Bayer, Bepanthen Sensiderm, Krem łagodzący

Bayer, Bepanthen Sensiderm, Krem łagodzący

Bepanthen Sensiderm Krem jest przeznaczony do łagodzenia świądu i zaczerwienienia powodowanych przez podrażnienia niezranionej skóry u dzieci dorosłych. Tego typu podrażnienia występują w przebiegu takich stanów jak suchośc skóry, atopowe zapalenie skóry, wyprysk, reakcje alergiczne.

wrażliwa, sucha, podrażniona
kremy do twarzy, maści i kremy lecznicze
ochronne
w tubie
Filtry
SPF <15
50 - 100ml, <50ml
hipoalergiczna

Sensiderm

Maść dziala szybko, wręcz natychmiastowo. Wchłania się dłuższa chwilę ale w porównaniu do zwykłego bepanthenu nie pozostawia lepkiego filmu. Ukaja skórę podrażnioną, sucha I atopowa w mgnieniu oka. Niweluje stany zapalne (alergicznego pochodzenia. Moja córka ma skłonności do alergii skórnych). Super sobie radzi z potówkami oraz drobnymi zaczerwienieniami. Przynosi szybko ulgę. Jest dość wydajna. Na pewno zawsze powinna być w apteczce gdy jest małe dziecko w domu. Ponadto świetnie radzi sobie z obrzekiem i stanami zapalnymi po ugryzieniu komara.

Świetny

Krem spełnia swoje zadanie w 100% .
Świetnie nadaje się na podrażnienia czy wysuszona skórę. Doskonale natłuszcza i regeneruje popękana skórę .
Konsystencja jest lekka i kremowa . Doskonale się wyciska nie wyskakuje i nie wystrzela tak jak inne kremy w tubkach. Opakowanie jest zgrabne co powoduje ładna prezentacje na półkach z lekami czy tak jak u mnie w szafce.
Polecam.

Pomaga podczas reakcji alergicznych

Krem łagodzący Bepanten Sensiderm stosowałam u mojego dziecka w okresie noworodkowym i niemowlęcym. Sprawdzał się zarówno w pielęgnacji okolicy okołopieluszkowej oraz pomagał przy drobnych odparzeniach. Ma dobry skład, jest łagodny dla skóry dziecka już od pierwszych dni życia. Jest bezzapachowy. Ma dość rzadką konsystencję, bardzo łatwo się rozprowadza i jest bardzo wydajny.

Sprawdził się również w pielęgnacji skóry, na której wystąpiła reakcja alergiczna. W ciągu dwóch dni stosowania kremu (raz dziennie), reakcja ustąpiła. Skóra po stosowaniu kremu jest nawilżona i gładka. Krem wchłania się ekspresowo, co jest jego ogromnym atutem, bo nie brudzi ubrań.

Bepanthen Sensiderm Krem nie zawiera sterydów. Zapewnia szybką ulgę w swędzeniu i polecany jest przy Atopowym zapaleniu skóry. Zawiera prowitaminę B5, która wspiera proces regeneracji skóry.

Cena produktu to około 30-40 zł za opakowanie 20 ml.

Skuteczna masc

Dostałam w prezencie i jestem zadowolona z użytkowania,nie uczula jest delikatna dla skóry maluszka jednak nw czy kupię ponownie cena jest dosyć wysoka a masc nie jest wydajna jednak polecam ja stosowac.

Mega , najlepszy krem na wrażliwą skórę

Najlepszy kosmetyk dla podrażnionej skóry dziecka (i nie tylko) jaki stosowałam
Specjalne lipidy LLT (technologia lipidów lamelarnych) zawarte w Bepanthen Sensiderm Krem, charakteryzują się strukturą zbliżoną do naturalnie występujących lipidów międzykomórkowych w naskórku! Dodatkowo ten krem również nawliża tworząc swojego rodzaju barierę ochronną . Naprawdę polecam bo efekty są adekwatne do opisywanych przez producenta

Uwielbiam

Mam małe dziecko i nie wyobrażam sobie bez tego kremu mojego maciezynstwa, jak moja córka miała odparzenia po pieluszce to tylko to mnie ratowało. Krem jest bogaty gesty, nie uczula ogólnie bardzo dobry krem na początku używałam go po każdej zmianie pieluszki teraz tylko po kupie. Ale polecam go każdej mamie

Łagodzi

To drugi produkt marki po który sięgnęłam z racji moich zmagań z alergicznym zapaleniem skóry. Pierwsza była maść.
Krem ma lżejszą konsystencję i wygodniej się go aplikuje, szybciej się wchłania pozostawiając zabezpieczającą warstewkę, a działanie ma podobne: łagodzi podrażnienia, wycisza stany zapalne, nawilża. Oba produkty są niezawodne gdy skóra kaprysi, piecze, łuszczy się... Choć maść wydaje mi się jest bardziej zdecydowana w działaniu. Niemniej ten krem jest świetny przy alergiach i regenerowaniu skóry przesuszonej zapaleniem, bo bardziej nawilża i w razie potrzeby można na niego nałożyć makijaż. Jest w zasadzie bezzapachowy.

najlepszy od 1 dnia życia

To jest najlepszy krem, jaki mogłam używać przy małym dziecku. Zawsze się sprawdził. Nawet jak próbowałam innych kremów - do Bepanthen wracałam zawsze :D ma super konsystencję, która fajnie nawilża skórę, szybko się wchłania i nie zostawia plam.

Bardzo dobry!

Krem zakupiłam jako tymczasowe nawilżenie po zabiegach na twarz.
Idealnie się sprawdził podczas okresu, gdy złuszczała mi się skóra. Doskonale nawilżył cerę, bez uczucia szczypania. Na pewno wrócę po niego jeszcze nie raz w takich momentach. :)

Warto szukać promocji, ponieważ cena dość wysoka, jak na tymczasowy zamiennik.

Najlepszy krem na podrażnienia

Kupiłam dla córki, gdy waliczyliśmy z AZS. U kolejnego dziecka przydał się przy odparzeniach od pieluszki. Obecnie stosuję u 5-letniego synka, który ma alergiczne problemy ze skróą oraz zawsze wtedyt, gdy ktokolwiek w rodzinie ma podrażnienia/suchą skórę/otarcie.

W domu czwórka dzieci - krem spradził się idealnie u wszystkich.

Uwielbiam

Mam go zawsze w torebce, uwielbiam, sprawdza się przy wszystkich podrażnieniach, przesuszeniach. Ideał dla całej rodziny.
Kupuje od lat i jestem mu wierna.

Najlepszy jak coś się dzieje

Krem jest w typowej dla linii Beppanthen tubce w gramaturze 30g. Konsystencja jest lekka, dobrze się rozprowadza i stosunkowo szybko wchłania. Bardzo dobrze radzi sobie z zaczerwienieniem, przesuszeniem skóry, z różnego rodzaju wysypkami itp.
Stosuję przy dwójce małych dzieci zawsze jak tylko coś się zaczyna dziać. Jest stałym elementem naszej apteczko-kosmetyczki.