Johnson`s, Body Care, 24-Godzinne Nawilżenie, Krem do rąk

Johnson`s, Body Care, 24-Godzinne Nawilżenie, Krem do rąk

Krem do rąk Johnson`s 24-godzinne nawilżenie. Wzbogacony substancjami odżywczymi, nawilżającymi i oliwką. Ma nietłustą konsystencję, która zwiększa naturalny poziom nawilżenia skóry. Pozostawia skórę zadbaną i miękką w dotyku.
W ofercie firmy zastąpił poprzednią wersję, o podobnej nazwie - `24hour Moisture` - ale innym składzie.

kremy do rąk
50 - 100ml
Skóra
sucha, normalna

Ja jestem zadowolona

Krem posiada piękny zapach, bardzo bogata konsystencję, niestety dość długo się wchłania ale zapewne jest to spowodowane bogata konsystencja, ręce po nim są miękkie, gładkie, odżywione. Generalnie polecam ten krem

Uwielbiam ten krem

Świetny krem pięknie nawilża dłonie na długo, do tego ma bardzo przyjemny zapach. Tego kremu zurzylam juz kilka opakowań sprawdzam tez inne ale ten jest moim numężem 1;) wracam do niego regularnie, sprawdza mi się najlepiej:)

Pozytywne zaskoczenie

Krem kupiony przypadkiem odruchowo w markecie, bez sprawdzania o nim opinii czy czegoś. Po prostu go zobaczyłam i kupiłam.
Niczego specjalnego się po nim nie spodziewałam, a tu taka niespodzianka.
Szybko się wchłania, pozostawia dłonie miękkie i aksamitne podobno z delikatnym dotykiem. Ładnie pachnie tak w punkt, nie za mocno, ale z wyczuwalnym delikatnym "kremowym" zapachem.
Polubiłam go bardzo, a raczej moje przesuszone dłonie. Stosuję go przed spaniem i to wystarczy, by dłonie przez cały dzień były gładkie i nawilżone.

ulubiony krem do rąk !

Krem kupiłam kilka lat temu w jednym z marketów i zakochałam się od pierwszego użycia. Ładne opakowanie, przyjemne dla oka zmieści się w plecaku i torebce bez problemu. Zapach kremu kojarzy się z kosmetykami do pielęgnacji dla dzieci. Jest delikatny i subtelny, bardzo przyjemny i długo się utrzymuje. Konsystencja kremu nie jest bardzo gęsta dzięki czemu szybko się wchłania i bardzo dobrze nawilża skórę dłoni. Do tej pory z przetestowanych przeze mnie kremów do rąk ten sprawdził się najlepiej. Jest dobrym produktem na cały sezon ponieważ na ciepły okres nie jest za ciężki ani tłusty a zimą i jesienią również zapewnia dobrą ochronę i nawilżenie. Nie podrażnia skóry i zdecydowanie nie wysusza. Kiedyś używałam balsamów tej firmy i również były bardzo dobre. Ostatnio dawno już nie spotkałam tego kremu na sklepowych półkach. Podsumowując jest zdecydowanie wart swojej ceny i na pewno będę do niego wracać.

Bardzo szybko się wchłania

Bardzo polecam ten krem osobom, które lubią szybko wchłaniające się kremy. W kilka sekund się wchłania i szybko nawilża, konsystencja jest lekka i delikatna.

Rewelacja

Sięgnęłam po niego bez większego zastanowienia, a stał się moim numerem jeden! Ma przyjemny i delikatny zapach. Konsystencja jest lekka, beztłuszczowa, bardzo szybko się wchłania. Po użyciu ręce są nawilżone i odżywione, a efekt ten utrzymuje się dość długo. Opakowanie jest wygodne. Polecam.

Nawilża.

Zakupiłam ten krem z nadzieją na intensywne nawilżenie skóry moich dłoni. Ostatnio moje dłonie są mocno wysuszone przez różnego rodzaju płyny do dezynfekcji. Do zakupu zachęciła mnie obietnica producenta. 24 godzinne nawilżenie brzmi kusząco. Krem ma ładny zapach, konsystencja nie za tlusta, szybko sie wchłania. Nawilza skore dloni. Pozostawia je miękkie i gładkie.Ogolnie oceniam kosmetyk na 5 gwiazdek. Nie zauważyłam wad produktu. Napewno od czasu do czasu do niego wroce.

