Toni&Guy, Damage Repair, Shampoo for Damaged Hair (Szampon do włosów zniszczonych)

Średnia ocena: 3.48/5

Twoje włosy stały się zniszczone i brakuje im blasku? Ich pogorszona kondycja może być efektem działania szkodliwych czynników zewnętrznych lub częstego stylizowania z użyciem wysokiej temperatury. Toni&Guy Damage Repair to szampon stworzony specjalnie dla włosów zniszczonych, które wymagają odżywienia. Jego starannie opracowaną formułę stworzono po to, aby zapewniać im odpowiednią pielęgnację. Toni&Guy Damage Repair odżywia zniszczone i osłabione włókna włosów, dzięki czemu przywraca im witalność oraz zdrowy wygląd. Regularna pielęgnacja z zastosowaniem szamponu oraz pozostałych produktów z linii Toni&Guy Damage Repair sprawia, że włosy stają się mocniejsze, łatwiejsze w układaniu oraz zachwycają swoim naturalnym wyglądem.

Szampon do włosów zniszczonych.
Delikatnie oczyszcza.
Przywraca zniszczonym włosom witalność.
Pomaga odzyskać włosom zdrowy wygląd.
Pozostawia włosy mocniejsze i łatwiejsze w układaniu.

Jak używać?
Niewielką ilość szamponu Toni&Guy Damage Repair zaaplikuj na mokre włosy i wmasuj do momentu uzyskania gęstej piany. Następnie dokładnie spłucz wodą. W razie potrzeby powtórz czynność.
Szampon należy stosować zgodnie z instrukcją. Unikaj kontaktu z oczami. W przypadku dostania się produktu do oczu, natychmiast przemyj je ciepłą wodą. Jeżeli wystąpi podrażnienie, przerwij stosowanie.

do włosów suchych i zniszczonych
wzmacniające
zapachowa
Skóra głowy
normalna

Jak po wyjściu z salonu...

Częste suszenie, prostowanie i farbowanie moich włosów sprawia, że ich kondycja nie jest najlepsza. Starałam się wiec zawsze inwestować w droższe szampony w celu ich regeneracji. Stosowałam już chyba wszystko a i tak efekt nie był zadowalający. Gdyby nie to, że otrzymałam do przetestowania produkty Toni&Guy to nie uwierzyłabym, że zdziałają wręcz cuda na moich włosach.  Już podczas mycia czułam, że może być świetnie. Szampon dobrze się pieni, ma ładny zapach. Maska i odżywka mają fajną konsystencję i dobrze rozprowadza się je na włosach. To co zaskoczyło mnie najbardziej to fakt, że szczotka sunęła po włosach bez jakiegokolwiek szarpania czy ciągnięcia, a wierzcie mi, że poplątane włosy i niechęć do ich rozczesywania to moja zmora od zawsze. Z kolei efekt już po wysuszeniu włosów jest niewiarygodny: włosy są bardzo przyjemne w dotyku, lśniące i miękkie, a przy tym nie obciążone. Nie pamiętam, żebym po jakimkolwiek innym szamponie miała takie włosy. Dziewczyny, kupujcie te produkty, najlepiej w zestawie szmpon + odżywka + maska. Jestem pewna, że będziecie oczarowane. Ja do tej pory nie dowierzam, że istnieją tak idealne produkty i to za całkiem przystępną cenę.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Jest ok

Szampon jak szampon- powinien oczyszczać włosy. Ten radzi sobie z tym bardzo dobrze, jednak zbyt częste używanie go wraz z odżywką z tej serii nieco przeciąża mi włosy. Stosowany na zmianę z innymi odżywkami spisuje się świetnie.
Ma przyjemny zapach (jak cała seria), fajną kremową konsystencję (moja ulubiona) i bardzo dobre opakowanie- otwarcie na klik.

Nie spisał się...

Komplet - odżywkę z szamponem z tej serii kupiłam na promocji w Rossmannie z nadzieją, że ten zestaw uratuje trochę moje kręcone i wysuszone słońcem włosy. Niestety, nie zauważyłam żadnych pozytywnych zmian. Dodatkowo zaczęłam mieć problem z rozczesywaniem włosów. Spodziewałam się, fajnego zmiękczenia bez obciążenia włosów. Niestety włosy puszyły się, a ich kondycja wcale się nie poprawiła.

Probowalam juz miliony roznych szamponow i ten skradl moje serce. Wygodna, smukla buteleczka, delikatna konsystencja, fajnie sie pieni. Moje rozjasniane wlosy sa mu wdzięczne mimo dosyc wysokiej ceny