L'Oreal Paris, Elseve, Dream Long, Maska odbudowująca

Średnia ocena: 3.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Super odbudowująca maska Dream Lenght to zbawiciel dla zniszczonych włosów! Włosy są natychmiast głęboko wygładzone i zregenerowane. Maska Dream Length sprawia, że ​​włosy stają się znacznie mocniejsze.
Produkt zawiera białka roślinne, witaminy i olej rycynowy.
Koniec z rozdwojonymi końcówkami!

do włosów suchych i zniszczonych, do włosów długich
nawilżające, regenerujące, wzmacniające, wygładzające
w słoiku

Nie jest zła, ale trzymam ja 10 minut na włosach

Kupiłam ja całkiem niedawno, jest na wyprzedażach po 17 zł, więc nie wielka strata gdybym nie była zadowolona. Mam długie gęste włosy i rozczesać je to dla mnie problem, a maska to zawsze trochę więcej niż rozcieńczona odżywka do włosów. Po za tym to puszka, wykorzystam do końca i zawsze wiadomo ile jej zostało. Przy moich włosach to produkt na 5 myć, nie więcej ale odżywki też nie są dużo większe a jak już są to żeby zadziałały nadkładam więcej, taka sama wydajność.
- Konsystencja klasycznej maski
- zapach bardzo ładny; kwiaty + owoce? może się mylę, trudno określić.
- zmiękcza, rozczesuję włosy, ale za pierwszym razem trzymałam ją 3 minuty, wedle opisu producenta, słabo zmiękczyła włosy i musiałam jeszcze raz nakładać, bo bym się nie rozczesała.
- przy 10 minutach włosy są bardzo elastyczne i idealnie się rozczesują, używam jeszcze preparatów lotnych do rozczesywania, ale maska jest ok.
Nie wiem czy to szkodzi włosom, dlatego nie kupię tego produktu, bo jeżeli producent pisze, że 3 minuty to może nie należy trzymać dłużej.

Nie zauważyłam różnicy

Mam proste, cienkie, ale dosyć gęste włosy sięgające do pasa. Suszę je suszarką, więc są trochę zniszczone. Nie wymagają jednak super odbudowy. Co najmniej raz w tygodniu stosuję maskę oraz przeważnie po myciu odżywkę.
Od maski do włosów oczekuję, że nawilży włosy, zmiękczy je, nieco ogarnie by brzydko nie sterczały i że ułatwi ich rozczesywanie.
Tę maskę stosuję już od 2 miesięcy i nigdy po jej zastosowaniu nie widziałam żadnej różnicy. Miałam wręcz wrażenie, że włosy bardziej się plączą.
Moim zdaniem ta maska niczym się nie wyróżnia. Nawet zapach (trochę przesłodzony) wydaje się jakiś znajomy, jakbym miała wcześniej inną odżywkę o takim samym zapachu.

Całkiem ok

Maska bardzo ładnie pachnie. Dobrze wygładza włosy, ułatwia rozczesywanie. Sprawia, że włosy po prostu wyglądają lepiej. Ma wygodne opakowanie, przyzwoitą cenę i dobrą dostępność. Nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ lubię testować nowości a na rynku jest ich dużo.

fajna maska na włoski

Masek używam w konkretnych przypadkach. Kiedy mi się chce stać pod prysznicem i czekać, aż jej właściwości zaczną wnikać w skórę mojej głowy i w same włosy. Wydaje mi się, że ta maska jest ok dla włosów przetłuszczających się, słabych i wypadających. Pomimo iż nadal poszukuję cudownego kosmetyku który zahamuje wypadanie, uważam, że maska mimo wszystko się sprawdza. Wtedy nie stosuję już odżywki, a sam zapach (który jest bardzo ładny) zostaje ze mną na długo.
Jest wydajna, jednak może tak być dlatego, że używam jej w małych ilościach aby nie obciążyć włosów,
Fajne jest też to, że maska to część zestawu całego pakietu do włosów, a do tego różne warianty jeśli chodzi o właściwości, kolorystykę czy zapach

Ulga dla plączących się włosów

Maska naprawdę odczuwalnie wygładza włosy, pomagając w rozczesywaniu szczególnie tych mających tendencję do plątania. Nie zauważyłam jakiegoś specjalnie regenerującego działania, ale włosy są zdecydowanie wygładzone i lekkie w dotyku. Ze wszystkich masek tej firmy, ta najlepiej radzi sobie z plączącymi się włosami. Ma ładny, kwiatowy zapach, ale nie jest on specjalnie w moim guście (dla mnie jest lekko babciny). Pozostaje on na włosach przez dłuższy czas.

