Tołpa, Hair Rituals, Odżywka do włosów 'Efekt botoksu'

Tołpa, Hair Rituals, Odżywka do włosów 'Efekt botoksu'

Tołpa
Średnia ocena: 0.00/5

Efekt botoksu to rytuał intensywnej regeneracji włosów. Odżywcza kuracja silnie odbudowuje i wzmacnia włosy. Chroni przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych, przeciwdziałając łamaniu i kruszeniu. Wzmacnia strukturę włosa i poprawia jego kondycję. Włosy stają się grubsze, odzyskują zdrowy wygląd.

Korzyści podstawowe:
• intensywnie regeneruje włosy
• silnie odbudowuje i wzmacnia włosy
• otula włosy zmysłowym zapachem
• przeciwdziała ich łamaniu i kruszeniu

Dodatkowe korzyści:
• kremowa, nieobciążająca włosy formuła
• bez silikonów
• bez mikroplastików

Składniki aktywne i ich działanie:
olej awokado: bogaty w proteiny i witaminy, które są kluczowe dla regeneracji i odżywienia włosów, pomagają zapobiegać puszeniu się włosów i ich rozdwajaniu
olej migdałowy: źródło witamin (A, B1, B2, B6 i E), kondycjonuje włosy i intensywnie odżywia
kwas mlekowy: usuwa nadmiar sebum, jednocześnie utrzymując naturalne pH skóry głowy, nawilża i pielęgnuje włosy

nabłyszczające, nawilżające, regenerujące, wygładzające
w tubie
bogate
Skóra głowy
normalna
bez silikonów
do włosów suchych i zniszczonych

Dramat

Kupiłam odżywkę w hebe razem z odżywka z efektem „plumping”. W życiu nie miałam gorszych odżywek!

Zapach jest specyficzny, dla mnie - okropny. Jakby męski, ciężki, piżmowy, nie pasuje mi.

Odżywka jest wodnista, o konsystencji mleczka. Z włosami nie robi zupełnie nic - włosy są takie, jakbym je tylko umyła. Plączą się, a efekt botoksu to chyba ktoś miał, ale jak pisał te opisy.

Zmarnowane pieniądze, zużyłam do golenia, ale też trzeba się zastanowić bo zapach zostaje wyczuwalny.

Wow co to za super odżywka!

Odżywkę kupiłam w promocji za ok. 22 zl w Hebe. Urzeka mnie swoim zapachem- piękny, kwiatowy, utrzymuje się na włosach. Odżywka jest gęsta, wydajna, trzymam ją na włosach kilka minut i otrzymuje efekt gładkich, lśniących włosów. Włosy już po pierwszym użyciu wyglądają dużo lepiej. Zdecydowanie polecam- wygładza i jednocześnie nie obciąża włosów

Codziennie odżywka

Efekt botoksu ? U mnie sprawdziła się do codziennej, szybkiej pielęgnacji.
Włosy były nawilżone, gładkie i lśniące.
Nie dociązyła zbytnio spuszonych końców.

Robi to, co obiecuje

Ostatnio mam problem z moimi włosami...kruszą się, są przesuszone i sterczące grrr :) ten produkt załatwił problem w mig, tzn.40 minut :) bo taki czas trzymałam odżywkę za pierwszym razem. Kolejny raz nakładałam i po minucie spłukiwałam, efekt również świetny. Włosy są odżywione, nawilżone i faktycznie wygładzone, błyszczące, dobrze się rozczesują.
I ten zapach...cudny, jak dobre perfumy, czuje się go do następnego mycia. No i nie trzeba nakładać dużej ilości produktu, na długich włosach wystarczy wielkość orzecha włoskiego, aby spełnił swoje zadanie.

Świetna jest!

Ta odżywka jest świetna. Doskonale nawilża i wygładza włosy, daje im nieskazitelny połysk i blask. Włosy wyglądają jak z salonu po metamorfozie fryzjerskiej. Są gładkie, lejące, pięknie błyszczą.

Konsystencja kremowa, ładny zapach i łatwość w spłukiwaniu sprawiają, że użytkowanie tej odżywki to przyjemność. Wydajność jest spora.

