Joanna, Rzepa, Kuracja wzmacniająca

Joanna, Rzepa, Kuracja wzmacniająca

Kuracja wzmacniająca Rzepa przeznaczona jest dla włosów przetłuszczających się, ze skłonnością do łupieżu i wypadania. Zawiera bogaty zestaw aktywnych czynników - takich jak ekstrakt z czarnej rzepy oraz inne specjalnie wyselekcjonowane ekstrakty naturalne i składniki energizujące, aby wzmacniać włosy i skutecznie zmniejszać przetłuszczanie się skóry głowy. To specjalistyczny produkt do wcierania w skórę głowy, który pozwala osiągnąć dobre rezultaty przy regularnym stosowaniu.
Specjalna formuła neutralizuje charakterystyczny zapach czarnej rzepy i zwiększa komfort stosowania.

Szukam dalej, to nie to.

Kupiłam ją, ponieważ jest tania i łatwo dostępna. Kiedyś miała super aplikator teraz jest on mniej precyzyjny. Konsystencja jest bardzo wodnista o specyficznym zapachu. Jeśli chodzi o działanie to ja nie widzę efektów. Masowałam skórę głowy, stosowałam ją po każdym użyciu. Włosy nadal wypadają, nie są wzmocnione. Jedyne co mogę o niej powiedzieć to to że nie obciąża i nie przyspiesza przetłuszczania skalpu.

Jest ok

Wcierka nie eliminuje problemu wypadania włosów ale wzmacnia włosy. Ma fajny skład. Nie obciąża włosów. Ma specyficzny zapach który nie wszystkim może przypaść do gustu. Szkoda że produkt tak szybko ubywa. Nowe opakowanie posiada atomizer,który ułatwia aplikacje. Cena ok. Mała dostępność.

Nie sprawdził się u mnie

Wcierke użyłam okolo 5 razy i niestety później ja wylalam, bo jak sie okazalo piekla i swedziala mnie skora przez alkohol wysoko w skladzie. Myślałam, ze pieczenie i swiad spowodowany jest tym, ze wlosy nie sa umyte, ponieważ wcierke stosowalam dzien przed myciem lub tego samego dnia, a myje włosy co 3 dni. Jednak doszlam do wniosku, ze to jednak alkohol jest winowajca. I niestety skreslilam ja prawie na samym starcie i nie mogę ocenić jej długotrwałego stosowania. Co do samej wcierki to pojemność mala, wiec jakoś na długo nie wystarczy. Ja zuzylam 1/3 opakowania na 5 uzyc, takze malo wydajna. Zapach specyficzny-troche cytrusowy, trochę jak szambo... Nic przyjemnego wedlug mnie, a nie jestem wrazliwa na zapachy. Na plus aplikator, poręczny. Cena niska wiec mozna wypróbować. U mnie niestety wlosy po aplikacji wyglądały na tluste.

Dyskusyjna

Kupiłam ją właściwie głównie dla bardzo ułatwiającego aplikacje wcierki opakowania, które okazało się być mimo wszystko gorsze od strzykawki. Nie zachwyciła mnie, ale po kolei.

„Kuracja wzmacniająca Rzepa przeznaczona jest dla włosów przetłuszczających się, ze skłonnością do łupieżu i wypadania.” - myśle, że ona raczej wzmaga przetłuszczanie się włosów. Łupieżu nie mam, więc nie wiem, czy na niego by pomogła. Generalnie jest to mało wydajny śmierdzioszek, który raczej nie robi nic szczególnego. Używana codziennie przez miesiąc może nieznacznie zwiększyła porost włosów. Za tę cenę mimo wszystko polecam przekonać się na własnej skórze.

Pomogła mi ;)

Opakowanie - plastikowa buteleczka, zakończona aplikatorem, który ułatwia nakładanie kuracji na włosy, a właściwie na skalp.

Konsystencja - wodnista

Zapach - rzepowy, mocno intensywny

Regularne stosowanie kuracji zahamowało wypadanie włosów. Przez pewien czas miałam problem z wypadaniem włosów i dzięki kuracji nie straciłam wszystkich włosów ;)
Pojawiło się mnóstwo baby hair.
Niestety nie zmniejszyła przetłuszczania się włosów i jak musiałam je myć co dwa dni, a latem codziennie tak i przy stosowaniu kuracji myłam co dwa dni.

