Pantene, Pro-V, Intensive Repair 2 in 1 Shampoo & Conditioner (2 w 1 szampon z odżywką do włosów słabych i zniszczonych `Intensywna Regeneracja `)

Szampon z odżywką 2 w 1 Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja z zaawansowaną formułą Pantene Pro-V: Silnie regenerująca kolekcja z mikrocząsteczkami odżywczymi pomaga głęboko nawilżyć włosy, nadając im zdrowy wygląd i blask. Szampon z odżywką 2 w 1 Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja usuwa oznaki uszkodzeń i odżywia zniszczone lub suche włosy, zapewniając im gładkość i zdrowy blask. Dla uzyskania optymalnych efektów stosuj razem z odżywką oraz kosmetykami z kolekcji Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja.

*Szampon z odżywką 2 w 1 Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja.
*Przywraca włosom odporność na uszkodzenia spowodowane stylizacją i
zapobiega rozdwajaniu się końcówek.
*Nadaje włosom gładkość i zdrowo wyglądający połysk.
*Do włosów słabych lub zniszczonych.

regenerujące, nawilżające, oczyszczające
zapachowa
Skóra głowy
normalna
do włosów suchych i zniszczonych

Chyba nie dla mnie...

Szampon ten kupiłam jak wiele - pod wpływem impulsu.
Mam włosy długie, gęste, grube, z tendencją do przetłuszczania się i rozdwojonych końcówek.

Plusy:
*wydaje mi się, że trochę wpływa na kondycję włosów
*dobrze oczyszcza włosy
*dobrze się pieni
*łatwo spłukuje się z włosów
*jest wydajny

Minusy:
*moje włosy są po użyciu bardzo obciążone i po kilku godzinach wyglądają na nieświeże.

Nie powrócę do niego. Na rynku jest dużo lepszych szamponów.

Średnie

Używam szamponu od kilku miesięcy i jestem średnio zadowolona. Szampon świetny jest z odżywką lecz sam niestety nie. Mam wrażliwą skórę głowy i niestety po 2 miesiącach musiałam sobie zrobić przerwę.

natychmiastowe nawilżenie

Zacznę od tego, że naprawdę dobrze oczyszcza i nawilża, a do tego jest wydajny. Nadaje włosom połysk i zdrowy wygląd.
Niestety jak większość szamponów 2w1 obciąża, więc zazwyczaj stosuję go co 2-3 dzień, żeby szybko zregenerować i wygładzić włosy. Stosowanie samej odżywki na końcówki i tak jest konieczne w moim przypadku.
Poza tym przyjemnie pachnie, dobrze się pieni, łatwo rozprowadza, starcza na długo i świetnie się sprawdza do elektryzujących się włosów.

Mocno myjący z pięknym zapachem.

Na co dzień używam szamponów bez mocnych substancji myjących takich które nawilżą i dociążą moje długie lecz zbyt lekkie gatunkowo suche i cienkie włosy. Wtedy moje włosy się nie puszą i łatwo rozczesują. Jednak zawsze posiadam w swojej szafie szampon z SLS, używam go wtedy gdy moje włosy potrzebują mocniejszego oczyszczenia np- przed olejowaniem na noc lub rano by domyć reszty parafinowej oliwki dla dzieci z jaką delikatny szampon sobie nie poradzi.
Na ten szampon z Pantene 2w1 skusiłam się ponieważ bardzo podoba mi się zapach produktów z tej marki, posiadam też w szafie trzy minutową odżywkę z tej serii i uważam że stała się ona moim niezbędnikiem do zadań szybkich i specjalnych. Szampon też jest z odżywką z tego co piszę nam o nim producent. Kupiłam go w Rossmannie na promocji za 8 zł. Jego pojemność to aż 400ml, opakowanie takie jak lubię- ładna etykieta i dobrej jakości plastik z mocnym zamknięciem. Szampon ma dość gęstą całkowicie białą w kolorze konsystencję, dzięki temu jest bardzo wydajny bo potrzebna jest tylko jego przysłowiowa kropla do stworzenia piany. Uwielbiam jego zapach który zostaje na moich włosach a nawet na dłoniach. Szampon bardzo mocno myję ponieważ posiada bardzo mocne substancję myjące. Nie mogę używać go codziennie ponieważ wysuszy mi włosy ale raz na jakiś czas sprawdza się dobrze. Szampon sprawia że moje włosy pięknie pachną i ładnie się błyszczą, doskonale sprawdza się w duecie z tą samą trzy minutową odżywką- wtedy włosy są wygładzone i proste, do tego ten zapach..
Jednak szampon powoduje że są ultra lekkie. Tak jak już pisałam z gatunku mam włosy zbyt lekkie a ten szampon podbija ten efekt. Poza tym nie wyobrażam sobie włosów po nim gdybym nie użyła odżywki czy to z Pantene czy z innej marki. Zawsze też używam na włosy serum oraz oleju silikonowego- różne marki. Włosy ogólnie są bardzo mięciutkie i gładkie w dotyku po tym szamponie. Polubiłam go, nie jest moim hitem ale myślę że będę go co jakiś czas kupować chociażby dla tej miękkości i pięknego zapachu. Szampon też doskonale sprawdza się do mycia moich szczotek do włosów. Bardzo dobrze je domywa i oczyszcza z kurzu i oleju w przypadku szczotki jaką czeszę włosy z olejem.
Mimo tego że szampon jest tak mocny to bardzo mi się spodobał.

Edit: 2018 szampon obecnie został zastąpiony wersją 3w1 na rynku i jest ona jeszcze lepsza niż ta. Ta została wycofana :).

Zbyt ciężki.

Posiadam gęste i długie włosy, jednak moje końce są dość przesuszone, więc pokusiłam się o ten szampon 2w1, również ze względu na to, że nie trzeba do niego dobierać odżywki, czyli oszczędność czasu i pieniędzy.
Przeszło mi przez myśl, że może jednak obciążyć moje włosy, ale mimo to postanowiłam spróbować, no i stało się.... Ale od początku!

Butla jest spora, bardzo wydajna. Zapach przyjemny, jednak nie utrzymuje się na moich włosach.
Produkt ma dość gęstą konsystencję, ale mocno się pieni oraz dobrze spłukuje.
Posiada w sobie również odżywkę, jednak podczas spłukiwania zupełnie tego nie czuję, a moje włosy są tępe i szorstkie - lepiej jest po wysuszeniu.

Niestety szampon obciąża moje gęste włosy i powoduje ich szybsze przetłuszczanie. Po wieczornym umyciu i wysuszeniu rano włosy są oklapnięte, nie wyglądają świeżo szczególnie przy skórze głowy.
Oczywiście są miękkie w dotyku i pięknie mienią się w słońcu, ale brak im tej lekkości.

Ogólnie nie jest to zły kosmetyk, ponieważ dobrze myje i o to chodzi, ale uważam, że lepiej sprawdzi się do bardziej zniszczonych oraz krótszych włosów.