Toni&Guy, Damage Repair, Shampoo for Damaged Hair (Szampon do włosów zniszczonych)

Średnia ocena: 3.48/5

Twoje włosy stały się zniszczone i brakuje im blasku? Ich pogorszona kondycja może być efektem działania szkodliwych czynników zewnętrznych lub częstego stylizowania z użyciem wysokiej temperatury. Toni&Guy Damage Repair to szampon stworzony specjalnie dla włosów zniszczonych, które wymagają odżywienia. Jego starannie opracowaną formułę stworzono po to, aby zapewniać im odpowiednią pielęgnację. Toni&Guy Damage Repair odżywia zniszczone i osłabione włókna włosów, dzięki czemu przywraca im witalność oraz zdrowy wygląd. Regularna pielęgnacja z zastosowaniem szamponu oraz pozostałych produktów z linii Toni&Guy Damage Repair sprawia, że włosy stają się mocniejsze, łatwiejsze w układaniu oraz zachwycają swoim naturalnym wyglądem.

Szampon do włosów zniszczonych.
Delikatnie oczyszcza.
Przywraca zniszczonym włosom witalność.
Pomaga odzyskać włosom zdrowy wygląd.
Pozostawia włosy mocniejsze i łatwiejsze w układaniu.

Jak używać?
Niewielką ilość szamponu Toni&Guy Damage Repair zaaplikuj na mokre włosy i wmasuj do momentu uzyskania gęstej piany. Następnie dokładnie spłucz wodą. W razie potrzeby powtórz czynność.
Szampon należy stosować zgodnie z instrukcją. Unikaj kontaktu z oczami. W przypadku dostania się produktu do oczu, natychmiast przemyj je ciepłą wodą. Jeżeli wystąpi podrażnienie, przerwij stosowanie.

zapachowa
Skóra głowy
normalna
do włosów suchych i zniszczonych
wzmacniające

Toni&Guy, Damage Repair, Shampoo

Elegancki świeży zapach i przyjemna konsystencja. Wygodne opakowanie, fajnie, że można je postawić na zakrętce - w ten sposób nie trzeba wyciskać resztek produktu. Szampon ma niezbyt dużą pojemność, 250 ml, co w porównaniu ze standardowymi szamponami (400 ml) powoduje konieczność zakupu prawie 2 butelek zamiast jednej. Dobrze się pieni łatwo spłukuje. Pozostawia włosy miękkie i dobrze nawilżone.

Bardzo dobre kosmetyki

Z czystą przyjemnością mogę polecić szampon TONY&GUY REPAIR byłam dzisiaj u fryzjera, Pani była zachwycona moimi włosami które w ostatnim czasie były dwa razy rozjaśnione i po drugim niesamowicie się zniszczyły... Dziś mogłam zrobić idealny kolor były ponownie rozjaśnione i są w stanie doskonałym. Zdrowe silne błyszczące nie łamią się. Dla mnie ideał w przyzwoitej cenie. Od kosmetyków fryzjerskich oddalony jest jedynie ceną.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Delikatny, ale skuteczny

Cała linia Toni&Guy, Damage Repair skradła moje serce już po kilku użyciach. Moje zniszczone rozjaśnianiem i częstą stylizacją włosy potrzebowały kosmetyków o skuteczności kosmetyków używanych w salonach fryzjerskich i okazało się, że kosmetyki Toni&Guy takie właśnie są.
Szampon z linii Damage Repair ma odpowiednią konsystencję. Dobrze się pieni, tworzy na włosach gęstą pianę, która skutecznie oczyszcza włosy, ale przy tym nie plącze ich, ani nie wysusza. Już na etapie mycia czuć, że włosy stają się bardziej śliskie i gładsze. Po jego użyciu włosy są świeże, sypkie, nie są sianowate.
Opakowanie szamponu jest poręczne, wygodne w użyciu. Plastikowa butelka z dozownikiem w korku ułatwia aplikację.
Szampon jest wydajny, dzięki temu, że dobrze się pieni już naprawdę niewielka ilość wystarcza na umycie włosów do łopatek.
Kosmetyk ma delikatny, bardzo przyjemny zapach.
Moje włosy bardzo polubiły ten szampon i na stałe zagości w mojej łazience.

Fajny szampon za rozsądną cenę

Szampon jest gęsty, wydajny i ma bardzo przyjemny zapach. Po umyciu nim moich skłonnych do puszenia się oraz rozjaśnionych włosów, są one wyraźnie wygładzone i bardziej lśniące, zachowując przy tym lekkość i podatność do stylizacji fryzury.
Butelka jest praktyczna, wygodna i estetyczna.
Polecam ten produkt.

fajny szampon, nie wywołuje łupieżu

Recenzowany szampon otrzymałam od Wizażu, za co serdecznie dziękuję. Byłam ciekawa, jak ten profesjonalny produkt sprawdzi się nie na mojej wrażliwej, skłonnej do podrażnień i łupieżu skórze głowy.