Opakowanie to wygodna tuba, która stoi na nakrętce, więc nawet gdy jest już mało odżywki to nie ma problemu by ją szybko wydobyć.

Jestem z niej zadowolona i chętnie ponawiam zakup.

Piękny zapach i dobrze zaopiekowane włosy

Pierwsze na co możemy zwrócić uwagę stosują odżywkę Tołpa to jej świetny zapach. Dla mnie pachnie jak piękne, intensywne, kwiatowe perfumy. Szczerze mówiąc, przy pierwszym użyciu miałam wrażenie, że ten zapach jest zbyt intensywny. Na szczęście teraz wiem czego się spodziewać, więc już nie przeżywam szoku myjąc włosy. Zapach odżywki utrzymuje się na włosach jeszcze na jakiś czas po wysuszeniu włosów, ale jest dużo bardziej delikatny.

Jako, że od tego typu produktów wymagamy konkretnych działań, warto przejść do jej bardziej szczegółowego opisu. Ma dość gęstą konsystencję, rozprowadza się dobrze, nie mam żadnych zastrzeżeń w tym temacie.

Już po pierwszym użyciu odżywki włosy są miękkie, sprężyste i odżywione. Kosmetyk nie wysusza włosów, pozostawiając je nawilżone. Nie obciąża ich i nie plącze. Na pewno sięgnę po pozostałe produkty z tej serii, gdyż jestem bardzo zadowolona z działania odżywki.

Odżywienie

Produkt daje uczucie regeneracji. Moje włosy są kręcone i suche ale niestety nie mogę opierać się tylko na nawilżaniu więc ten produkt jako zamiennik sprawdza się super. Pomaga w definiowaniu loków i ich układaniu się- nadając zdrowy blask.

Zadowalający efekt odżywki

Odżywka ktora miała za zadanie sprawić że będzie uzyskany efekt botoksu na mojej głowie sprostała moim oczekiwaniom. Nałożyłam ja na kilka minut na włosy oczywiście po wcześniejszym umyciu wlosów szamponem tej samej marki. Po spłukaniu odżywki i wysuszeniu włosów efekty na głowie były zauważone zarówno od razu przeze mnie jak i moich znajomych którzy pytali co zrobiłam z włosami z wyglądaja tak pięknie. Włosy cudownie nawilżone,lśniące,gładkie bez żadnych fryzjerskich zabiegów. I kolejna odżywka tej serii która pachnie obłędnie .

Bardzo ją polubiłam

Odżywka która już po jednym użyciu skradła moje serce. Po pierwsze zapach który utrzymuję się nawet po wysuszeniu włosów.
Po drugie natychmiastowe działanie. Po użyciu włosy są miękkie i odżywione.
Odżywka intensywnie regeneruje i wzmacnia włosy. Nie wiem czy to dzięki tej odżywce ale po miesiącu mogę stwierdzić, że włosy się mnie sypią i kruszą.

Efekt wow!

Pielęgnacja włosów od tołpy to dla mnie cudowna nowość! Opakowanie odżywki jest bardzo wygodne, przez co można wydobyć łatwo produkt. Szata graficzna też fajna. Efekt na moich włosach po użyciu tej odżywki zaskoczył mnie pozytywnie! Włosy były wygładzone i błyszczące. Nie puszyły się i na tym właśnie mi zależało! Będę dalej używać odżywki, bo zrobiła na mnie wrażenie.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Odżywka do włosów, która robi natychmiastowy efekt wow!:)))

Fajna odżywka, która w szybkim tempie odżywia suche, długie i zniszczone włosy. Mega wydajna. O miłym, przyjemnym zapachu. Do stosowania raz na tydzień, raz na 2 tygodnie. Włosy nie sz naruszone, tylko są wygładzone i dają efekt uniesienia od nasady i są mega nawilżone. Dlatego ode mnie mocna 5!:)

Bardzo dobry produkt

Odżywka już po pierwszym użyciu sprawiła, że włosy były gładsze, przyjemne w dotyku, bardziej lśniące. Jest wygodna w użytkowaniu, tuba się nie wyślizguje z mokrych rąk, można wycisnąć odżywkę do końca- nic się nie marnuje. Konsystencję ma dobrą- nie za rzadka, nie spływa z włosów w trakcie aplikacji.