L'Oreal Paris, Elseve, Hyaluron Pure, Oil Erasing (Serum do skóry głowy)

L'Oreal Paris, Elseve, Hyaluron Pure, Oil Erasing (Serum do skóry głowy)

Zobacz oferty

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

REKLAMA
Cena PLN 39.90

Serum do skóry głowy, które dogłębnie oczyszcza i usuwa zanieczyszczenia i nadmiar sebum.

Stanowi doskonałe uzupełnienie codziennej pielęgnacji.

Formuła produktu wzbogacona została o 6% kompleks oczyszczający oraz kwas salicylowy, glikolowy i hialuronowy.

Skóra głowy
normalna, przetłuszczająca się
do skóry głowy
oczyszczające
w butelce
50 - 100ml

Uzupełnia pielęgnację

Bardzo fajne serum do skóry głowy. Poprawia stan włosów, sprawia, że skóra głowy nie swędzi, nie jest już podrażniona. Włosy mniej się przetłuszczają, nie muszę juz ich myć codziennie, a wystarczy raz na 2/3 dni. Włosy już nie są tak puszące się i suche jak wcześniej, są w o wiele lepszym stanie.

Kupiony w: Inna drogeria

• Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 4

Całkiem dobre Serum oczyszczające

Loreal Hyaluron Pure-Oczyszczające Serum do skóry głowy sprawdza mi się na plus. Byłam bardzo ciekawa tego produktu i testowałam z wielką dozą ciekawosci.
Serum zawiera kompleks Oczyszczający z kwasem salicylowym.
Ma poręcznej opakowanie, którym fajnie dozuje się produkt na skórę głowy- coś na podobę Wcierki. Jest lejąca, wodnista konsystencja, więc trzeba dość uważać jak się aplikuje.
Serum ma śliczny zapach, podoba mi się.
Jak dziala? Należy je nałożyć przed umyciem włosów i pozostawić na kilka minut. Generalnie jakoś wow efektów nie zauważyłam. Po prostu skora głowy jest lepiej umyta, oczyszczona. Dodatkowo nawilża, redukuje wydzielanie sebum więc włosy mniej się przetłuszczają.

• Wydajność: 1
  • Zgodność z opisem producenta: 2
  • Zapach: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 1

Zbędny element pielęgnacji

Moja skóra głowy nie należy do tych specjalnie wrażliwych. Nie mam tendencji do dużych podrażnień. Aktualnie w mojej pielęgnacji włosów nie posiadam kosmetyku, który miałby pełnić funkcję peelingu. Dlatego też z tego powodu sięgnęłam po ten produkt. Peeling stosuję raz na tydzień, aby uniknąć nadmiernego podrażnienia.

Serum znajduje się w plastikowej butelce o pojemności 102ml. Przezroczystość materiału opakowania umożliwia regularny wgląd, ile jeszcze produktu pozostało do końca. Aplikator jest wygodny w użytku, stosunkowo precyzyjny. Zapach ma dość podobny do szamponu z tej samej serii - świeży, orzeźwiający, ale w przeciwieństwie do niego wyczuwam w nim woń typową dla produktów do włosów z alkoholem w składzie. Formuła jest wodnista, co może wpłynąć negatywnie na wydajność produktu. Dobrze rozprowadza się na skórze głowy.

Jeśli chodzi o działanie, to czuć dobre oczyszczenie skóry głowy. Uniesienie u nasady jest zauważalne "w kratkę" - raz są uniesione, a raz nie widać nic. Niestety, mimo deklaracji producenta nie zmniejszył wydzielania sebum, nie przedłużył świeżości włosów.

Na początku stosowania tego produktu z szamponem z tej serii zauważyłam podrażnienie skóry głowy - obecne było ściągnięcie. Wówczas myślałam, że to może być wina połączenia "rypacza" z peelingiem z alkoholem w składzie. Zaczęłam go testować w połączeniu z łagodnymi szamponami - pojawiło się to samo.

