Golden Rose, Two Phase Make-Up Remover (Dwufazowy płyn do demakijażu oczu)

Golden Rose, Two Phase Make-Up Remover (Dwufazowy płyn do demakijażu oczu)

Płyn do demakijażu, który delikatnie, a zarazem efektywnie usuwa makijaż z ust i oczu, także wodoodporny.
Usuwanie resztek makijażu odbywa się bez mechanicznego pocierania skóry wacikiem – wystarczy delikatnie przemyć skórę, a w przypadku oczu – położyć na chwilę wacik na powiekach.
Nie pozostawia tłustego filmu na skórze.

Preparat został dodatkowo wzbogacony o specjalny składnik komplementarny, który stosowany jest w celu ochrony rzęs. Chroni delikatne okolice oczu i zapewnia dodatkowo pielęgnację naszym rzęsom, zapobiegając wypadaniu.
Powieki i rzęsy stają się w efekcie zastosowania bardzo miękkie, a skóra gładka i elastyczna.

demakijaż oczu i ust
mieszana, młoda, dojrzała, normalna, sucha
nawilżające, oczyszczające
bezzapachowa, bez parabenów, dwufazowa
płyn

Najlepszy ze wszystkich

Ten płyn nie ma sobie równych. Chociaż nie przepadam za dwufazowymi płynami przez to, że często zostawiają mi tłustą skórę wokół oczu i zanim zrobię demakijaż jednego oka to przy drugim muszę znowu buteleczkę wstrząsnąć żeby się płyn połączył tak przy tym jedynym nie ma tych problemów. Demakijaż oczu i ust usuwa błyskawicznie, bez tarcia oczu i ust wacikiem, nie rozciera resztek makijażu po całej twarzy, pozostawia nawilżoną skórę a nie tłustą. Radzi sobie świetnie z wodoodpornymi kosmetykami i mocnymi kolorami szminek. Na początku odstraszała mnie cena bo przy codziennym makijażu dość szybko mi się kończy taka buteleczka jednak próbując inne płyny wciąż wracam do tego bo jednak jest niezastąpiony. Mam też pewność, że moje rzęsy są w 100% oczyszczone i nawilżone dzięki czemu ich kondycja znacznie się poprawiła niż przy innych płynach.

Super!

Muszę przyznać, że do wypróbowania tego płynu podchodziłam bardzo sceptycznie. Wydawało mi się, że znając płyny do demakijażu producentów z tzw górnej półki, ten niepozorny płyn dwufazowy, w matowej plastikowej buteleczce niczym mnie nie zaskoczy, ani nie zachwyci. Jednak myliłam się! Jest po prostu świetny. Robi to co ma robić. Z makijażem wodoodpornym, mocnym i trudnym do zmycia radzi sobie rewelacyjnie, pomimo tego iż jego konsystencja nie jest bardzo tłusta. Kiedy sprawdziłam konsystencję, pomyślałam.." kiepsko to widze", jakież było moje zdziwienie kiedy poradził sobie z takim makijażem wprost idealnie, szybko i bez najmniejszego problemu. Jest skuteczny, ale także bardzo delikatny. Nie podrażnił mi oczu, nie szczypie w oczy ani nie powoduje zaczerwienienia cery, zapalenia spojówek...co czasem zdarzało mi się po płynach dwufazowych. Nie pozostawia na skórze tłustego filmu. Pozostawia cerę w dobrym stanie. Jest też wydajny, niedrogi jednym słowem wart uwagi. Cieszę się, że pani ekspedientka z G R poleciła mi go i namówiła mnie na ten drobny zakup. Ja również polecam :)

Jeden z lepszych produktów

Produkt który zostanie ze mną na dłużej! Świetnie radzi sobie ze zmywaniem makijażu, nie zostawia tłustego filmu na skórze, jak już zdarzało mi się zauważyć po innym kosmetykach do oczyszczania oczu. Wystarczy jeden wacik żeby poradzić sobie z usunięciem tuszu, cieni, każdego kosmetyku nałożonego na powiekę. Produkt bardzo wydajny, polecam gorąco :)

z dwufazowych - mój ulubiony, 100% skuteczności

Produkt zasługujący na pełne 5/5 gwiazdek.

Wszystko robi jak należy: doskonale zmywa makijaż, stosuję go zawsze, gdy mam wodoodporny makijaż (czy to oczu, czy np. matową pomadkę) - radzi sobie bezproblemowo ze wszystkim.

Nie stosuję go aż tyle czasu, żeby ocenić jego deklarowane działanie pielęgnacyjne na skórę i rzęsy - ale na pewno mogę potwierdzić, ze nie wysusza skóry i zostawia ją w odpowiednim stanie nawilżenia, rzęsy nie wypadają przy demakijażu jak czasem się zdarza przy innych produktach. Na pewno przyczynia się do tego to, że jest skuteczny, więc nie trzeba męczyć i mordować oka, żeby pozbyć się np. wodoodpornego tuszu - jeden wacik spokojnie wystarczy, żeby doczyścić makijaż.

Nie zostawia tłustej warstwy, nie podrażnił mi oczu (co zdarzało się innym płynom), nie zostawia na oczach mgły tuż po demakijażu.

Jak dla mnie nie ma wad, nie ma się co rozpisywać, jest skuteczny i wygodny, cena niewygórowana - polecam każdemu wypróbować.