Bielenda, Hydra Care, Kokos & Aloes, Nawilżający krem na dzień i na noc do cery mieszanej i tłustej

Bielenda Hydra Care to preparat w formie lekkiego kremu, przeznaczonego do pielęgnacji suchej i odwodnionej cery mieszanej. Zawiera niezwykle efektywne połączenie łagodnych, ale skutecznych składników pielęgnujących: bogatą w witaminy i minerały wodę kokosową, łagodzący i napinający naskórek sok z aloesu, antybakteryjną i przeciwtrądzikową azeloglicynę oraz rozjaśniającą i regenerującą wit. B3.
Krem nawilża, rozjaśnia przebarwienia, lekko matuje, ściąga pory i zmniejsza ich widoczność, wygładza, sprzyja znacznej poprawie wyglądu i kondycji naskórka.
Wyjątkowa lekka wodna formuła nie obciąża skóry, świetnie się rozprowadza, natychmiastowo wchłania, pozostawiając uczucie zmatowienia, nawilżenia i odświeżenia.
Krem daje efekt satynowej miękkości i wygładzenia naskórka. Jest idealny zarówno do samodzielnego stosowania jak i pod makijaż. Razem z pozostałymi kosmetykami z linii Hydra Care w przyjazny i przyjemny sposób dba o cerę problematyczną.
Efekt: idealnie nawilżona, odżywiona i zregenerowana skóra o promiennym blasku; bez klejenia i nieprzyjemnej ciężkości.

lekkie
na noc, na dzień
tłusta, mieszana
nawilżające
w słoiczku

Świetny krem

Już dawno nie widziałam tak dobrego kosmetyku. Szkoda, że już nie jest do kupienia w normalnych sklepach i normalnej cenie. Rezygnuję z bólem serca. Błyskawicznie się wchłaniał i dobrze nawilżał. Plus za zapach. Cena niska, jak na taki dobry produkt.

Dobry krem dla odwodnionej cery

Krem robi bardzo dobrą robotę jeżeli chodzi o nawilżenie skóry. Bardzo dobrze się wchłania nie zostawiając po sobie lepkiego filmu. Nie zapycha skóry, a idealnie trzyma makijaż na miejscu. Skóra czuje się "napompowana wodą". Łagodził podrażnia (nawet potrądzikowe).

Bardzo podobalo mi się opakownie, które było minimalistyczne, zawierało niezbędne informacje i przyciągało oko.

Skład był przeciętny. Żadnych nieprzyjemnych niespodzianek, jednak nie jest to produkt dla alergików.

Krem jest super wydajny, fajnie nawilżaCena jest bardzo przystępna , skromne pudełeczko lecz nie potrzeba nam nakładać tonę produktu, Po zastosowaniu skóra staje się miękka oraz delikatna w dotyku, Polecam wszystkim

Przyjemne zaskoczenie dla cery mieszanej.

Krem Bielendy Hydra Care Kokos & Aloes otrzymałam w Wizaz Mistery Box za co serdecznie dziękuję :) Byłam ogromnie zaskoczona, że otrzymałam akurat krem odpowiadający mojemu typowi cery. Nigdy wcześniej nie zwróciłam na niego uwagi i go nie używałam więc zapał korzystania z niego był jeszcze większy. Niestety jedyne co mi przeszkodziło do wykorzystania całego słoiczka to data ważności, mogłam skorzystać z niego tylko miesiąc, ponieważ datę ważności miał do końca października. Nie jest to dla mnie wadą, ponieważ już zakupiłam kolejny!

Krem zapakowany był w kartonowe pudełeczko z opisem składu oraz instrukcją użytkowania i cel przeznaczenia. Sam krem to szklany słoiczek z nakrętką z ładną niebieską etykietą. Bardzo się ucieszyłam, że krem przeznaczony jest na dzień i na noc. Bardzo lubię takie kremy, ponieważ gdy jakiś mi podpasuje to już wtedy nie mieszam z innymi. Konsystencja kremu jest wodnista, lekka o przyjemnym zapachu, choć nie jest to zapach ani aloesu ani kokosa. Nie wyczuwam tych nut w kremie. Zapach nie utrzymuje się długo na skórze. Produkt aplikuje się bezproblemowo, dzięki lekkiej konsystencji łatwo się rozciera, dobrze wchłania i pozostawia lepkiej warstwy.

Przez cały miesiąc testowania, mogę powiedzieć jedno ''WOW!''. Krem sprawił, że moje suche placki na cerze mieszanej zostały dobrze nawilżona, sama cera przyjemna w dotyku i wygładzona. Czułam, że moja twarz jest ujędrniona a pory ściągnięte. Czułam również, że moja strefa T wydziela mniej sebum, a do tej pory miałam problem z jej nadmiernym przetłuszczaniem. Krem ograniczył wysypanie nowych przyjaciół oraz ugasił istniejące i rozjaśnił delikatnie przebarwienia. Czytając poniższe recenzje wiem, że skład jest nie do końca ok, ale mi jak najbardziej odpowiada. Dlaczego? Dlatego, że jestem z tych osób, którzy mają problem z gliceryną :( Tutaj w składzie jest daleko, więc nie dostałam alergii. Po kremach z gliceryną wysoko w składzie moja cera kończy na czerwonej kaszce na twarzy... Nie jest to nic przyjemnego.

Dla mnie ten krem jest zbawieniem, będę go używać jeszcze długo. Oznaczam go jako hit, bo już dawno żaden krem nie współpracował ze mną w tak dobry sposób. Ponadto dzięki swojej lekkiej konsystencji jest bardzo wydajny. Po aplikacji czuję przyjemne kojenie i chłodzenie skóry. Jeśli ktoś z Was ma taki sam problem jak ja z gliceryną serdecznie go polecam!

