Avon, Anew Rejuvenate Night, Revitalising Cream (Przeciwzmarszczkowy krem rewitalizujący na noc)

Technologia Facial FX wzmacnia wiązania tkanki łącznej skóry odpowiedzialne za jej wytrzymałość, gładkość i elastyczność. Zatrzymuje proces starzenia się skóry.
Kompleks Exfo - Smoothing oczyszcza i usuwa martwy naskórek. Nadaje skórze świeży wygląd i ułatwia wnikanie aktywnych składników.
- wygładzanie zmarszczek - technologia Facial FX wzmacnia wiązania tkanki łącznej skóry odpowiedzialne za jej wytrzymałość, gładkość i elastyczność. Zatrzymuje proces starzenia się skóry
- głębokie oczyszczenie - kompleks Exfo-Smoothing oczyszcza i usuwa martwy naskórek. Nadaje skórze świeży wygląd i ułatwia wnikanie aktywnych składników
- zwężenie porów - technologia MiniExtraction sprawia, że pory stają się mniej widoczne
- już po 1 tygodniu zmarszczki stają się mniej widoczne, pory zwężają się a kolor skóry jest wyrównany.

Nic speclajnego

Krem ma miłą konsystencję, dobrze się go rozprowadza. Nie zauważyłam jednak, aby wygładzał zmarszczki.

Uważam, że cena kremu jest zdecydowanie zbyt wysoka, poza tym mógłby być bardziej delikatny, naturalny, aby tak strasznie nie szczypało, gdy dostanie się do oka. Poza tym ma dziwny zapach.

ulubiony

To w sumie cud, że zaczęłam używać tego kremu bo nie miałam wysokiej opinii o kremach Avonu. Kupiłam go na promocji razem z kremem na dzień i na prawdę byłam w wielkim szoku jak spektakularne daje efekty. Cera już po pierwszym użyciu jest wygładzona i bardziej napięta. Krem nie wysusza ani nie uczula (czego się obawiałam). Nie wiem czy w głębi działa skóry ale na pewno mi go brak bo zaczęłam teraz używać Olaya.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

przeciętniak

Krem jest gorszy od wersji na dzień. Konsystencja kremu średnia jak na krem na noc, moim zdaniem powinien być bardziej gęsty i „treściwy”. Łatwo rozsmarowuje się na twarzy i szybko się wchłania, przez co mam wrażenie, że nałożyłam go za mało. Krem jest dosyć wydajny, nie zapycha i nie podrażnia mojej skóry. Jednak w porównaniu do kremu na dzień, wypada kiepsko – nie nawilża, nie wygładza, nie zmniejsza porów – praktycznie brak jakichkolwiek efektów podczas stosowania samego kremu na noc. Jedyne co jest w nim lepsze od kremu na dzień to zapach – mniej intensywny i chemiczny.

Używam tego produktu od: zużyłam w niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 15 ml

nie dla mnie

w katalogu było napisane że krem dla osób po 30 roku - ja mam 29 lat ale co tam - kupiłam zachęcona promocjaą

to był błąd

widocznie za wczesnie a może w składzie jest coć=ś co mnie uczula - po kilku uzyciach skóra zaczęła mnie szcypać do tego stopnia że musiałam zmyć!!!

oddałam krem mamie - jest zachwycona

na plus
opakowanie

na minus:
konsystencja - dla mnie nie odpowiadała - dziwna w dotyku i tłusta
zapach nieciekawy

gorszy od wersji na dzień

Mam cerę mieszaną. Krem ten zakupiłam razem z wersją na dzień (który dla mnie jest świetny, ale zaznaczam, że nie stosuję go pod makijaż).
Krem na noc:
- niby ma treściwą konsystencję a jednak nie czuję jego działania
- nie widzę nawilżenia ani napięcia skóry
- tak jak wersja na dzień - śmierdzi
- bardzo wydajny. Krem na dzień mi się kończy a tego została połowa

W moim przypadku krem jest, ale jakby go nie było - niczego nie robi. Gdy skończę słoiczek powrócę do mojego faworyta na noc z garniera lub vichy - używanych na zmianę

moj kwc!!!