Bardzo ładny zapach

Krem do rąk bardzo dobrze nawilża dłonie i jego zapach wyjątkowo przypadł mi do gustu. Opakowanie sprawia wrażenie takiego słodkiego tzn. różowe opakowanie mnie się kojarzy z delikatnością i taki właśnie jest ten krem do rąk. Niestety szybciutko mi się ten krem skończył, ale jeśli chodzi o jakość kremu to oceniam go bardzo dobrze. Czy zdecyduje się go zakupić ponownie to na pewno tak.

Fajny krem.

Krem zakupiłam gdzieś w internecie, za jakieś 5 zł. Nawet nie wiedziałam, że johnsons produkuje kremy do rąk. Bardziej kojarzyłam firmę z produktami dla dzieci.
Krem jest bardzo przyjemny w stosowaniu. Ma bardzo przyjemny lekko słodki zapach troszkę jak z kosmetyków dla dzieci. Kremik ma gęstą konsystencję , w miarę szybko się wchłania. Nie pozostawia tłustej powłoki na skórze. Dobrze nawilża na długi czas. No i jest wydajny.
Na pewno kupię go ponownie.

Nie dla mnie.

Ja: Mam skórę bardzo suchą, odwodnioną, atopową. Z tendencjami do uczuleń i pękających naczynek. Kremy do rąk to nieodłączny element mojej kosmetyczki, zawsze mam jeden przy sobie w torebce. Nie przywiązuję się do marki, choć mam swoich ulubieńców od zadań specjalnych. Bardzo chętnie testuję nowości.

Oczekiwania: Dobre nawilżenie skóry dłoni. Długotrwałe działanie, regeneracja pękniętych skórek.

Opakowanie: Standardowa tubka, zamykana na zatrzask. Jasno różowa, nie widać zużycia produktu. Pojemność 100 ml która idealnie zmieści się do torebki. Opakowanie wrzucone luzem nieco się niszczy i zużywa. Przez swoje zaprojektowanie da się wydobyć krem do ostatniej kropli.

Wrażenia: Po otwarciu przyjemny, intensywny, pudrowy zapach. Zbita konsystencja, dobrze się nakłada i rozprowadza. Dobrze się wchłania, pod warunkiem nałożenia niewielkiej ilości. Na skórze zostawia delikatny film, regeneruje drobne uszkodzenia skóry powstałe w wyniku przesuszenia. Nawilżenie jest doraźne, nie długofalowe. Skóra jest miękka w dotyku, zregenerowana przez 2-3 godziny, później wszystko wraca do normy, jakbym nie użyła kosmetyku. Krem jest wydajny, łatwo dostępny i ma niewygórowaną cenę. Przy dłuższym, regularnym użytkowaniu niestety pojawiło się u mnie uczulenie. Skóra była czerwona i zaczęła swędzieć. Do kremu więcej nie wróciłam.

Nawilżenie dla moich suchych rąk

Ten krem noszę zawsze ze sobą w torebce i używam jak tylko pojawi się taka potrzeba. Krem otula dłonie delikatną, miękką warstwą ochronną. Nawilża skórę i pozostawia ją miękką w dotyku. Regeneruje wszelkie pęknięcia czy niedoskonałości powstałe wskutek przesuszenia.

Mój ulubieniec!

Kiedyś potrzebowałam kupić na szybko jakiś krem nawilżający do rąk, to był produkt po który sięgnęłam. Od pierwszego użycia JESTEM w nim ZAKOCHANA :) Ma naprawdę przyjemny i delikatny zapach. Lekka, beztłuszczowa konsystencja sprawiła, że stał się moich faworytem. Uwielbiam go, bo chwileczke po nałożeniu się wchłania. A to duży atut, bo chyba nikt nie lubi mieć uczucia tłustych rąk po zastosowaniu kremu. Poza tym myślę, że świetnie nawilża.