Produkt, mimo obecnego podrażnienia na mojej skórze głowy, nie spełnił oczekiwań pod względem samego działania. Z mojego testowania szampon z serii "Hyaluron Pure" o niebo lepiej oczyszcza skórę głowy, unosi włosy i bez silnego uczucia dyskomfortu. To serum jest, moim zdaniem, zbędnym dodatkiem. Nie zakupię ponownie.

Coś nowego, coś wspaniałego

L'Oreal Paris, Elseve, Hyaluron Pure, Oil Erasing (Serum do skóry głowy) dogłębnie oczyszcza i usuwa zanieczyszczenia i nadmiar sebum, sprawiają że nawet włosy przetłuszczające się są świeższe na dużo dłużej ! Dzięki temu kosmetykowi nie muszę już mieć codziennie głowę, wystarczy co dwa/trzy dni ! Kosmetyk ten stanowi doskonałe uzupełnienie codziennej pielęgnacji.Formuła produktu została wzbogacona została o 6% kompleks oczyszczający oraz kwas salicylowy, glikolowy i hialuronowy, A te składniki dają natychmiastowe świetny efekty widoczne gołym okiem już po pierwszym użyciu. Moje włosy które z natury są suche, puszące się, oraz plączące dzięki temu dodatkowi już takie nie są. Kosmetyk umieszczony jest w plastikowej butelce tak zwanym dziubkiem który ułatwia aplikację go na skórę głowy, a jego konsystencja jest leista wodnista ale bardzo łatwo się rozprowadza na skórze głowy. Kosmetyk nie podrażnia jej, nie plącze włosów ale bardzo dobrze działa i łatwo się go spłukuje. Pierwszy raz miałam okazję używać tego typu kosmetyku i jestem naprawdę zadowolona bo różnica jest ogromna niż jak używałam sam szampon .
Szata graficzna również przyciąga uwagę ponieważ nawiązuje do jego składu.
Podsumowując polecam z całego serca.

Kupiony w: Drogeria Hebe

• Opakowanie: 5

Od dawna używam szamponu z tej serii którym jestem zachwycona dlatego postanowiłam przetestować również serum nie skromnie powiem że znając inne produkty z tej serii wiele oczekiwałam od serum. Jestem posiadaczką cienkich rozjaśnianych włosów które jeszcze traktuje suszarka i prostownica dlatego zależało mi aby produkt dobrze oczywiście skórę mojej głowy i tak się stało dzięki oczyszczeniu i nawilżeniu skóry głowy, włosy zostały odbite od nasady stały się lekkie miękkie i nawilżone - produkt na prawdę godny polecenia

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

• Wydajność: 3
  • Opakowanie: 4

Nawilża ale mało wydajny

Ostatnio miałam okazję przetestować serum do skóry głowy L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Pure Oil Erasing, dzięki uprzejmości Wizaż i Klubu Recenzentki. Moje wrażenia są pozytywne.

Na plus na pewno zasługuje fakt, że serum doskonale nawilża skórę głowy. Odczuwam wyraźną ulgę i komfort, ponieważ czasem zmagam się z przesuszoną skórą głowy.

Kolejnym atutem jest opakowanie z wygodnym dziubkiem, który umożliwia precyzyjną aplikację bezpośrednio na skórę głowy. Dzięki temu nie potrzeba żadnych dodatkowych gadżetów do wcierek, co znacząco ułatwia używanie serum.

Niestety, muszę przyznać, że produkt jest mało wydajny. Buteleczka do testów była pełnowymiarowa ale bardzo szybko ją zużyłam. Szkoda, bo efekty nawilżenia były naprawdę zadowalające, ale przez niską wydajność produkt może okazać się mniej ekonomiczny dla mnie na dłuższą metę.

Podsumowując, serum L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Pure Oil Erasing świetnie nawilża skórę głowy i ma wygodne opakowanie, ale jego wydajność pozostawia trochę do życzenia. Mimo tego będę polecać go przyjaciółkom i wkrótce będę chciała kupić następne opakowanie.

