Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Produkty podobne
Artykuły
KWC LogobyWIZAŻ logo
Żele pod prysznic

Yope Naturalny żel pod prysznic `Kokos i sól morska` 

3,7 na 573 opinie
flame5 hitów!
40% kupi ponownie

Porównaj ceny

Pachnidelko
Yope Nawilżający żel pod prysznic Kokos i sól morska 400 ml
17,00  zł
cocolita.pl
YOPE Naturalny Żel pod Prysznic Kokos i Sól Morska Uzupełnienie 800ml
26,99  zł
Superpharm
Yope - Żel pod prysznic Kokos i Sól Morska Zapas 800ml
28,34  zł

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
3,7 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: 40% osób
  • 26 czerwca 2024 o 20:49
    Kokosowe pstro
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Jestem mega fanką wszystkiego, co kokosowe. Zaczynając od słodyczy, na kosmetykach kończąc. Ten zapach (i też smak) pokonuje mnie za każdym razem, poprawia humor, no po prostu u-wiel-biam. Któregoś dnia postanowiłam wypróbować żele pod prysznic od Yope, bo uznałam, że mają całkiem przyjemny skład, no i te ciekawe butelki z nietypowymi grafikami mnie urzekły. Odkręcając zakrętkę w sklepie i wąchając zapach byłam tak sobie przekonana, bo zapachu kokosa jest tu o wiele za mało, ale ok, dałam mu szansę, bo przecież inaczej może zachowywać się na ciele. Otóż moje pierwsze przeczucie było prawidłowe. Opakowanie Tutaj wszystko jest takie, jakie powinno być pod kątem działania i wyglądu. Butelka jest pociemniana, całkowicie plastikowa. Niestety plastik należy do tych twardych, tak więc rozcięcie go i wydobycie resztek żelu może graniczyć z cudem. I tak uważam, że jeżeli chodzi o żele/szampony to wystarczy je mocno spienić i resztki zostaną przez nas zutylizowane. Także ok, wybaczone :D Jak już wspomniałam - etykieta urzekła mnie w sklepie. Pompka działa bez problemu. Naprawdę wszystko jest w porządku. Konsystencja żelu i zapach Żel ma baardzo wodnistą konsystencję, dodając do tego raczej średnie pienienie się = kiepska wydajność. Zdecydowanie polecam używać go z jakimiś myjkami, choć wiem, że nie każdy jest fanem tego typu produktów ze względu na higienę. Jest bezbarwny. Zapach określiłam już na wstępie - zawodzi. W butelce pachnie tak sobie, a po nałożeniu na ciało jest w sumie tak samo. Bardziej wyczuwam tutaj zapach soli kuchennej. Po zmyciu żelu na skórze da się jeszcze wyczuć jego nuty, ale nie jest to efekt długotrwały. Działanie Na duży plus muszę tutaj zaznaczyć brak koszmarnie przesuszonej skóry po użyciu. Wręcz przeciwnie - jest miękka i odżywiona. W składzie nie znajdziemy aż tak bardzo drastycznych środków myjących, ale o wiele za mało tutaj ekstraktów i wyciągów roślinnych. Skład jest po prostu prosty, jak dla typowego myjadła. Yope obiecuje, że żel jest nawilżający i ja to w sumie potwierdzam. Poza tym sam efekt mycia jest dobry. Przy zmywaniu antyperspirantu nie trzeba się jakoś bardzo namęczyć z szorowaniem pach. Z innych dostępnych żeli do mycia od Yope ten z kokosem nie wypadł aż tak tragicznie, ale no miał być kokosowy raj a jest kokosowe pstro :D nie lubię takich zawodów trochę. Pochwalam tutaj jedynie działanie i opakowanie.
    Zalety:
    • dobrze myje skórę
    • nie podrażnia skóry i nie wysusza jej nadmiernie mocno
    • wygodna, pociemniana butelka z pompką, która się nie zacina i równomiernie dozuje żel
    • łatwo dostępny stacjonarnie, przy pojemności 400 ml opłacalna cena nawet bez promocji
    • ciekawa etykieta, nienasycona toną informacji
    Wady:
    • raczej słabo się pieni
    • zapach jest mdły i niezbyt przyjemny. Brak tutaj kokosowego raju
    • przez zbyt rzadką konsystencję jest maało wydajny
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Super-Pharm
    14 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 13 czerwca 2023 o 10:41
