Toni&Guy, Damage Repair, Shampoo for Damaged Hair (Szampon do włosów zniszczonych)

Średnia ocena: 3.60/5

Cena PLN 34.99

Twoje włosy stały się zniszczone i brakuje im blasku? Ich pogorszona kondycja może być efektem działania szkodliwych czynników zewnętrznych lub częstego stylizowania z użyciem wysokiej temperatury. Toni&Guy Damage Repair to szampon stworzony specjalnie dla włosów zniszczonych, które wymagają odżywienia. Jego starannie opracowaną formułę stworzono po to, aby zapewniać im odpowiednią pielęgnację. Toni&Guy Damage Repair odżywia zniszczone i osłabione włókna włosów, dzięki czemu przywraca im witalność oraz zdrowy wygląd. Regularna pielęgnacja z zastosowaniem szamponu oraz pozostałych produktów z linii Toni&Guy Damage Repair sprawia, że włosy stają się mocniejsze, łatwiejsze w układaniu oraz zachwycają swoim naturalnym wyglądem.

Szampon do włosów zniszczonych.
Delikatnie oczyszcza.
Przywraca zniszczonym włosom witalność.
Pomaga odzyskać włosom zdrowy wygląd.
Pozostawia włosy mocniejsze i łatwiejsze w układaniu.

Jak używać?
Niewielką ilość szamponu Toni&Guy Damage Repair zaaplikuj na mokre włosy i wmasuj do momentu uzyskania gęstej piany. Następnie dokładnie spłucz wodą. W razie potrzeby powtórz czynność.
Szampon należy stosować zgodnie z instrukcją. Unikaj kontaktu z oczami. W przypadku dostania się produktu do oczu, natychmiast przemyj je ciepłą wodą. Jeżeli wystąpi podrażnienie, przerwij stosowanie.

do włosów suchych i zniszczonych
wzmacniające
zapachowa
Skóra głowy
normalna

Piękne i miękkie włosy

Kosmetyki Toni&Guy, Damage Repair, są świetne. Zauważyłam, że włosy są miękkie i o wiele lepiej wyglądają. Szampon oczyszcza bardzo delikatnie i świetnie się pieni. Odżywka i maska cudownie odżywiają włosy i sprawiają, że bez problemu się rozczesują. Zdecydowanie spełniają moje oczekiwania. Z pewnością do nich wrócę.

dobry szampon

Produkt spełnia swoje zadanie. Myje, oczyszcza skórę głowy, mimo SLS nie podrażnia skóry głowy. (Myje włosy metodą kubeczkowa). Stosuje raz w tygodniu jako tzw. rypacz czyli szampon, który oczyści skórę głowy z resztek produktów do pielęgnacji czy stylizacji. Szampon ma przezroczysty, perłowy kolor i owocowy zapach, który utrzymuje się po umyciu włosów. Konsystencja jak typowy szampon. Opakowanie minimalistyczne lecz eleganckie.

Zdecydowanie polecam

Dobrze oczyszcza, ładnie pachnie , wydajny, dobrze się pieni , jestem zadowolona, na pewno w przyszłości chętnie siegne po kolejne opakowanie.
Szampon musi być używany jednocześnie z odżywka ponieważ włosy po umyciu robią się "tępe" ale to oznacza ze dobrze oczyszcza ;)

Bardzo wydajny

Szampon zamknięty jest w podłużnej butelce z bardzo wygodnym aplikatorem. Delikatnie i świeżo pachnie. Jest bardzo wydajny i wystarczy naprawdę niewielka ilość, aby umyć (w moim przypadku średniej długości) włosy. Mocno się pieni, dlatego należy go bardzo dokładnie spłukać. Radzi sobie świetnie ze zmywaniem pozostałości po produktach do stylizacji, przy czym po umyciu włosy nie są sztywne i tępe. W jego składzie znajdziecie niestety substancje, które mogą uczulać (Linalool, Limonene, Geraniol, Citronellol), dlatego nie polecałabym go alergików.

Plusy:
- butelka z wygodnym aplikatorem
- delikatny zapach
- delikatny dla włosów

Minusy:
- może uczulać

Shampoo Toni&Guy Damage Repair

Super wydajny,pieknie,elegancko pachnacy szampon ktorego uzywa sie z ogromna przyjemnoscia.Bardzo delikatnie ale skutecznie oczyszcza wlosy,uzywalam go codziennie i nie wysuszyl ich zbytnio.Byly lekkie i wygladaly zdrowo.

Świetny szampon

Jestem bardzo zadowolona z działania szamponu z linii Damage Repair. Posiada odpowiednią konsystencję, dobrze się pieni, łatwo spłukuje. Moje sianowate włosy dzięki temu kosmetykowi stały się bardziej odżywione, sprężyste, mam wrażenie, że są gładsze. Lubię także poręczne opakowanie tego produktu i jego delikatny zapach.

Super włosy same się układają pozdrawiam

Podeszłam do testowania na spokojnie ale po kilku stosowania u już było widać efekt moje włosy są często rozjaśniane więc mam problem z puszeniem ale po użyciu tych produktów nie muszę ich nawet dobrze modelować dodam że z natury mam bardzo podatne włosy do układania ale zawsze używałam czy prostownicy czy lokówki a teraz wystarczy normalna szczotka i suszarką 10 minut i jestem gotowa do wyjścia pozdrawiam

produkty są super !

produkty są bardzo skuteczne, nawet dla w włosów takich jak moje. Farbuje włosy już ponad 15 lat i jestety moje włosy są suche, zniszczone i mają rozdwajaące końcówki. Po użyciu szamponu włosy już od razu stają się jedwabiście gładkie i ładnie pachną

Dobry szampon

Szampon jest dobry, ma ładny zapach, dobrze się pieni, ale włosy są trochę splątane. Jak dla mnie jest zbyt mało odżywczy.
Według mnie nie ma jakiś szczególnych właściwości.

Cudowny kosmetyk

Szampon, odżywka i maska z tej serii to moje cudowne odkrycie. To co obiecują, dzieje się w rzeczywistości. Włosy są odżywione, nawilżone i wyglądają jak po wizycie u fryzjera. Doskonale pojemniki, świetnie dozują ilości, szampon dobrze się pieni o myje włosy. Super produkt.

Kosmetyk profesjonalny

Szampon jest gęsty, w wygodnym opakowaniu. Ma delikatny, przyjemny zapach. Dokładnie myje włosy i wygładza. Jestem bardzo zadowolona, chętnie sięgnę ponownie. Moje włosy mają skłonność do przetłuszczania się, szampon działa na nie delikatnie.

Delikatny i skuteczny

Szampon delikatnie działa, ale skutecznie. Świetnie oczyszcza skórę głowy i włosy. Jest moim numerem 1 (mam włosy słabe, suche, wymagające regeneracji).
Konsystencja i zapach również na +.