• Opakowanie: 5

Elseve hyaluronic pure serum do skóry głowy

Opakowanie: plastikowe.
Zapach: miętowy, delikatny.
Konsystencja: wodna.

Serum do skóry głowy używałam raz w tygodniu jako peelingu oczyszczającego. To jest idealny kosmetyk dla wrażliwej skóry głowy. Idealnie oczyszcza, pozostawia świeżość. Zyskałam dużą objętość włosów. Przyjemnie aplikuje się.

• Opakowanie: 5

Intensywnie nawilżające suchą skóre głowy seurm - yes !:)

Moja skóra głowy zwłaszcza ta w okolicy czoła nie wiedzieć czemu jest sucha i często się łuszczy co powoduje brzydko wyglądające strupki...
Sięgnłęam więc po Serum do skóry głowy od Loreal aris z serii Hyaluron Pure , gdyż wiem, że kwas hialuronowy intensywnie nawilża nasza skóre więc byłam ciekawa tej opcji.
Nie zawiodłam się, używałam serum co drugie mycie i juz po 2 tyg skóra głowy stała się mniej swędząca i mniej sucha ewidetnie...
Serum rozprowadza się przyjemnie i przepięknie pachnie.
Serum jest baaardzo wydajne i naprawdę stosunek cena do jakości wypada bardzo dobrze :)

Dogłębne oczyszczenie

Serum zamknięte jest w buteleczce z precyzyjnym aplikatorem, który ułatwia dotarcie produktem między włosy.
Konsystencja produktu jest lejąca, identyczna jak woda, co sprawia, że bez problemu dociera nawet w najgłębsze zakamarki. Ponadto jest niezwykle wydajny.
Zapach piękny, świeży i utrzymuje się na włosach.
Po użyciu włosy są dogłębnie oczyszczone i odbite u nasady. Bez problemu pozwalają się układać i mają obłędną objętość.
Produkt ten zauważalnie przedłuża świeżość włosów oraz co najważniejsze - nie przesusza skóry głowy.

• Opakowanie: 5

To coś więcej niż oczyszczające serum do skóry głowy

Oczyszczające serum do skóry głowy Elseve Hyaluron Pure od L'Oréal Paris to innowacyjny produkt, który skutecznie usuwa zanieczyszczenia i nadmiar sebum, pozostawiając skórę głowy odświeżoną i odżywioną. To serum jest doskonałym uzupełnieniem pielęgnacji, szczególnie w połączeniu z szamponem z tej samej linii.
Serum sprawia, że skóra głowy jest nie tylko dokładnie oczyszczona, ale także nawilżona. Po aplikacji serum od razu czuć przyjemną świeżość, a regularne stosowanie poprawia ogólny stan skóry głowy. Serum działa delikatnie, nie powodując podrażnień ani uczucia swędzenia, co jest dużym atutem dla osób z wrażliwą skórą głowy. Aplikacja jest bardzo prosta, wystarczy kilka kropel nanieść na skórę głowy i wmasować.
Produkt ten można śmiało polecić. Jego formuła skutecznie oczyszcza skórę głowy, pozostawiając ją świeżą i odżywioną. W połączeniu z szamponem Hyaluron Pure, serum zapewnia uczucie świeżości i czystości włosów, które utrzymuje się do 72 godzin.
Jeśli szukasz produktu, który nie tylko oczyszcza, ale również dba o skórę głowy, serum Elseve Hyaluron Pure z pewnością spełni Twoje oczekiwania. To doskonałe rozwiązanie dla osób z problematyczną skórą głowy, a także dla tych, którzy chcą zapewnić sobie kompleksową i skuteczną pielęgnację.

• Wydajność: 4

Bardzo udany kosmetyk

Serum Elseve Hyaluron Pure Oil Erasing zamknięte jest w eleganckiej, smukłej buteleczce o pojemności 150 ml, wyposażonej w precyzyjny aplikator. Opakowanie w odcieniu fioletu od razu przyciąga wzrok, a aplikator umożliwia łatwe i równomierne rozprowadzenie produktu na skórze głowy.

