Cztery Pory Roku, Liftingujace serum do rąk

Cztery Pory Roku, Liftingujace serum do rąk

Cena PLN 8.99

Liftingujące serum do rąk Cztery Pory Roku pomaga błyskawicznie poprawić elastyczność skóry dłoni. Specjalnie opracowana formuła tworzy niewidoczną mikro matrycę, która zwiększa napięcie skóry i wygładza zmarszczki w ciągu 5 minut od aplikacji. Zawarte w preparacie proteiny sezamu zapewniają aktywny lifting już po pierwszym zastosowaniu. Serum przywraca optymalny poziom nawilżenia, jędrność i elastyczność skóry.

Proteiny sezamu ekspresowo wygładzają i napinają skórę.
Masło Shea regeneruje i chroni.
Olej kokosowy odżywia.
Gliceryna skutecznie nawilża.

kremy do rąk
zapobiegające starzeniu, wygładzające
w tubce
bogate
z defektami, normalna

Liftingujace serum do rąk, Cztery Pory Roku

Liftingujace serum do rąk kupiłam w Drogerii Natura.
Opakowanie zawiera 50 ml kosmetyku zapłaciłam około 10 zł
Ogólnie nie jestem fanką kremów Cztery Pory Roku ale gdy zobaczyłam to serum postanowiłam go przetestować.
Serum nawilża, odżywia,regeneruje i wygładza jednak jego działanie jest dość krótkotrwałe działanie.
Serum dość szybko się wchłania jednak pozostawia wyczuwalny filtr a skórze.
Opakowanie małe, wygodne, poręczne, pompka zapewnia łatwe higieniczne dozowanie kosmetyku jednak ciężko zużyć kosmetyk do końca.
Podsumowując mam mieszane odczucia i ogólnie jestem rozczarowana producent obiecuje "aktywny lifting już po pierwszym zastosowaniu" nic takiego nie zaobserwowałam, serum daje niezły efekt ale dość krótkotrwały a co do opakowania moim zdaniem lepiej sprawdziła by się tubka, więcej raczej nie kupię.

Jak za tą cenę to radzi sobie

Efekty po zastosowaniu przypominają te po użyciu kremu, a nie serum. Ale ma inną zaletę, a mianowicie opakowanie. O wiele wygodniejsze od kremów i innych serum. Idealne do torebki i szybkiego użycia. To co mi jeszcze odpowiada to szybkie wchłanianie, wręcz błyskawiczne. Ale po godzinie czuję, ze muszę użyć nawilżającego kremu. Zatem jesli chodzi o wygodę to tak, spełnia oczekiwania. Natomiast nie liftinguje i nie nawilża odpowiednio. Raczej drugi raz nie kupię.