Robi wszystko czego od niego oczekuje. Wygladza buzie, likwiduje zmarszczki mimiczne, mialam dwie duze krechy na czole , teraz nie mam nic!!! Koocham go za to po prostu! Skora rano jest rozswietlona, wypoczeta, dobrze nawilzona,nie zostawia tlustego filmu.Na poczatku stosowania czulam mrowienie i lekkie pieczenie, ale skora przyzwyczaila sie i potem bylo juz tylko dobrze. Kupilam ten krem zachecona opiniami na wizazu, bo nie mialam zaufania do avonu. Ostatnio zdradzilam go z Lift activ Vichy i juz skruszona wracam do niego.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

Nie dla dwudziestolatki

Kupiłam ten krem za 51 zł i szczerze żałuje.PO zapaleniu oka porobiły mi się drobne zmarszczki pod oczami i chciałam je zniwelować za pomocą tego kremu,ale kiedy już zakupiłam pomyślałam ,że będe go używać na całą twarz.Przy paru pierwszych użyciach nie zauważyłam nic niepokojącego,twarz rano była tylko troszke czerwona.Gdzieś po tygodniu nie dawałam już kremu pod oczy bo zaczęły mnie piec,przy wszystkich próbach kończyło się tak samo,a twarz była mega czerwona.Jeżeli to miało być wyrównanie kolorytu to dziękuje.\\\\\\\\n\\\\\\\\nPODSUMOWUJĄC; krem nie sprawdził się do mojej twarzy ,pod oczami nie zniwelował zmarszczek ,na buzi natomiast tego kłopotu nie mam ,ale tu też nie podpasował.\\\\\\\\n\\\\\\\\nZaczęłam używać go na szyje i ręce ,ale potem dałam go mojej mamuśce lat pięćdziesiąt i ona nie narzeka.\\\\\\\\nNa pewno nie kupie już go ponownie:) wolę coś pod cere dla 20 latki:P

EDIT- moja mama też już nie używa tego cudownego kremu, bo zaczęły jej wyskakiwać czerwone plamki na twarzy,czego nigdy nie miała.

świetny efekt

Nie mam wielu zmarszczek- tylko trochę mimicznych w okolicy oczu, ale krem ten sprawia, że moja skóra jest bardzo odżywiona i promienna!!
Naprawdę sprawia wrażenie, że jestem trochę młodsza.
Poza tym świetnie sprawdza się z moją skórą mieszaną- nie mam niespodzianek na czole. A kupiłam go właśnie z myślą o moim czole, które ma sporo blizn po trądziku i efekt jest niesamowity- blizny stały się jaśniejsze, dużo mniej widoczne nawet bez makijażu!!!

Ilość zużytych opakowań: zaczęte jedno

B dobry

Pomimo, że nie zauwazyłam widocznych efektów w działaniu przeciwzmarszczkowym (może dlatego, że mam mało zmarszczek..- 26 lat) to cała mogę wyrecytować całą gamę świetnego działania jakim ten krem obdarza moją buzię w nocy.
+ rano moja buzia jest rożswietlona, nie mam zaczerwienień
+ pory domknięte
+ cera MEGA WYGŁADZONA
+ szybciutko się wchłania, niemalże do matu. Nie budzę się świecąca jak latarnia
+ fajna konsystencja
+cena
Nie widzę minusów, za tą cenę jest to bardzo przyzwoity krem na noc dla dziewczyn 25+.
Oczywiście jeżeli nie oczekujecie spektakularnego działania przeciwzmarszczkowego.

Wygładza cerę

Mam 30 lat, cera mieszana. Krem wygładza buzię, zmniejsza pory. Cera wygląda zdrowo i jest odżywiona. Rano promienna. Nie przyczynia się do pojawiania wyprysków. Co do zmarszek to raczej nie widzę działania. Zresztą ich też nie mam. Ale będę go kupować bo mam po nim ładną cerę . Np po avonie solutions cera jest bardziej zapchana.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Chyba 5

przeciętniak

przereklamowany produkt.... w tej kategorii cenowej nie jest zły, ale obiecanej poprawy nie zauwazyłam.
skóra jest zmęczona, z niedoskonałościami - taka jak była. zmarszczki bez zmian. gładkośc i nawilżenie znikaja po pół godzinie, policzki są przesuszone niemal od razu i to drażni najbardziej. zwiekszyła się ilośc niedoskonałości, zaskórników, krostek. źle wspólpracuje z podkladem. marny SPF, gdyby sie chcialo uzywać na dzień.
na plus : szybko się wchłania, bardzo wydajny, można kupić za 30 zł, zostawia skórę miekką i nie zrobił większej krzywdy.

dla mały wymagających będzie ok, dla mnie rozczarowanie :/

Bardzo fajny krem

Mam 28 lat, mieszana cerę i pierwsze zmarszczki. Stosuje ten krem od 4 miesięcy co drugi dzień.
Efekt jest bardzo dobry. Zmarszczki są wygładzone.
Po całym dniu twarz jest zmęczona i pokryta całym mnóstwem zmarszczek mimicznych, po zastosowaniu tego kremu wieczorem budzę się rano i mam gładką, świeżą i zregenerowaną skórę twarzy. Nadaje skórze świeży wygląd.

+ wygładza zmarszczki mimiczne
+ nawilża