Średnio

Kuracja ma postać jasno żółtego płynu o specyficzny, kwaśnawym zapachu, który na szczęście nie utrzymuje się długo na włosach. Płyn aplikowałam po każdym myciu włosów na skórę głowy, a następnie przez chwilę go wmasowywałam. Pierwsze efekty stosowania wcierki zauważyłam dosyć szybko, bo już po kilku dniach włosy zaczęły się trochę wolniej przetłuszczać, dzięki czemu wyglądały dłużej świeżo i miały w sobie odrobinę więcej życia i objętości. Niestety są to jedyne efekty, które zaobserwowałam przez te 4 miesiące. Wcierka nie miała żadnego wpływu na porost moich włosów, a także na wypadanie. O redukcji objawów łupieżu nie mogę się wypowiedzieć, bo na szczęście nie mam takiego problemu. Kuracja jest bardzo wydajna. Jedna buteleczka starczyła mi na około dwa miesiące używania.

wcierka życia!

Najlepsza wcierka jaką stosowałam. Powoduje mega wysyp baby hair, włosy są jakby grubsze, lepiej się układają, są lekko odbite u nasady. I co najważniejsze stosowana codziennie - nie przetłuszcza włosów. Do tego ma bardzo wygodny aplikator.

Działa ale bez efektu wow

Działa dobrze, przeciwdziała wypadaniu, przyspiesza porost włosów, pojawiają się baby hair. Znam wiele lepiej działających produktów przeciw wypadaniu, jednak przeważnie są droższe. Cena i dostępność działa tutaj zdecydowanie na plus. Posiada bardzo poręczną buteleczkę dzięki której możemy nałożyć produkt precyzyjnie. Zawiera alkohol więc może wysuszać przy dłuższym stosowaniu lub podrażnić bardziej wrażliwą skórę głowy.

Stare, dobre remedium

Szukasz taniej, intensywnej, skutecznej wcierki do wzmocnienia włosów od cebulek i uregulowania przetłuszczającej się skóry głowy? Proszę, to produkt dla Ciebie!
Wcierka to mój stary faworyt, wracam do niej przynajmniej raz - dwa razy do roku, bo to tani i skuteczny sposób na poprawę kondycji mojej czupryny. Jestem posiadaczką włosów szybciej przetłuszczających się u nasady, przechodzących okresowe masowe wypadanie. Pierwsze efekty już po miesiącu używania, poprawa utrzymuje się dłuższy czas, ale tak jak napisałam - co parę miesięcy do niej wracam :-) Aplikuję ją po odrobinie między myciami na noc (do rana nie widać jej we włosach), a kiedy wiem, że kolejnego dnia będę myła głowę daję jej więcej. Wmasowuję około minuty w skórę głowy i tyle :-)

Słaby

Produkt kupiłam po tym jak zaczęły mi wypadać włosy po chorobie. Musiałam wzmocnić skórę głowy. Pomyslałam że to serum będzie się dorbze nadawało i wygodnie się będzie go używać, bo ma fajną butelkę. Niestety nie zauważyłam, żeby coś się zmieniło. Fakt, włosy się mniej przetłuszczały, łupieżu nie miałam więc trudno powiedzieć, ale na pewno nie wzmocnił moich włosów. Myślę, że ma za mało czynnych substancji aktywnych. Używałam go przez 4 tygodnie i nie było rezultatów, więc odpuściłam

Brak działania

Niestety to co obiecuje producent nie do końca zostało potwierdzone. Nie zauważyłam żadnej poprawy jeśli chodzi o włosy, a nawet bardziej się przetłuszczały, wcierka posiada charakterystyczny zapach ale mnie on osobiście nie przeszkadzał. Jedynie za co mogę dać jakąś gwiazdkę to fantastyczna butelka którą zostawiłam do innych wcierek.

niedrogo a efekty są odczuwalne

Często wracam do tej kuracji ze względu na niską cenę i zauważalne efekty wzmocnienia włosów.
Ma konsystencję toniku , łatwo się wciera w włosy i skórę głowy.
Posiada wygodny aplikator ułatwiający jej rozprowadzanie.
Mimo zawartości czarnej rzepy zapach jest całkiem przyjemny.
Bardzo pozytywnie wpływa na kondycję skóry głowy.
Nie powoduje przetłuszczania włosów ani ich nie obciąża.
Przy regularnym stosowaniu znika łupież ,a włosy są mocniejsze
i znacznie zmniejsza się ich wypadanie.
Świetny preparat do cienkich, osłabionych i skłonnych
do wypadania włosów.