    Mimo początkowego rozczarowania, udało mi się do niego przekonać, choć i tak czuję niedosyt kokosa
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Bardzo lubię kokos w kosmetykach i gdy zobaczyłam, że Yope ma taki żel wzięłam bez wahania przy okazji zakupów żelu do higieny intymnej z żurawiną od nich, który uwielbiam. Żel zapakowany w butelkę z ciemnego plastiku, przez którą dość ciężko kontrolować zużycie. Pojemność 400ml i wygodna pompka w komplecie, także spoko. Nie miałam za wielu żeli Yope, ale wiedziałam, że oni potrafią zrobić fajne i czasem nieoczywiste zapachy, ale przyznam, że ten na samym początku mi nie podszedł. Otóż żel w pierwszym odczuciu zapachniał mi solą do kąpieli, taką w proszku lub kryształkach. Zwątpiłam bo prawdę mówiąc widziałam w napisie sól morska, ale gdzie ten kokos? No dobra ale dałam mu szansę i po jakiś 3-4 prysznicach zaczęłam ten zapach akceptować, nie jest to zły zapach, ale totalnie nie kokosowy w takim rozumieniu słodkiego, apetycznego, jami kokosa. Co to to nie, tutaj jeśli jest jakieś echo, powtarzam echo bo ten zapach przez cały czas pachniał mi solą do kapieli, to jeśli jest jakies dalekie echo kokosa, to raczej coś jakby w postaci skórki kokosa, albo oleju kokosowego, ale napewno nie słodki to zapach, tylko mdławo-surowy. Generalnie jak już się do tego zapachu przekonałam to był mi obojętny, ale do miłości czy uwielbienia tego zapachu a nawet polecenia go komuś daleka droga, bo ten zapach po prostu nie spodoba się każdemu. Żel miał przeźroczystą formułę o lekko żółtym zabarwieniu. Jeśli chodzi o działanie i efekty, to był w porządku, może właśnie dlatego udało mi się do niego przekonać. Żel choć pienił się nieco mniej niż żele z SLSem to dawał radę, choć tych pompek wydozować musiałam z 6 czy 7. Używałam myjki sizalowej, dzięki której tej piany zawsze było więcej, i jak już go spieniłam to ta piana była okej, nie spływała szybko. Komfort użycia bardzo w porządku, jeśli ktoś ma skojarzenia z jakimś rzadkim myjadłem, to ten żel akurat taki nie jest i kto wie może tu mnie kupił. Żel jak na tak naturalny skład dobrze oczyszczał skórę, była miękka i fajnie orzeźwiona. Ten słono solny smak znikał zaraz po spłukaniu żelu ze skóry. Jak przy wszystkich produktach Yope, skład jest warty uwagi choć żałuję i to mocno, że ekstrakt z kokosa jest dopiero na 11 (!) miejscu w składzie. Przyznaję nie zwróciłam na to wcześniej uwagi, ale szkoda. Jeśli chodzi o właściwości pielęgnujące, to nie wiem czy żel nawilża skórę, ale na pewno jej nie wysusza, skóra po prysznicu była miękka, nie czułam żadnego uczucia spięcia skóry.
    Zalety:
    • naturalny skład
    • dobrze się pieni
    • nie wysusza skóry, nie czułam po jego użyciu uczucia spięcia skóry
    • jak już się ten zapach zaakceptuje to potrafi być odprężający
    • wygodna pompka
    Wady:
    • zdecydowanie spodziewałam się innego zapachu, szkoda że przeważa słono-słodki mdły aromat soli, tak mało w nim kokosa
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    19 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 22 maja 2023 o 15:49
    Ani kokos, ani sól
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Żel kupiłam kiedyś w Biedronce, skusił mnie potencjalnie ciekawy zapach, niestety zawiodłam się. Generalnie zapach nie ma nic wspólnego ani z kokosem, ani tym bardziej z solą, jest to bliżej niezidentyfikowany aromat, raczej słodki i kwiatowy, więc w kwestii nazewnictwa komuś mocno rozjechały się tory. Konsystencja żadna, bardziej olejkowa, a ja za takimi nie przepadam. Słabo się pieni - też nie lubię takich produktów, oczekuję gęstej piany i konkretów. Czy nawilża? Nie zauważyłam, ale na pewno nie wysusza. Dodatkowo pojemnik ma beznadziejną pompkę, zacina się i tępo chodzi. Generalnie to było moje pierwsze zetknięcie z Yope i szczerze mówiąc, nie mam zamiaru sięgać po inne żele. Do bólu przeciętny żel w wygórowanej cenie.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W hipermarkecie