Przyjemna

Wg mnie warto pod warunkiem że kupi się na promocji, bo za ponad 20zl bym nie kupiła, wydajność odżywki orzy długich włosach nie będzie zadowalająca za taką cenę, barfzo lubię jej wygląd uważam że to jeden z ładniejszych opakować z serii jakie istnieją, ale jednek ważniejszą co w środku.
Ogromnej poprawy nie zauważylam, ale przyjemnie się jej używało, śliczny zapach i delikatne działanie by włosy były miekkie (przy włosach kreconych ciężko uzyskać lśniący efekt więc tu się nie wypowiem)
Czy regeneruje? NIE WIEM ale przyjemnie zmiękcza

HIT!

Pierwszy raz używając ją nie byłam przekonana co do jej działania, więc po zdenkowaniu jej kupiłam coś innego. Moje włosy zaczęły wariować i z podkulonym ogonem wróciłam do niej. Włosy po zastosowaniu jej są miękkie, sypkie, łatwo się rozczesują. Po dłuższym stosowaniu można zauważyć, że włosy łamią się dużo mniej, przez co są dłuższe. Zapach utrzymuje się bardzo długo, jest dość słodki i ciężki, dla mnie to plus, jednak niektórym może przeszkadzać.
Dość ciężko wyjmuje się produkt z opakowania, przy dnie trzeba długo się naskrobać.
*moje włosy są długie, farbowane, średnio porowate, nie lubią się z proteinami

Cudowna!

Maski używałam razem z szamponem i serum z tej serii i jest wprost zachwycona! Mam włosy suche i zniszczone, a po tej serii stały się mięciutkie, lśniące i wyglądały na zdrowe. Bardzo polecam!

Jestem zachwycona

Maskę kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami, dużą pojemnością, moją ulubioną formą opakowania oraz dobrą ceną. Już przy pierwszym użyciu byłam bardzo zadowolona, gdyż odkryłam, że na moje długie włosy wystarczy naprawdę niewielka ilość, by pokryć je w całości. Dalej było już tylko lepiej. Efekt nawilżenia, wygładzenia i błyszczenia utrzymuje się na moich włosach nawet do drugiego mycia. Maska lekko dociąża włosy, ale nie sprawia, że są przyklapnięte; ma konkretny i wyrazisty zapach, który utrzymuje się na włosach dość długo. Po dwóch miesiącach stosowania moje włosy wyglądają wyśmienicie, są miękkie, sypkie, błyszczące, gładkie, łatwo się układają i rozczesują. Jedyne co zauważyłam na minus to to, że gdy nałożę więcej maski niż włosy potrzebują szybciej się przetłuszczają. Trzeba mieć więc wyczucie jaka ilość produktu będzie aktualnie dla włosów optymalna.

Dobra

Dobra maska ale myślę , że odżywka jest lepsza oczywiście dla moich cienkich, puszących się włosów.Ladnie pachnie , dobra konsystencja nie spływa z włosów. Dobra ale nie są lepsze.

Strzał w dziesiątkę !!!

Kupiłam ją zupełnie przypadkiem na promocji w Rossmanie. Okazała się szczęśliwym trafem . Działa bardzo dobrze. Używam ją 1/2 razy w tygodniu na długość włosów. Jej skład jest bogaty w proteiny i cudownie odżywia włosy.
Najbardziej ujął mnie jej intensywny zapach który zostaje na włosach nawet cały dzień po myciu .

Jest super

Maske kupiłam w Rossmanie (bardzo lubię tam kupować), ponieważ na forum przeczytałam dużo pozytywnych opinii i nie zawiodłam się

Maska sprawiła, że moje włosy stały się nawilżone, przestały się puszyć i fajnie układać i co najważnie przestały mi wychodzić :)

Opakowanie jest bardzo wydajne i cena jest też bardzo atrakcyjna.