Cien, Professional, Regenerująca maseczka do włosów `Olej ze słodkich migdałów`

Cien, Professional, Regenerująca maseczka do włosów `Olej ze słodkich migdałów`

Maseczka regenerująca przeznaczona do włosów bardzo zniszczonych z olejem ze słodkich migdałów.

Maseczka warta zakupu

Maseczki zakupiłam juz jakiś temu, po zastosowaniu jestem mega zadowolona nie sądziłam, że takie maseczki tak dobrze działają. Gęsta konsystencja, zapach delikatny i przyjemny. Opakowanie jako saszetka. Wystarczy dla mnie na jedno mycie, długość średnia. Włosy po stosowaniu są widocznie w lepszym stanie. Wygładzone i miękkie w dotyku, nie puszą się a rozczesują się również bez problemu. Efektywnie działa, bo włosy nabierają zdrowszego wyglądu.

Super

Kupiłam wszystkie pięć dostępnych wariantów i maseczka regenerująca poszła na pierwszy ogień. Okazała się świetna. Spokojnie wystarczyła na 2 użycia przy moich włosach za ramiona. Włosy po użyciu były gładkie, nawilżone, ładniejsze,a po wyschnięciu układały się o wiele lepiej niż wcześniej.

Używa produktu od: próbka

Regenerująca maseczka do włosów

Regeneracyjna maska do włosów z olejem z migdałów to chyba moja ulubiona maska z całej linii kosmetyków do włosów od Cien. Mam długie zniszczone włosy, które często się elektryzują, są suche, łamliwe i łatwo się plątają. Nie wierzę, aby jedna maseczka naprawiła wszelkie zniszczenia, ale muszę przyznać, że maska dobrze sobie radzi z zamaskowaniem zniszczeń.
Już jednorazowa aplikacja zapewniła mi nawilżenie, zminimalizowała widoczność rozdwojonych końcówek, włosy stały się miękkie, sprężyste i bardziej gęste. Rozczesują się bez problemu i mniej się plątają. Maska nie obciąża włosów i daje im piękny zdrowy blask. W moim przypadku jedno opakowanie wystarcza na jedno zastosowanie - moje włosy sięgają pasa. Muszę dodać, że bardzo podoba mi się zapach tego produktu, który utrzymuje się także przez cały następny dzień.

W sam raz w podroz

Czesto mialam problem z zbieraniem z soba kosmetykow w podroz. Zajkowaly duzo miejsca. Odkad zaczelam zaopatrywac sie w takie saszetki, problem sie skonczyl. Nie dosc, ze sklad nie nalezy do najgorszych, to moje wlosy naprawde dobrze wygladaja. Taka saszetke zuzywam na dwa razy, wlosy mam lekko ponizej ramion. Bardzo poreczna mozliwosc zabrania go ze soba wszedzie.

kooooocham!

Natknęłam się na maskę kiedy w wakacyjnym ferworze pakowania nie spakowałam żadnej swojej. Szukałam właśnie malutkiej wersji w supermarketach, zniechęcona tym, aby kolejna tuba maski stała w łazience po powrocie do domu. Na szczęście w lidu udało mi się wpaść na to cudo!
Maska pachnie cudownie, mocno i zapach utrzymuje się nawet do rana jeśli maskę zrobimy przed snem! Włosy po zastosowaniu są lekkie, miękkie. Cudownie gładki i lśniące. Produkty w saszetce jest bardzo dużo, więc spokojnie wystarczy dla posiadaczki włosów baaardzo długich. Na moje średniej długości to by nawet na 2 razy starczyło! Konsystencja jest gęsta i dobrze rozprowadza się ją po włosach. Maska pachnie cudownie więc cały proces to jedna wielka przyjemność. Zakochałam się w niej bardzo, ponieważ już po jednym zastosowaniu poczułam, że moje wysuszone letnim słońcem i piaskiem włosy mają się dużo lepiej. Cena jest superhiper niska, nie kosztuje ona nawet 2zl, tubka takiego cudeńka chyba jakieś 6-8zl nie pamiętam dokładnie!

Jestem bardzo zadowolona z tej maski, to jedna z najszybciej działających produktów tego pokroju, z którą miałam do czynienia! Mała cena, a wielki efekt!!

