L'Oreal Paris, Elseve, Dream Long, Maska odbudowująca

Średnia ocena: 3.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Super odbudowująca maska Dream Lenght to zbawiciel dla zniszczonych włosów! Włosy są natychmiast głęboko wygładzone i zregenerowane. Maska Dream Length sprawia, że ​​włosy stają się znacznie mocniejsze.
Produkt zawiera białka roślinne, witaminy i olej rycynowy.
Koniec z rozdwojonymi końcówkami!

do włosów suchych i zniszczonych, do włosów długich
nawilżające, regenerujące, wzmacniające, wygładzające
w słoiku

Tylko na końcówki

Kupiłam tą maskę zachwycona ekspresową odżywką i szamponem z serii Dream Long. Maska niestety okazała się zbyt obciążająca dla moich włosów - gdy nałoże ją na całe włosy to są przetłuszczone po jednym dniu - więc mogę jej używać tylko na koncówki, a wtedy już tak nie pomaga w rozczesywaniu i biorąc pod uwagę, że trzeba trzymać ją na włosach dłużej niż ekspresową odżywkę to wybiorę właśnie odżywkę zamiast tej maski.

Strzał w dziesiątkę!

A dokładnie w 9,99zł, które za nią dałam w Rossmannie na półce z Ceną na do widzenia. Tak więc trochę smutne, że będzie dostępna tylko w innych drogeriach i/lub Biedronce (tam widziałam za ok. 15zł), ale... jest naprawdę rewelacyjna!
Od jakiegoś czasu w ogóle pomijam krok "odżywka", od razu kładę maskę. Mniej wody zużyte, a efekt jest znacznie lepszy, więc już się nie bawię w odżywki :P
I od tego jakiegoś czasu testowałam dużo nie-dużo (nie wiem, jak kto woli), ale kilka różnych masek, różnych marek, jednak pomijałam Elseve. Tutaj jednak spore zaskoczenie - naprawdę działa lepiej nawet od Beology, które było znacznie droższe, czy nawet od Dessange.

Poza świetnym zapachem, maska jest ultra wydajna. Kiedy innych musiałam nabrać sporą garść, tutaj ten sam, a nawet lepszy efekt mam przy niewielkiej ilości. Bardzo dobrze odżywia i wygładza włosy, a te przez zimę i moje eksperymenty ostatnio nie miały łatwo. Na pewno będę jedną z tych, które będą płakać, jeśli i z innych drogerii zniknie, bo jest naprawdę godna polecenia! A mówię to ja, z szopą na głowie od zawsze :P

Bardzo fajna

Włosy są wyraźnie odżywione, dociążone, miekkie, lśniące i nie puszą się.
Dużym plusem jest fakt, że nie obciąża włosów i nie powoduje przetłuszczania.
Idealna do codziennego stosowania

Maseczka do włosów jest konsystencji kremowej, o ładnym, delikatnym zapachu. Po zmyciu maseczki włosy są wygładzone, nawilżone, miękkie, gładkie w dotyku, bez problemu można je rozczesać, a po kilku zastosowaniach zauważyłam poprawę moich włosów. Stały się one mniej kruche, bardziej wzmocnione. A co też dla mnie jest ważne nie obciąża włosów.

Coś niesamowitego!

Maseczka sprawdza się przy włosach zniszczonych, rozjaśnianych.
Zdecydowanie wzmacnia włosy już od pierwszego użycia widać efekt wygładzenia i lepszej kondycji. Można jej używać po każdym myciu, nie obciąża włosów a jej zapach jest niesamowity, utrzymuje się do kolejnego mycia. Bardzo wydajna.

Bardzo dobra

Maskę kupiłam jakiś miesiąc temu. Moje włosy są bardzo wymagające: długie, grube, suche na końcach ale przetłuszczające się u nasady. Mało produktów sobie z nimi radzi. Maska sprawdza się jednak doskonale. Używam dwa razy w tygodniu zgodnie z zaleceniem, zawartym na opakowaniu. Maseczka jest gęsta ale świetnie się rozprowadza. Nie obciąża włosów, dlatego może być nakładana na całą długość włosa. Piękny zapach utrzymuje się także po zmyciu. Plus to duże, wydajne opakowanie. Wystarcza na bardzo długo. Po zastosowaniu maski włosy są miękkie, nawilżone, odżywione i lśniące. Dobrze się rozczesują i nie plączą. Polecam w zestawie z serum na końcówki.

Wmacnia bez obciążania

Ta maska to cudo! Zbawienie dla moich włosów, którym ciężko dogodzić. Mam rzadkie, cienkie włosy i muszę uważać, żeby niektóre kosmetyki ich nie obciążyły.

Po raz pierwszy mam doczynienia z maską, która jest lekka i można ją stosować przy każdym myciu. Jest o wiele lepsza od odżywki z serii Dream Lenght i stosuję maskę zamiast niej, a moje włosy przez to nie cierpią.

Maska jest biała, bardzo gęsta, przepięknie pachnie. Jest bardzo wydajna. Zamknięta w opakowaniu typu słoiczek w kolorze pomarańczowym z różową zakrętką. Pojemność typowa dla masek od L'Oreal 300 ml.

Można ją nakładać od czubka głowy po końce w dowolnej ilości, a nie obciąży nawet cienkich włosów. Łatwo się spłukuje. Zawiera proteiny, witaminy i olejek rycynowy. Ma zapobiegać łamaniu się włosów i poprawiać ich stan. Moim włosom pomaga. Są mocniejsze, zdrowsze, różnicę widać od razu.