia jeśli jakiś żel do mycia twarzy to sprawił. Nie uczula, nie podrażnia.
Na plus zdecydowanie dostępność i cena - zwłaszcza, że jakoś jest naprawdę bardzo dobra.
Miałam okazję przetestować 3 toniki tej marki i są do siebie bardzo podobne jednak moim ulubieńcem zostanie nagietkowy

Wizażanki najczęściej polecają:

Kupiony w: Drogeria Rossmann

• Zgodność z opisem producenta: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 4

Dobra rzecz za śmieszne pieniądze

Zawsze uważałam, że tonik to zbędny etap pielęgnacji twarzy i pomijałam go.
Jakiś czas temu skusiłam się, żeby jednak spróbować i padło właśnie na ten produkt. Teraz wiem, że moje myślenie było błędne.
Łagodzi uczucie ściągnięcia skóry, koi, przyjemnie odświeża i doskonale dopełnia pielęgnację nawilżającą. Nie zostawia po sobie nieprzyjemnej, lepkiej warstwy.
Używałam go rano i wieczorem, bezpośrednio na skórę, dlatego starczył mi na długo.

Kupiony w: Drogeria Natura

• Opakowanie: 5

Fajny tonik do codziennej pielęgnacji dla mniej wymagających

Jaka jest moja cera:
Mieszana z tendencja do przetłuszczania się strefy T. Niedoskonałości pojawiają się sporadycznie i szybko znikają.

Czego oczekuje od produktu:
Niekiedy po użyciu produktu oczyszczającego cera jest ściągnięta lub sucha, więc od toniku oczekuje odświeżenia i nawilżenia.

Opakowanie produktu:
Plastikowe, nie widać zużytego produktu ale nie jest to problem.

Jaki jest:
Delikatny o przyjemnym zapachu. Odświeża, likwiduje uczucie ścignięcia skóry i przygotowuje na dalszą pielęgnację. Tonik nie wywołał niczego niepokojącego a ilość zużytych opakowań nie zdołam zliczyć.

Co producent obiecuje:
Łagodnie oczyszcza naskórek. Doskonale nawilża i tonizuje skórę. Zapewnia świeżość i gładkość skóry. - Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

Jak stosowałam/używałam:
Po każdym oczyszczaniu skóry, rano i wieczorem. Tonik wylewałam na płatek lub dłonie i aplikowałam na skórę. Odczekałam aż wyschnie i stosowałam serum, krem.

Czy jestem zadowolona
Bardzo!

Cena 200 ml ok. 8 zł

Dostępność
Bardzo dobra

• Zgodność z opisem producenta: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 5

U mnie się nie sprawdził

Bardzo mnie wyszukał i podrażniał, do takiego stopnia, że nie mogłam nakładać kremów nawilżających bo czułam niekomfortowe pieczenie… ????! Może to kwestia stosowania maści od dermatologa ale sugeruje ostrożność!

Kupiony w: Drogeria internetowa

• Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 3

Zapowiadało się super

Zapowiadało się super. Na początku wszystko działało świetnie na mojej twarzy, myślałam że znalazłam taniego ulubieńca. Po 2 tygodniach strasznie mnie uczulił, powstały krosty ( nie typowy trądzik) i leczyłam twarz przez prawie miesiąc.
Szkoda bo zapowiadało się świetnie :(

• Opakowanie: 5

Bdb tonik w przystępnej cenie

Tonik świetnie nawilza i ładnie pachnie . Stosuje rano i wieczorem i czuje ukojenie na twarzy. Świetnie odświeża i jest naprawdę dobry. Ja mam skore mieszana i super się sprawdza a do tego niska cena Wiec po co przepłacać na drogie kosmetyki.

Kupiony w: Drogeria Hebe

Bardzo dobry

Tonik bardzo dobry dla cery suchej, wyraźnie tonizuje skórę, czuć tą świeżość. Cena bardzo przystępna, kupienie go także myślę, że nie jest większym problemem, I zapach przepiękny :)

Świetny

Bardzo lubię ten tonik, jest bardzo dobry i łagodny dla mojej wrażliwej skóry. Plusem na pewno jest też zapach, nawilżenie oraz klasyczna zakrętka (nie lubimy się z atomizerami). Mimo prób innych toników, do tego zawsze wracam już od kilku lat.