Bardzo przyjemny zwyklaczek

Lubię firmę Bielenda. Ich kosmetyki są poprawne, wykonują swoje zadania, ale jak to często podkreślam -od kosmetyków w takiej cenie nie możemy oczekiwać spektakularnych efektów. Takie, według mnie, uzyskamy dzięki specjalistycznym kosmetykom bądź zabiegom.
Natomiast ten krem nawilża, nawadnia skórę, fajnie współpracuje z makijażem oraz innymi pielęgnacyjnymi produktami jak np. sera. Ma świetną konsystencję, bardzo miło pachnie. Efekt nawilżenia nie jest taki, że znika po umyciu twarzy. Ten krem naprawdę nawilża:)
Jak mam mniej kasy to zawsze sięgam po kremik z Bielendy i nigdy się nie zawiodłam.

Fajny krem ze średnim składem :(

Uwielbiam żelowe, lekkie kremy w okresie letnim - moja mieszana skóra również ;) Krem ma właśnie taką formułę i przyjemny aloesowy i odrobinkę kokosowy zapach - z przewagą aloesu. Zamknięty w szklanym słoiczku. Używanie go to prawdziwa przyjemność. Lekki, szybo wchłaniający się, dający uczucie odświeżenia i aksamitnie gładkiej skóry. Stosowałam go z równą przyjemnością na dzień i na noc.

Jak przystało na lekkie, żelowe kremy poziom nawilżenia nie jest oszałamiający ale krem jest dedykowany dla skóry mieszanej i tłustej i dla tej cery w zupełności wystarczy. Nie jest drogi za to jest bardzo wydajny. Wszystko było by na prawdę super gdyby nie ... skład. Krem nie jest naturalny - ok , ale w jednym produkcie silikon, mikroplastik i kontrowersyjny disodium EDTA to nieco za dużo. Hydrolat kokosowy i aloes owszem są zawarte ale nie na pierwszym miejscu, mamy tam humektanty - trehaloze i glicerynę.

Używanie go było prawdziwą przyjemnością i jeśli tylko producent poprawi skład - dla mnie choćby tylko o w/w trzy składniki na które szczególnie zwracam uwagę to chętnie do niego wrócę :)

dobrze nawilża

Dobrze nawilża a o to chyba chodzi w kremach nawilżających. Mam suchą skórę więc żeby makijaż nie był przesuszony muszę w kółko smarowac się kremami. Te z Bielendy są bliskie mojemu sercu :D Zawsze dobrze się sprawdzają

Nie najgorszy

Krem o lekkiej konsystencji, łatwo rozprowadza się po skórze i szybko się wchłania. Niestety wzmagał u mnie wydzielanie sebum, a działanie nawilżające mogłoby być mocniejsze. Niestety po wchłonięciu miałam wrażenie, że uwidacznia niedoskonałości.

Nie sprawdził się u mnie

Krem znajduje się w 50ml, szklanym słoiczku. Przeznaczony jest do cery mieszanej i tłustej, a jego głównym zadaniem jest nawilżenie cery. Krem ma bardzo przyjemną, żelową formułę. Bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia nieprzyjemnej, tłustej powłoczki na buzi. Ma piękny, błękitny kolor, a do tego zapach który potrafi uzależnić! Dosłownie, zapach tego kremu jest fenomenalny - kokos i aloes tworzą wspaniały duet. Jeszcze długo po użyciu kremu da się wyczuć ten piękny aromat na buzi. Jego koszt to ok 16zł. Kosmetyk świetnie sprawdza się jako baza pod makijaż, dlatego też ja stosuję go tylko rano, pomimo że producent zapewnia, że jest to krem na dzień i noc. Ale najważniejsze, jak jest z działaniem? No tu mam troszkę mieszane uczucia. Niby krem zapewnia idealną dawkę nawilżenia, jednak przy używaniu kremu codziennie przez 2 tyg na mojej buzi pojawiło się dużo drobnych krostek :/ Gdy zrobiłam sobie od niego przerwę one zniknęły, a gdy znowu do niego wróciłam to znów się pojawiły. Dlatego na ten moment stosuję go co parę dni rano i wtedy wszystko jest ok. Niestety, jak dla mnie inne kremy dają o wiele lepsze efekty, więc ten po prostu zużyje do końca i nie będę do niego już więcej wracać :/

Mój ulubieniec

To już kolejny mój krem z tej serii Bielendy i po raz kolejny się nie zawiodłam. Krem ma żelową formule co sprawia, że bardzo szybko się wchłania, idelanie się nadaje pod makijaż. Zapach również jest bardzo przyjemny, ten kokos uwielbiam ^^. Krem jest odpowiedni do cery mieszanej odpowiednio ją nawilża, a nie zapycha.

Mógłby mocniej nawilżać

Krem ma rzeczywiście przyjemną, żelową konsystencję, która chłodzi skórę. Jest lekki i nie zapycha. Niestety dla mojej cery mieszanej jest niewystarczający, sprawdza się na partiach tłustych, ale obszary suche zdecydowanie za mało nawilża. Mimo wszystko jest przyjemny szczególnie latem kiedy potrzebujemy mniej nawilżających produktów.

Dobry!

Uważam, że jest to naprawdę dobrej jakości krem na dzień. Świetnie mi się sprawdza, idealnie nawilża moją cerę oraz ładnie pachnie. Szybko się wchłania, przez co nadaje się jako baza pod makijaż.