Matrix, Biolage R.A.W., Recover, Conditioner (Odżywka regenerująca)

Matrix, Biolage R.A.W., Recover, Conditioner (Odżywka regenerująca)

Odżywka regenerująca Biolage R.A.W. Recover to ratunek dla włosów, które naprawdę wiele przeszły. Włosy uwrażliwione potrzebują konkretnej regeneracji. A do tego doskonale sprawdzi się właśnie seria Recover. W jej składzie znajdują się: ekstrakt z jagód Goji oraz olejek z kolendry. Te dwa cenne elementy pozwalają włosom przejść istną transformację. Z włosów zestresowanych i osłabionych, do kosmyków pełnych blasku, siły i witalności. Ta odżywka gwarantuje włosy nawet o 10 razy mocniejsze! Dodatkowo wszystkie składniki widoczne są w składzie, więc produkt nie ma przed Tobą i Twoimi włosami żadnych tajemnic!

Zalety odżywki Biolage R.A.W. Recover:
-regeneruje
-poprawia kondycję
-wzmacnia włosy dziesięciokrotnie
-nie zawiera: siarczanów, silikonów, parabenów
-97% składników naturalnego pochodzenia
-biodegradowalność: 98%
-100% opakowania z recyklingu

nawilżające, regenerujące, wzmacniające
lekkie
Skóra głowy
normalna
do włosów suchych i zniszczonych
bez silikonów, bez parabenów

Warta przetestowania

Odżywkę Biolage używałam razem z szamponem z tej samej serii i mam odczucie, że to właśnie ta odżywka dała pozytywne efekty. Włosy po jej użyciu były bardzo delikatne oraz łatwo się rozczesywały. Zastosowałam jedynie 50 ml próbkę, więc trudno mówić o spektakularnych efektach, niemniej jednak odczucia mam bardzo dobre. Skład produktu bazuje na składnikach pochodzenia naturalnego, co dla mnie osobiście jest dużym atutem.
Odżywka ma jednak swoje słabe strony. Po pierwsze jest to zapach, ale nie podczas mycia włosów, ale po ich wysuszeniu. Zamiast ładnie pachnieć mam wręcz wrażenie, że zapach przypominał brudne włosy. Dodatkowo 50 ml wystarczył na niecałe 3 aplikacje, przy włosach nie sięgających nawet łopatek, więc produkt oceniam jako średnio wydajny. Mimo wszystko, jeśli miałabym wybierać między ponownym zakupem szamponu a odżywki z tej serii, zdecydowanie postawiłabym na drugą propozycję.

GE-NIA-LNA!

Do moich wysokoporowych włosów jest idealna. Jedyna odżywka, która sprawia, że moje włosy z natury suche i falowane są mega mięciutkie i bez problemu się rozczesują.