    4 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 12 kwietnia 2023 o 18:01
    Dobry jak każdy od Yope, ale to nie jest mój faworyt i ulubieniec.
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Naturalny żel pod prysznic Kokos i sól morska to produkt dla każdego. Wegańska i naturalna (93% składników pochodzenia naturalnego), do tego o niskim stopniu przetworzenia. Ja produkt kupiłam w Lidlu, w bardzo atrakcyjnej cenie, na promocji. Opakowanie to plastikowa butelka z pompką, co jest dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Podczas kąpieli łatwo się dozuje produkt, nie trzeba się męczyć z otwieraniem i zamykaniem (tak jestem leniwa :)). Etykieta, jak we wszystkich produktach od Yope, jest bardzo minimalistyczna, elegancka i przyjemna dla oka. Uwielbiam ich różne grafiki - na każdym produkcie inna. :) Konsystencja to po prostu żel, subtelnie pieniący się. Zapach bardzo delikatny, ale niestety nie jest moim faworytem. Jakoś mi nie podszedł mimo, że uwielbiam kokos i sól morską. W składzie m.in. ekstrakt z kokosa bogaty w węglowodany, sole mineralne, proteiny i witaminy, które nawilżą i odżywią skórę oraz minerały i mikroelementy znajdujące się w soli morskiej, które mają za zadanie dbać o równowagę skóry i jej prawidłowe funkcjonowanie. Dodatkowo jest gliceryna mająca nawilżać. Produkt ma neutralne pH dla naszej skóry. Działanie: jak dla mnie spełnia swoją funkcję, lubię żele delikatne, zapewnia nam świeżość, robiąc to delikatnie. Nic nie piecze, nie szczypie, nie swędzi, nie podrażnia. Jednym słowem robi to co potrzeba, nie ma się do czego przyczepić, jedynie do zapachu, ale to już kwestia indywidualna. Polecam każdemu ten produkt, jak i inne tej firmy. Wspierajmy to, co nasze! ZALETY: -łagodny w działaniu -delikatny zapach -93% składników pochodzenia naturalnego -wegańska formuła -niski stopień przetworzenia -piękne, estetyczne i wygodne w dozowaniu opakowanie -łatwo dostępny WADY: -zapach, ale to kwestia indywidualna.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W hipermarkecie
    11 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • So_Flow
    So_Flow
    3 / 5
    7 stycznia 2023 o 19:42
    Najgorszy z serii żeli pod prysznic Yope.
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Są dwie rzeczy, na które zwracam uwagę kupując żel pod prysznic: skład i zapach. O ile tutaj skład jest w miarę poprawny, to zapach chyba najgorszy z 8 Yope które przetestowałam. Koło kokosa to nawet nie stało. Uważam że prysznic powinien być przyjemnością, a tutaj modlę się, żeby ten żel się w końcu skończył. I tak jak w przypadku pozostałych żeli pod prysznic Yope - zawiera Citric Acid oraz Cocamidopropyl Betaine, które to składniki podrażniają mi twarz. Z resztą ciała jest okej, ale twarz robi się od razu czerwona. Oprócz tego ten żel na pewno nie nawilża, a miał być ponoć dla skóry suchej i wrażliwej. Za takie pieniądze można naprawdę dostać kosmetyk o przyjemnym zapachu i przyjaznym składzie, tak że już się nie zobaczymy, słony kokosie...
    Zalety:
    • w miarę naturalne składniki
    • fajna konsystencja - nie za gęsta, nie za rzadka
    • bardzo wydajny
    • szata graficzna
    • zaciemniana buteleczka z wydajną pompką łatwą w obsłudze
    • dobrze i delikatnie oczyszcza skórę
    • Polska firma
    Wady:
    • nie nawilża!
    • moja twarz jest po nim czerwona (citric acid i Cocamidopropyl Betaine )
    • okropny zapach
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Rossmann
    11 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne


Artykuły

Zobacz także inne Żele pod prysznic

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.