La Fare 1789, Delicate Face Cream (Delikatny krem do twarzy)

La Fare 1789, Delicate Face Cream (Delikatny krem do twarzy)

Ekologiczny krem do twarzy posiadający certyfikaty takie jak ECOCERT i COSMEBIO. Przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień i reakcji alergicznych. Dzięki zawartości cennych składników pochodzących z roślin takich jak: rumianek, kwiat pomarańczy, tymianek, masło shea, słonecznik, słodki migdał, morela przywraca równowagę hydro - lipidową skórze i pozostawia ją ukojoną. Chroni przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych, ponieważ tworzy na skórze delikatną warstwę ochronną.
Krem powstał na bazie wody oraz hydrolatów z: rumianku, kwiatów gorzkiej pomarańczy oraz tymianku. Dodatkowo zawiera Bisabolol, stanowiący substancję czynną występującą w rumianku rzymskim, o właściwościach łagodzących i odczulających. W preparacie zastosowano też Tokoferol słynący z działania antyoksydacyjnego i posiadającego zdolność do wzmacnia bariery ochronnej naskórka.
Delikatna, piankowa formuła, której bazą jest opatentowana mieszanina wosków roślinnych, zapewnia przyjemność stosowania i ukojenie dla skóry skłonnej do podrażnień.

pozytywne zaskoczenie:)

Zakupiłam ten krem razem z kremem pod oczy na targach ekologicznych, nie znałam wcześniej marki a opakowania wyglądały tak cudnie, że zatrzymałam się przy stoisku:))) jestem zachwycona i zaskoczona tak świetnym działaniem kremu! do tej pory używałam tylko produktów aptecznych a teraz przerzucam się na naturalne bez 2 zdań! Konsystencja pianki, delikatny, nie zapycha a co najważniejsze zniwelowal zaczerwienienie na mojej skórze i za to go pokochałam!!! na pewno kupię kolejne opakowanie- pomimo że ma 30 ml jest super wydajny.Zapach naturalny- rumianek jest wyczuwalny- zależy co kto lubi- mi pasuje bo działa i na tym mi zależało:)

Bardzo dobry krem na dzień

Mam skórę wrażliwą, więc zakup tego kremu to był strzał w 10. Bardzo dobrze nawilża skórę i do tego tworzy na niej taka niewidoczną warstwę ochronną. Pięknie pachnie i czuć, że to produkt naturalny. Skład sprawdziłam i jak najbardziej na tak.

Krem do skóry suchej i wrażliwej

Krem idealnie sprawdza się w przypadku skóry delikatnej, wrażliwej z tendencją do zaczerwienienia i trądziku różowatego. Doskonale niweluje uczucie napięcia np. po myciu twarzy. Posiada jednocześnie lekką i bogatą formułę, szybko się wchłania, ale pozostawia na skórze delikatny film ochronny. Ma rewelacyjną konsystencję pianki - musu.