Babydream, Pflegebad (Pielęgnacyjny płyn do kąpieli)

Babydream, Pflegebad (Pielęgnacyjny płyn do kąpieli)

Pojemność 1 000 ml

Pielęgnacyjny płyn do kąpieli Babydream wyjątkowo delikatnie myje skórę dziecka za pomocą łagodnych substancji myjących niezawierających mydła.
Naturalne wyciągi z rumianku, kiełków pszenicy oraz pantenolu wyjątkowo delikatnie pielęgnuje skórę, łagodne tenzydy, które nie wysuszają skóry i zachowują jej naturalny, kwaśny płaszcz ochronny.
Produkt jest odpowiedni także do pielęgnacji wrażliwej skóry osób dorosłych.
Nie zawiera barwników i środków konserwujących, oleju mineralnego i parafinowego, pH neutralne dla skóry, tolerancja skórna potwierdzona badaniami dermatologicznymi.

płyn
normalna
płyny do kąpieli
pielęgnujące

Dobry skład

Ten płyn ma same zalety:
- przystępny cenowo,
- dobrze się pieni (to ważne przy małych dzieciach, które lubią kąpać się w obfitej piance ;-) ),
- dostępny w każdym Rossmanie,
- zobaczcie na jego skład, jest naprawdę odpowiedni dla maluchów,
- nie wysusza skóry,
- nie podrażnia,
- można go dodać do kąpieli (wlać pod strumień wody), ale można także przelać go do butelki z pompką i wykorzystać jako żel do mycia,
- jest wydajny, duża butelka starcza na długi czas,
- odpowiedni nie tylko dla maluszków (sama z niego korzystam od czasu do czasu :-) ),
- ma delikatny i przyjemny zapach, nie jest przesadnie ani sztucznie perfumowany,
- posiada przyjemną konsystencję i dobrze się rozprowadza z wodą, że spłukiwaniem także nie ma problemu, nie zostawia żadnego osadu na skórze.

Jestem bardzo zadowolona i na pewno kupię ponownie. Zdziwiło mnie że w tak niskiej cenie można dorwać tak dobry płyn do kąpieli (dla całej rodziny). Polecam.

Obok HIPPA jedyny do którego wracam. HIT!

Ten płyn zawsze mam w zapasie - obok Hippa jest moim "pewniakiem", że moim dzieciom, a zwłaszcza synkowi (AZS niestety :-() nic nie wyskoczy, a ponieważ jest korzystniejszy cenowo, więc z Hippa zrezygnowałam na rzecz tego oto kosmetyku. Ma piękny "bobaskowy" zapach, dobrze się pieni, ma dobry skład. Używałam jeszcze w starej szacie graficznej. Oba uwielbiam i polecam a stosowałam już mnóstwo różnych płynów. Ten jest pewniakiem. Mój HIT w kategorii kosmetyków dla dzieci.

Bez zastrzeżeń

Z produktami firmy Babydream bardzo się lubię.
Używam ich na co dzień w przy pielęgnacji córeczki i nigdy mnie nie zawiodły.
Tak było również w przypadku tego płynu do kąpieli.

Pierwsze co rzuca się w przypadku tego płynu to fakt, że fantastycznie się pieni. Nie trzeba go dużo a kąpiel zamienia się w bombelkowy puch.
Zauważyłam że nie podrażnia wrażliwej skóry dziecka, jest bezpieczny i ma bardzo dobry skład.
Skóra po nim pozostaje nawilżona, zadbana i miękka. Ufam mu a to bardzo ważne przy kosmetykach dziecięcych.

Pachnie bardzo delikatnie aczkolwiek świeżo.
Zapach ten nie przeszkadza dziecku.
Córeczka bardzo lubi się kąpać więc taki płyn bardzo szybko się kończy.

Opakowanie ma bardzo wygodne. Masywne plastikowe opakowanie z posiada poręczny uchwyt na trzymanie.

Z wydajnością bywa słabiej ale to może kwestia tego że nie jest bardzo gesty a ja mam do niego lekką rękę.

Cena jest wyższa w porównaniu do innych produktów tej marki ale mamy tutaj 1 litr produktu.

Przez przypadek

W Rosmannie nie było akurat żelu Babydream więc skusiłam się na ten płyn i nie żałuję. Ma dobry skład. Delikatnie myje i nie przesusza skóry. Idealny dla maluchów jak i dorosłych. Delikatny dzidziusiowy zapach to duży plus do tego jest bardzo wydajny. Jedynym minusem jest nieporęczne opakowanie.