Serum ma lekką, wodnistą konsystencję. Jest przezroczyste, co ułatwia aplikację. Zapach jest bardzo przyjemny, świeży, ale dość mocny, więc pewnie nie każdemu przypadnie do gustu.

Kluczowym składnikiem serum jest kwas hialuronowy, znany ze swoich silnych właściwości nawilżających. Dodatkowo, formuła zawiera kompleks oczyszczający z kwasem salicylowym regulujący wydzielanie sebum, dzięki czemu produkt skutecznie kontroluje przetłuszczanie się skóry głowy, jednocześnie zapobiegając jej przesuszeniu.
Warto również tutaj wspomnieć, że dość wysoko w składzie znajduje się alkohol, ale w moim przypadku nie wpłynął on negatywnie na skórę głowy.

Serum Elseve Hyaluron Pure Oil Erasing przeznaczone jest do codziennego stosowania na skórę głowy. Po aplikacji natychmiast odczuwa się przyjemne uczucie odświeżenia. Produkt działa skutecznie, redukując nadmiar sebum, co sprawia, że włosy pozostają świeże i lekkie na dłużej. Dzięki obecności kwasu hialuronowego, serum również nawilża skórę głowy, zapobiegając jej przesuszeniu i łuszczeniu się.

Super dodatek do szamponu z tej samej linii.

Żałuję tylko, że skończy się dużo szybciej niż szampon.

• Opakowanie: 5

Sprawia, że skóra głowy wolniej się przetłuszcza

Przyznam szczerze, że nie lubię myć włosów, dlatego robię wszystko, by przedłużyć maksymalnie ich świeżość. Moje włosy co prawda są suche i zniszczone, ale przy skórze głowy przetłuszczają się dość intensywnie. Serum do skóry głowy ma za zadanie dokładnie oczyścić skórę głowy a co za tym idzie, sprawić, że włosy dłużej pozostaną świeże. Odpowiada za to, zawarty w serum 6% kompleks oczyszczający, który rzeczywiście działa skutecznie. Kwas salicylowy usuwa zanieczyszczenia i nadmiar sebum, co jest dla mnie kluczowe ze względu na przetłuszczającą się skórę głowy. Po pierwszym zastosowaniu zauważyłam, że skóra głowy jest mniej tłusta, a uczucie świeżości utrzymuje się nawet przez kilka dni. Nie trzeba go używać przy każdym myciu włosów, ponieważ działa bardzo dokładnie i wystarczy je aplikować co kilkanaście dni. Przez ten czas włosy zdecydowanie wolniej się przetłuszczają.
Kwas hialuronowy dodany do serum ma właściwości nawilżające, które pomagają utrzymać równowagę między oczyszczaniem a nawilżaniem, nie pozwalając na przesuszenie skóry głowy. Skóra głowy też zdecydowanie mniej swędzi. Serum sprawia także, że włosy są bardziej odbite od nasady a co za tym idzie, cała fryzura zyskuje na objętości.

Serum ma lekką, płynną konsystencję, która łatwo się rozprowadza na skórze głowy. Jest przezroczyste, co sprawia, że nie zostawia żadnych widocznych śladów po aplikacji. Zapach jest przyjemny i delikatny – subtelnie odświeżający. Posiada wygodne opakowanie z precyzyjnym aplikatorem, który ułatwia nakładanie serum bezpośrednio na skórę głowy. Jest to szczególnie ważne, ponieważ pomaga to uniknąć marnowania produktu i zapewnia jego równomierne rozprowadzenie. Aplikuje je na suchą skórę głowy i po 15 minutach spłukuje a następnie myję włosy szamponem jak zwykle.

Serum jest bardzo wydajne. Niewielka ilość wystarcza na jednorazową aplikację, dzięki czemu jedno opakowanie starcza na dłużej. Używam go regularnie, a zużycie jest naprawdę minimalne. To sprawia, że produkt jest wart swojej ceny, szczególnie biorąc pod uwagę jego skuteczność.