Szampon ma raczej gęstą konsystencje i ciekawy, ni to biały , ni to perłowy kolor. W kontakcie z wodą dobrze się pieni i nie przecieka między palcami. Pachnie przepięknie- dokładnie tak, jak pachną profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów. Normalnie , miałam wrażenie podczas mycia włosów, jakbym była w profesjonalnym salonie fryzjerskim.

Po stosowaniu produktu na szczotce zostaje zdecydowanie mniej włosów, więc zgodzę się z opinią , że szampon je wzmacnia. Przede wszystkim jednak to cudo nie podrażnia skóry głowy i nie wywołuje łupieżu. Mam niestety nawroty tej przykrej dolegliwości (pamiątka po ospie przebytej w dzieciństwie), więc ważne jest dla mnie, aby szampon jej nie nasilał. Tutaj nic takiego się nie działo- zero białych płatków, zero swędzenia, zero drapania.

Podsumowując, mogę ten produkt polecić z czystym sumieniem. Nie podrażnia, delikatnie oczyszcza , pięknie pachnie. Daje pięć gwiazdek.

Wspaniały szampon

Bardzo zwracam uwagę na kosmetyki do pielęgnacji włosów. Szampon Toni&Guy bardzo mnie zaskoczył konsystencją, pięknym zapachem no i działaniem. Moje włosy z dnia na dzień odzyskują wigor i piękny wygląd. A ja ciesze się bo nareszcie mogę je odpowiednio pielęgnować i nie obcinać.

Super szampon

Świetny produkt, moje zniszczone farbowaniem i prostowaniem włosy bardzo się z tym szamponem polubiły. Dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy nie podrażniając jej przy tym. Jest wydajny, dobrze się pieni i łatwo rozprowadza. Nie obciąża włosów.

Cudo do włosów suchych! Nareszcie!

#klubrecenzentki Cudowny kremowy zapach i konsystencja. Wreszcie znalazłam to, czego szukałam dla moich zniszczonych włosów, od farbowania na blond, od tonerów itp. Tony&Guy, zamknął mi końcówki włosów, nie widać już rozdwojonych końcówek, a było ich dużo, pomimo tego, że chodzę regularnie do fryzjera w celu ich podcięcia.
Może w końcu zapuszczę dłuższe włosy, bo z Tony&Guy nie trzeba będzie chodzić tak często do fryzjera. Polecam wszystkim blond dziewczynom! Te produkty ratują włosy!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Niezły, ale bez rewelacji

Szampon w wygodnym opakowaniu, wydajny. Niewielka jego ilosć wystarczy by umyć włosy nieco dłuższe niż do ramion. Po kilkukrotnym użyciu produktów z całej serii wygląd włosów się poprawił. Ciężko jest jednak rozczesać je po użyciu szamponu, odżywki czy maski z serii Damage Repair. Szampon dobrze się pieni, ma przyjemny zapach i dobrą konsystencję.

Delikatny i skuteczny

Wydajny, przyjemny w użyciu produkt, który doskonale sie pieni i robi to co ma robić - czyli dobrze oczyszcza. Mam wrażliwą skórę głowy oraz naprawdę suche włosy. Większośc szamponów dobrze oczyszcza ale niemiłosiernie wysusza. Ten produkt jest godny polecenia - włosy suche, wymagające większej troski w trakcie pięlęgnacji będą zachwycone.

Toni&Guy Damage Repair

Szampon ma delikatną konsystencję, bardzo ładny zapach. Dobrze się pieni i łatwo spłukuje. Włosy po myciu odzyskują zdrowy wygląd, wyglądają jak zaraz po wyjściu od fryzjera. Są wygładzone, nawilżone. Dla mnie super.

Dobry produkt z wyższej półki cenowej

Szampon do włosów zniszczonych Toni&Guy, Damage Repair to bardzo fajny produkt, który delikatnie ale skutecznie oczyszcza włosy. Produkt ma dobrą konsystencję, dzięki której jest stosunkowo wydajny choć jak na szampon jego cena jest dość wysoka. Niemniej, doskonale radził sobie z moimi przetłuszczającymi się u nasady a zniszczonymi na końcówkach włosami. Zapach neutralny, opakowanie w porządku choć nie widać ile produktu zostało w butelce.