Delikatny i skuteczny

Dotychczas używaliśmy wraz z moim synkiem żelu do mycia i szamponu z Babydream. Jednak będąc kiedyś na zakupach stwierdziłam, że spróbuję teraz płynu do kąpieli dla dzieci Babydream ponieważ wychodzi to bardziej ekonomicznie – za 1 litr płynu zapłaciłam 16,99 podczas gdy 0,5 litra żelu do mycia kosztuje 12,99 zł.
Mój synek nie ma długich włosków więc nic mu się nie dzieje, gdy ma umyte włoski tym płynem do kąpieli. Ogólnie uważam, że Babydream ma tak delikatne te produkty, że nie są w stanie mu zaszkodzić.
Opakowanie płynu nie posiada pompki jednak ja zostawiłam sobie opakowanie po żelu i przelałam tak więc nie narzekam na dozowanie produktu. Zapach płynu jak i żelu są do siebie bardzo, bardzo zbliżone, przyjemne i delikatnie zostają na skórze dziecka.
Płyn jest wydajny, dobrze się pieni, nie potrzeba dużej ilości aby zrobić pianę w wannie.
Płyn nie wpłynął negatywnie na skórę dziecka, nie powoduje swędzenia ani podrażnień. Podsumowując polecam.

Delikatny płyn

Używam produktu w pielęgnacji noworodka. Jestem bardzo zadowolona. Po umyciu w produkcie Skóra dziecka jest delikatnie oczyszczona, lekko nawilżona i mięciutka. Płyn dobrze się pieni, ma gęsto konsystencje, przez co jest wydajny i ma dobrą cenę.

Super żel

Bardzo fajny zel do kąpieli. Moje dziecko go uwielbia, zawsze nalewa sobie do wanny i robi z niego super pianą przy czym ma niezlą zabawę. el dobrze oczyszcza ciało, nie wysusza skóry ani jej nie sciaga. Dobrze tez sprawdza sie do skóry twarzy (tak czasem nim i ja umyje). Ma bardzo ładny i delikatny zapach. Cena jest bardzo przystepna, produkt jest duzy i bardzo wydajny. 1 opakowanie starcza nam na kilka iesiecy

Uwielbiam go!

Kupuje go dla całej rodziny. Myje w nim czasami na szybko nawet włosy. Świetnie myje, bo zmywa nawet oliwkę, nie narusza bariery ochronnej skóry. Dobrze pieni się, ale nie podrażnia nam skóry, nie uczula, nie wysusza. Myje w nim nawet pędzle do makijażu i okulary. Także u nas ma bardzo wszechstronne zastosowanie. Ma świetny skład, duże opakowanie za nieduże pieniądze. Przyjemny zapach. Dla mnie rewelacja!

Delikatny i nawilżający płyn nie tylko dla dzieci.

Delikatny płyn nie tylko koi skórę, ale także zapewnia doskonałe nawilżenie. Płyn ma delikatny zapach, przez co dobrze relaksuje podczas kąpieli. Skóra jest miękka i delikatna.

dla całej rodziny

Niezwykle wydajny płyn. Już niewielka ilość tworzy super pianę. Opakowanie starcza na baaaaardzo długo.
Płyn nie przesuszył mojej wrażliwej skóry, dla maluszka też był ok.
Nie pielęgnował jakoś szczególnie, ale także nie przesuszał skóry nadmiernie.
Myślę, że warto kupić - za tak niewielką cenę się opłaca.

bardzo fajny

Uwielbiam całą serię Babydream i z tym płynem nie ma wyjątku.
Jest bardzo gęsty, ma delikatnie żółtawe zabarwienie. Pieni się bardzo dobrze, pachnie jak cała seria Babydream. W zasadzie nie widzę różnicy między tym płynem a żelem do mycia ciała i włosów z tej samej serii. Poza ceną oczywiście.
Płynu dolewam córeczce bezpośrednio do wody, niedużą ilość. Do takiej kąpieli nie używamy już żadnych innych środków. Mała jest małym alergikiem, a ten płyn nie robi jej żadnej krzywdy. Nie wysusza skórki, ale też nie nawilża. Co
najważniejsze nie podrażnia.
Butelka jest wielka, wydajna i tania, a nowa szata graficzna jeszcze bardziej podoba się mojemu dziecku od poprzedniej. To stały gość w naszej łazience. Polecam i dla dużych i dla małych.