Toni&Guy, Damage Repair, Shampoo for Damaged Hair (Szampon do włosów zniszczonych)

Średnia ocena: 3.48/5

Twoje włosy stały się zniszczone i brakuje im blasku? Ich pogorszona kondycja może być efektem działania szkodliwych czynników zewnętrznych lub częstego stylizowania z użyciem wysokiej temperatury. Toni&Guy Damage Repair to szampon stworzony specjalnie dla włosów zniszczonych, które wymagają odżywienia. Jego starannie opracowaną formułę stworzono po to, aby zapewniać im odpowiednią pielęgnację. Toni&Guy Damage Repair odżywia zniszczone i osłabione włókna włosów, dzięki czemu przywraca im witalność oraz zdrowy wygląd. Regularna pielęgnacja z zastosowaniem szamponu oraz pozostałych produktów z linii Toni&Guy Damage Repair sprawia, że włosy stają się mocniejsze, łatwiejsze w układaniu oraz zachwycają swoim naturalnym wyglądem.

Szampon do włosów zniszczonych.
Delikatnie oczyszcza.
Przywraca zniszczonym włosom witalność.
Pomaga odzyskać włosom zdrowy wygląd.
Pozostawia włosy mocniejsze i łatwiejsze w układaniu.

Jak używać?
Niewielką ilość szamponu Toni&Guy Damage Repair zaaplikuj na mokre włosy i wmasuj do momentu uzyskania gęstej piany. Następnie dokładnie spłucz wodą. W razie potrzeby powtórz czynność.
Szampon należy stosować zgodnie z instrukcją. Unikaj kontaktu z oczami. W przypadku dostania się produktu do oczu, natychmiast przemyj je ciepłą wodą. Jeżeli wystąpi podrażnienie, przerwij stosowanie.

do włosów suchych i zniszczonych
wzmacniające
zapachowa
Skóra głowy
normalna

Toni&Guy Szampon

Otrzymałam szampon do testowania od wizaz.pl, jestem zachwycona efektem. Dzięki niemu moje włosy są bardziej odżywione, wypielęgnowane. Polecam każdej kobiecie, na prawdę warto spróbować, a efekty zachwycają.

Super regeneracja

Moje mega zniszczone wlosy w końcu odżyły, skóra głowy jest oczyszczona włosy są czyste świeże ale nie suche i czuć mega odżywienie po samej konce. Maska działa cuda jako środek na intensywną regeneracje włosów. Zero obciążenia włosów. Produkt a szczególnie szampon o maske napewno z chęcią zakupie w przyszłości.

Może być!

Szampon zaskoczył mnie pozytywnie, oczyścil skore glowy. Dobrze się pieni. Wlosy były pachnące i miały objętość. Jedyny problem miałam na drugi dzień ponieważ szybciej "klapły" i nie wiem czy to po szamponie czy odzywce bo stosuje razem. Ladny zapach, mialam tez kilka razy podraznenie skory glowy. Zwykle stosuje produkty bio i weganskie. Wiec szamponu długo nie będe mogla uzywać.

Toni&Guy, Damage Repair, Shampoo (Szampon do włosów zniszczonych)

Bardzo dobry szampon, podoba mi się jego zapach. Po użyciu włosy są bardziej odżywione, lepiej się układają i przede wszystkim miłe i miękkie w dotyku. Szampon nadaje się także do każdego rodzaju włosów, chętnie korzystali z niego członkowie mojej rodziny. Włosy są po nim jak po najlepszych zabiegach fryzjerskich. Z czystym sumieniem polecę go innym.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Efekt jak z salonu fryzjerskiego.

Firma Toni & Guy powstała w Londynie i od ponad 50 lat zajmuje się prowadzeniem profesjonalnych salonów.
Marka sukcesywnie się rozwija i oferuje produkty do codziennej pielęgnacji i stylizacji, dzięki którym można uzyskać efekt jakby się wyszło prosto od fryzjera.

Moje włosy z natury są cienkie i delikatne, a lata farbowania i codzienna stylizacja, bardzo je osłabiły. Przez dość długi okres czasu, regularnie przeprowadzałam koloryzację (co 1 - 2 miesiące), często diametralnie zmieniając odcień.
Lubię eksperymentować z modą i stylem, co przekłada się także na uczesanie. Czasem zakręcę loki innym razem pójdzie w ruch tapirowanie.
Wszystkie te zabiegi mają destrukcyjny wpływ na kondycję.

Ucieszyła mnie możliwość przetestowania serii Damage Repair, która obiecuje przywrócenie witalności i zdrowego wyglądu.

Szampon znajduje się w wąskiej, wysokiej (250 ml) i płasko zakończonej tubie. Zerowanie produktu jest łatwe, można stabilnie odwrócić opakowanie "do góry nogami".
Z racji płaskiej nakrętki, zamknięcie/otwarcie następuje poprzez wciśnięcie jej do środka. Wtedy na zasadzie dźwigni z drugiej strony unosi się wieczko z dzióbkiem.