Niepozorna a skuteczna

Maska na pierwszy rzut oka w sklepie sprawia wrażenie małej niepozornej. Kupiłam ja z czystej ciekawości. ostatnio co raz częściej sięgam po produktu marki cień i co raz częściej mnie zaskakują. Podobnie byli z ta maską. Kosztuje coś około 2 zł. W saszetce znajdziemy 20 ml produktu. Przy mniejszej ilości włosów spokojnie wystarczy na 2 aplikacje. Ja mam burze lokow, suchych, połamanych dlatego zaaplikowalam pełna porcje. Włosy po aplikacji były miękkie, nawilżone, łatwo się rozczesywały. Po wyschnięciu były miłe w dotyku, wygładzone i przyjemnie pachniały. Chętnie do niej wrócę

Extra

Kupiłam z czystej ciekawości, nie oczekiwałam efektu wow ale miło się zaskoczyłam efektem po zastosowaniu. Włosy stały się miękkie i gładkie, nie miałam problemu z rozczesywaniem a zapach przyjemny. Polecam :)

Super cena i super jakość

Odżywkę kupiłam na promocji w Lidlu i bardzo sobie chwalę ten zakup. Maseczka świetnie nawilża suche włosy. Wyglądają po jej użyciu naprawdę pięknie i sprawiają wrażenie bardzo zregenerowanych i nawilżonych. Są po niej ujarzmione i łatwo się stylizują. Zdecydowanie bardziej wolę kupić saszetkę tej maseczki za niecałe 2 złote i mieć na 2 użycia niż drogie duże opakowanie maski, które nic nie robi z włosami, a płaci się jedynie za markę.

Super produkt.

Kolejna maseczka wprost z Lidla za grosze, która robi cuda z włosami.
Maseczka ma formę saszetki o pojemności 20 ml wydawać by się mogło że to malutko, jednak na moje dosyć długie włosy wystarczyła na dwie aplikacje.
Produkt posiada bardzo dobry skład znajdziemy tu olejek migdałowy, ekstrakt z miodu,ekstrakt z kory cynamonowca, hennę
Maska jest gęsta kremowa koloru jasnego brązu. Zapach jest ładny taki trochę miodowo-cynamonowy.Woń maski utrzymuje się na włosach po wysuszeniu.
Co do efektów działania to mogę powiedzieć że produkt dogłębnie regeneruje włosy.
Po zastosowaniu widać że włosy są nawilżone, błyszczące, wygładzone. Ja trzymam maskę przeważnie od 15 do 30 minut, wtedy efekty są lepsze.

Stary dobry Biovax w wersji podróżnej

Od lat jestem fanką masek biovax, a pomarańczowa z miodem i cynamonem jest moją ulubioną. Ta saszetka to dokładnie ta sama maska produkcji L'Biotica. Jedynie słoiczek zamieniono na małą saszetkę, przydatną w podróży.
Skład i producent ten sam :)
Inne maski Cien to też maski Biovaxa pod inną marką
Maseczka świetnie nawilża i wygładza włosy, są po niej miękkie, zdrowe i błyszczące

Cudo!

Jest to moja druga maska z tej serii, którą próbowałam. Wcześniej była to też emolientowo-humekantowa, ale z awokado i bambusem, która sprawdziła się świetnie. Muszę przyznać, ta jest jeszcze lepsza, absolutnie genialna. Ilość wystarcza na pokrycie dokładnie długich włosów. Bez problemu się rozprowadza, wczesuje i zmywa, a to jak włosy wyglądają po wysuszeniu jest niesamowite. Prawdopodobnie jedna z lepszych maseczek jakie używałam. Włosy są dociążone, niesamowicie miękkie, nawilżone, sypkie i jakoś tak ich więcej. Bez problemu się po niej układają, stylizują i są "ogarnięte". Ani troche nie obciąża włosów, nawet w przypadku użycia kolejnych produktów pielęgnacyjnych. Nawet widać odrobinę więcej blasku. I wszystko by było świetnie, gdyby nie ta pojemność. Mimo że maska kosztuje zaledwie złotówkę z groszami, to przy codziennym użytkowaniu jest po prostu nieefektywna i za droga. Proponuję napisać jakiś list do lidla aby wydali je w większej butelce, bo bije na głowę niejedną maskę z wyższej półki.

Używa produktu od: próbka

jestem na tak

Jak najbardziej polecam. Mam problem z suchymi, sianowatymi włosami. Ta maseczka zdziała cuda. Są lekkie, miękkie, lejące, sypkie. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, że teoretycznie tak tania maska jest tak dobra. Ogromnym minusem jest to, że dostępna jest tylko w saszetkach, co mimo tak taniej ceny, jest zwyczajnie nieopłacalne.