Joanna, Rzepa, Kuracja wzmacniająca

Joanna, Rzepa, Kuracja wzmacniająca

Kuracja wzmacniająca Rzepa przeznaczona jest dla włosów przetłuszczających się, ze skłonnością do łupieżu i wypadania. Zawiera bogaty zestaw aktywnych czynników - takich jak ekstrakt z czarnej rzepy oraz inne specjalnie wyselekcjonowane ekstrakty naturalne i składniki energizujące, aby wzmacniać włosy i skutecznie zmniejszać przetłuszczanie się skóry głowy. To specjalistyczny produkt do wcierania w skórę głowy, który pozwala osiągnąć dobre rezultaty przy regularnym stosowaniu.
Specjalna formuła neutralizuje charakterystyczny zapach czarnej rzepy i zwiększa komfort stosowania.

Pomogła mi ;)

Opakowanie - plastikowa buteleczka, zakończona aplikatorem, który ułatwia nakładanie kuracji na włosy, a właściwie na skalp.

Konsystencja - wodnista

Zapach - rzepowy, mocno intensywny

Regularne stosowanie kuracji zahamowało wypadanie włosów. Przez pewien czas miałam problem z wypadaniem włosów i dzięki kuracji nie straciłam wszystkich włosów ;)
Pojawiło się mnóstwo baby hair.
Niestety nie zmniejszyła przetłuszczania się włosów i jak musiałam je myć co dwa dni, a latem codziennie tak i przy stosowaniu kuracji myłam co dwa dni.

Średnio

Kuracja ma postać jasno żółtego płynu o specyficzny, kwaśnawym zapachu, który na szczęście nie utrzymuje się długo na włosach. Płyn aplikowałam po każdym myciu włosów na skórę głowy, a następnie przez chwilę go wmasowywałam. Pierwsze efekty stosowania wcierki zauważyłam dosyć szybko, bo już po kilku dniach włosy zaczęły się trochę wolniej przetłuszczać, dzięki czemu wyglądały dłużej świeżo i miały w sobie odrobinę więcej życia i objętości. Niestety są to jedyne efekty, które zaobserwowałam przez te 4 miesiące. Wcierka nie miała żadnego wpływu na porost moich włosów, a także na wypadanie. O redukcji objawów łupieżu nie mogę się wypowiedzieć, bo na szczęście nie mam takiego problemu. Kuracja jest bardzo wydajna. Jedna buteleczka starczyła mi na około dwa miesiące używania.

wcierka życia!

Najlepsza wcierka jaką stosowałam. Powoduje mega wysyp baby hair, włosy są jakby grubsze, lepiej się układają, są lekko odbite u nasady. I co najważniejsze stosowana codziennie - nie przetłuszcza włosów. Do tego ma bardzo wygodny aplikator.

Działa ale bez efektu wow

Działa dobrze, przeciwdziała wypadaniu, przyspiesza porost włosów, pojawiają się baby hair. Znam wiele lepiej działających produktów przeciw wypadaniu, jednak przeważnie są droższe. Cena i dostępność działa tutaj zdecydowanie na plus. Posiada bardzo poręczną buteleczkę dzięki której możemy nałożyć produkt precyzyjnie. Zawiera alkohol więc może wysuszać przy dłuższym stosowaniu lub podrażnić bardziej wrażliwą skórę głowy.

Stare, dobre remedium

Szukasz taniej, intensywnej, skutecznej wcierki do wzmocnienia włosów od cebulek i uregulowania przetłuszczającej się skóry głowy? Proszę, to produkt dla Ciebie!
Wcierka to mój stary faworyt, wracam do niej przynajmniej raz - dwa razy do roku, bo to tani i skuteczny sposób na poprawę kondycji mojej czupryny. Jestem posiadaczką włosów szybciej przetłuszczających się u nasady, przechodzących okresowe masowe wypadanie. Pierwsze efekty już po miesiącu używania, poprawa utrzymuje się dłuższy czas, ale tak jak napisałam - co parę miesięcy do niej wracam :-) Aplikuję ją po odrobinie między myciami na noc (do rana nie widać jej we włosach), a kiedy wiem, że kolejnego dnia będę myła głowę daję jej więcej. Wmasowuję około minuty w skórę głowy i tyle :-)