Zapach jest wyjątkowy, wyraźny, ostry i pozostaje na włosach, nawet po wysuszeniu. Pomimo swej intensywności jest przyjemny i bardzo mi się podoba.
Konsystencja jest jedwabista i raczej gęsta. Barwą przypomina półprzezroczysty, błyszczący krem.

Szampon jest bardzo wydajny, mocno się pieni dobrze oczyszcza. Włosy myję dwuetapowo. Pierwsza faza to zwilżenie wodą, naniesienie niewielkiej ilości w celu usunięcia znacznych zanieczyszczeń i środków stylizujących, spłukanie.
Druga faza: ponowne naniesienie niewielkiej ilości, delikatny masaż (wytwarza się sporo piany) i dokładne zmycie.

Chociaż skład jest długi i obfity w zagęszczacze, stabilizatory, konserwanty, substancje piano- i zapachotwórcze (mniej lub bardziej podrażniające skórę wrażliwą) - nie zareagowałam alergicznie.

Od pierwszego użycia czuć różnicę. Włosy są dokładnie oczyszczone, gładkie i odbite od nasady. Skóra głowy nie została przesuszona chociaż zauważyłam że fryzura jest dłużej świeża. Podczas mycia nie powstają kołtuny.
Z czasem włosy przestały się puszyć i mniej się kruszą. Są zauważalnie gładkie i bardziej elastyczne.
Efekt "salonowej pielęgnacji został osiągnięty.

Bardzo dobry produkt, ładnie pachnie. Po zastsowaniu włosy są bardziej odżywione, lepiej się układają i przede wszystkim jedwabiste w dotyku. Dodam, że mam problem z wypadającymi włosami, a po zastosowaniu produktów włosy troszkę mniej wypadają.

Dobry szampon

Dobrze się pieni i oczyszcza włosy. Dobrze domywa farbę, nie ma problemu ze życiem produktu z włosów. Szampon ma przyjemną, gęsta konsystencję.
Minusem jest mało praktyczne i niewygodne w użytkowaniu opakowanie.

Zdecydowanie godny polecenia szampon

Szampon zdecydowanie godny polecenia. Produkt posiada bardzo wygodne w użyciu opakowanie. Już niewielka ilość szamponu wystarczy aby umyć włosy o długości do ramion. Szampon posiada przyjemny zapach, dobrze się pieni i łatwo spłukuje. Po umyciu włosy nie plączą się, są miękkie i błyszczące. Szampon zdecydowanie przypomina produkt z salonu fryzjerskiego a nie z drogerii.

Szampon wart swojej uwagi

Posiadam włosy gęste, sztywne, które potrzebuja wygladzenia, aby nadac im odpowiedni wyglad. Szapon bardzo ładnie sie pieni i domywa włosy, jednoczesnie pozostawiajac włosy gładkie.

Włosy jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego

Szampon ma przystępne opakowanie. Moją uwagę zwróciła jego konsystencja, która bardzo dobrze wnika w strukturę włosów, ładnie się pieni i lekko zmywa. Moje włosy są bardzo delikatne, a produkt nie podrażnił mi skóry głowy - co jest dla mnie bardzo istotne. Włosy ładnie pachniały i nie plątały się po umyciu. Szampon jest bardzo wydajny, a jego cena jest przystępna.

Sprawdza się!:)

Jestem posiadaczką włosów rozjaśnianych i szukam szamponów, które wspomogą pielęgnację włosów zniszczonych. Bardzo podoba mi się opakowanie produktu- jest bardzo wygodne, nic się przypadkowo nie wylewa, a przede wszystkim pozwala na precyzyjną aplikację kontrolowanej ilości produktu. Produkt jest dość gęsty, nie przecieka między palcami, a poza tym dobrze się pieni i pięknie pachnie. Ma zapach jak produkty w salonie fryzjerskim. Włosy po jego użyciu są miękkie, ładnie oczyszczone, sypkie i dobrze się układają. Nie wysusza włosów i nie podrażnia skóry głowy. Cena 35 zł stacjonarnie jest jednak moim zdaniem dość wysoka- taniej możemy znaleźć równie dobre szampony. Kupię ponownie, ale na promocji.

Jedwabista gładkość

W końcu znalazłam idealne kosmetyki do włosów. Niestety moje włosy należą do trudnych – strasznie się puszą i łamią. Szampon je wzmocnił, zregenerował, a włosy powoli odzyskują zdrowy wygląd. Szampon bardzo ładnie pachnie i jest dość wydajny. Myję włosy 2 razy w tygodniu, kosmetyk mam od ok. 1 miesiąca i zużyłam ok. 1/3.