La Roche Posay, Anthelios Comfort, Lait Lotion SPF 30 (Mleczko do ciała)

La Roche Posay, Anthelios Comfort, Lait Lotion SPF 30 (Mleczko do ciała)

Anthelios SPF30 Mleczko do ciała od La Roche-Posay gwarantuje bardzo wysoką ochronę przeciwsłoneczną, przed promieniowaniem UVA oraz UVB. Krem do opalania z wysokim filtrem skutecznie zapobiega poparzeniom słonecznym oraz reakcjom skórnym na skutek intensywnego nasłonecznienia skóry. Mleczko do opalania pozostawia uczucie komfortu. Dodatkowo nawilża skórę ciała, czyni ją miękką i gładką oraz nie pozostawia białych śladów.

łagodzące, ochronne
wrażliwa
balsam
100 – 250ml

Najlepsza ochrona

Produkt używam od roku. Matuje, dość szybko się wchłania i co najważniejsze skutecznie chroni przed słońcem. Czasami może wysuszyć skórę, ale pomimo to używam że względu na jego skuteczność. Jest bezzapachowy, co nie do końca mi pasuje. Zdecydowanie wolę jeśli coś posiada choć delikatną woń. Mimo to, bardzo polecam.

Dobre ale szkoda ze bezzapachowe.

Jakoś nie lubię kosmetyków bezzapachowych. Szkoda ze ten balsam nie pachnie choć troszkę. Uważam ze Dzialanie ma w porządku. Używałam na tamtych i na tych wakacjach na całej rodzinie w tym niemowlaku i spisał się dobrze. Nawilża skore, chroni przed nadmiernym promieniowaniem, dość dobrze się wchłania. Tylko ten brak zapachu...

Świetna ochrona !

Produkt którego używam już któryś sezon z kolei jest świetny ! Zapewnia idealną obronę przed słońcem, choć ma swoje minusy. Jednak w tej kategorii najważniejsza jest ochrona co tłumaczy moją ocenę.

Nie lubię być za bardzo opalona, lubię mieć skórę, która wygląda na wypoczętą i muśniętą słońcem. Dlatego też dużą wagę przykładam do produktów, do opalania. Produkt świetnie się wchłania i nawilża skórę . Jest wydajny. Świetny produkt. Wysokiej jakości.

Idealna ochrona

Mój wakacyjny must have. Wysokość filtra odpowiednia zarówno dla mnie jak i starszego dziecka, dobrze sprawdził się na ostre majowe słońce. Nie uczula, nie pozostawia białych śladów na skórze i dobrze się rozsmarowuje. Mam bardzo suchą skórę a mleczko dodatkowo fajnie ją nawilża. Duża tuba, więc starczy mi na pewno na całe wakacje :)

Absolutny MUST HAVE na lato dla skóry wrażliwej

Balsam z filtrem to podstawa każdej letniej kosmetyczki. Jeśli tak jak ja masz skórę wrażliwą, przesuszoną oraz skłonną do alergii i szukasz idealnego balsamu z wysokim filtrem SPF, to z czystym sumieniem mogę ci polecić mleczko do ciała Anthelios Comfort SPF 30 od La Roche-Posay. Nie tylko zapewni piękną i złocistą opaleniznę, ale też uchroni cię przed szkodliwym działaniem promieni UVA i UVB.

Lekka, kremowa konsystencja szybko się wchłania, nie brudzi ubrań i nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Dodatkowo po aplikacji produktu skóra jest miękka, nawilżona i jedwabiście gładka. Warto również wspomnieć o tym, że mleczko jest kosmetykiem wodoodpornym, dlatego bez obaw możecie je stosować także podczas wakacyjnych kąpieli w basenie, jeziorze, czy morzu. Nie zapominajmy jednak o tym, że woda, czy pot osłabiają działanie produktu, dlatego też mleczko (podobnie jak inne produkty z filtrami SPF) powinniśmy aplikować na skórę kilka razy dziennie (co 3-4 godziny) w celu uniknięcia poparzeń… niezależnie czy jesteśmy na plaży, czy w miejskiej dżungli.

Ula

Super produkt

Mleczko do ciała stosuję je od kilku dni, bardzo bobrze rozprowadza się na skórze, nie pozostawia tłustych plam, nie podrażnia skóry. Rewelacyjna ochlano dla ciała. Gorąco polecam

Uniwersalny

To jeden z tych produktów, który powinien zagościć u każdego, bez względu na wiek czy rodzaj skóry! Idealny nie tylko na wakacje, ale i do codziennego stosowania, bo nie zostawia tłustej warstwy, a skóra po nim jest przyjemnie nawilżona. Duża tuba starczy na długo.
Filtr 30spf skutecznie nas ochroni, ale też po kilkakrotnej ekspozycji na słońce pozwoli złapać naszej skórze "letniego" koloru:)

Idealny dla każdego

Mogę podsumować ten produkt jako idealny dla każdego z rodziny :)
Dobry filtr, dobrze zabezpiecza. Sprawdził się podczas wyjazdu.
Szybko się wchłania, ma lekką formułę i nie jest tłusty. Dodatkowo bardzo przyjemnie nawilża a skóra jest miła w dotyku.
Bardzo wydajny.

idealny na relaks przy basenie

stosuje La Roche Posay, Anthelios Comfort, Lait Lotion SPF 30 (Mleczko do ciała) po basenie gdy relaksuję się na leżaku po wysiłku, mleczko szybko się wchłania i łatwo rozprowadza. Po basenie moja skóra łatwo się wysusza a mleczko bardzo dobrze ją nawilża. Jestem bardzo zadowolona

Bardzo dobry kosmetyk

Z powodow zdrowotnych musze bardziej niz inni chronic swoja skore przed sloncem.
Mleczko daje mi taka ochrone. Pozwala spokojnie korzystac z upalow i promieni, bo wiem, ze mam niezawodne wsparcie w postaci tej ochrony. Konsystencja lekka, przyjemna, dobrze sie wchlania i nie pozostawia warstwy kosmetyku na skorze.
Polecam wszystkim, ktorzy bezgranicznie cenia ochrone swojego ciala.

Super produkt dla całej rodziny

Mleczko do ciała sprawdziło nam się na rodzinnych wakacjach przy 5 osobowej rodzinie. Okazało się, że jest doskonałą ochroną na słońce zarówno dla mnie i męża, dla dziecka, jak i dla dziadków. Zapewnia wysoką ochronę przez słońcem, nie pozostawia tłustego filmu na ciele. Szybko się wchłania i jest mega wydajny. Polecam na rodzinne wyjazdy i nie tylko ;-)