Słaby

Produkt kupiłam po tym jak zaczęły mi wypadać włosy po chorobie. Musiałam wzmocnić skórę głowy. Pomyslałam że to serum będzie się dorbze nadawało i wygodnie się będzie go używać, bo ma fajną butelkę. Niestety nie zauważyłam, żeby coś się zmieniło. Fakt, włosy się mniej przetłuszczały, łupieżu nie miałam więc trudno powiedzieć, ale na pewno nie wzmocnił moich włosów. Myślę, że ma za mało czynnych substancji aktywnych. Używałam go przez 4 tygodnie i nie było rezultatów, więc odpuściłam

Brak działania

Niestety to co obiecuje producent nie do końca zostało potwierdzone. Nie zauważyłam żadnej poprawy jeśli chodzi o włosy, a nawet bardziej się przetłuszczały, wcierka posiada charakterystyczny zapach ale mnie on osobiście nie przeszkadzał. Jedynie za co mogę dać jakąś gwiazdkę to fantastyczna butelka którą zostawiłam do innych wcierek.

niedrogo a efekty są odczuwalne

Często wracam do tej kuracji ze względu na niską cenę i zauważalne efekty wzmocnienia włosów.
Ma konsystencję toniku , łatwo się wciera w włosy i skórę głowy.
Posiada wygodny aplikator ułatwiający jej rozprowadzanie.
Mimo zawartości czarnej rzepy zapach jest całkiem przyjemny.
Bardzo pozytywnie wpływa na kondycję skóry głowy.
Nie powoduje przetłuszczania włosów ani ich nie obciąża.
Przy regularnym stosowaniu znika łupież ,a włosy są mocniejsze
i znacznie zmniejsza się ich wypadanie.
Świetny preparat do cienkich, osłabionych i skłonnych
do wypadania włosów.

Przyjaciółka od kilku lat

Po tragicznej wizycie u fryzjera 5 lat temu zaczęłam interesować się 'włosomaniactwem', a przede wszystkim sposobami na szybszy porost włosów. Tak też trafiłam kilkukrotnie na wzmiankę o wcierce z Joanny. Od tamtej pory używam jej z przerwami , choć próbowałam innych i tak w końcu do niej wracam. Zawsze bawi mnie, gdy pytam o nią w drogeriach i słyszę 'A nie chce Pani Jantara?' mina ekspedientek gdy mówię, że Jantar na mnie nie działa - bezcenna. Poleciłam ją już tylu osobom, że jesli tylko w moim mieście gdzieś się pojawi - zaraz jej nie ma :)

Dobra ale efektu wow nie ma

plusy:
+ ślicznie pachnie
+ dość dobrze się rozprowadza
+ włosy nieco mniej wypadają
+ pojawiło się sporo baby hair
+ zwiększa objętość
+ włosy nieco wolniej się przetłuszczają
+ włosy nieco szybciej rosną

minusy:
- podrażnia skórę

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ niska cena
+ bardzo wygodne opakowanie
- bardzo kiepska dostępność

Tania, ale częściowo skuteczna

Przede wszystkim wzmacnia włosy i zapobiega ich nadmiernemu wypadaniu. Zdaje mi się, że prościej używać wcierki z kozieradki, chociaż w obu przypadkach zapach może być nie do przejścia :)
Ma wygodny aplikator, zapach trochę nie dla mnie, ale idzie się oswoić.
Odrobinę piecze skóra głowy, ale to tylko przejściowe i bez większych konsekwencji.
Była to jedna z pierwszych wcierek, które zastosowałam, wtedy jeszcze licząc na to, że pomoże mi na przetłuszczające się włosy, niestety nie pomogła, ale włosy mniej wypadały także czasem do niej wracam.

wzmacnia i działa

Po zastosowaniu całej buteleczki zauważyłam, że mniej wypadają i trochę młodych włosków wyrosło. To może też być efekt wcześniejszej wcierki Jantar, którą stosowałam przed joanną.
generalnie raczej wrócę do tej wcierki