Dermaglin, Maseczka # Gwiżdż na pryszcz `Zielona glinka kambryjska + olej konopny + olej kokosowy `

Od teraz #Gwiżdż na pryszcz!
#Zielona glinka kambryjska, która dogłębnie oczyszcza skórę z niedoskonałości, pozostawiając ją matową i gładką
Unikalne połączenie #oleju konopnego i #oleju kokosowego działa kojąco na skórę, łagodzi podrażnienia oraz wyrównuje jej koloryt.

w saszetce
Struktura
bogate
krem
<50ml
klasyczne
oczyszczające, antybakteryjne

Najlepsza

W ostatnim czasie stan mojej skóry bardzo się pogorszył i właśnie wtedy do rąk wpadłą mi ta maseczka Już po pierwszych użyciach widzę bardzo dużą różnicę. Świetnie oczyściła moją skórę, a do tego zauważyłam, że w ciągu dnia zdecydowanie mniej się przetłuszcza. Jedyną rzeczą do której mogę się doczepić do zapach jednak dzięki efektom tak bardzo mi nie przeszkadza.

#Gwiżdż na pryszcz

Jest to druga moja ulubiona maseczka z tej firmy. Pomaga mi w pielęgnowaniu mojej problematycznej skóry na twarzy. Działa zgodnie ze swoim opisem. Oczyszcza i wygładza skórę. Pomaga zmniejszyć widoczność kostek. Jest bardzo dobra drogeryjna maska z bardzo naturalnym składem. Uważam że warto ją stosować.

Genialna nazwa!

Nazwa tej maski jest genialna, chyba każdy to widzi, ale to z pewnością nie jest jej jedyny atut. Bardzo lubię maski na bazie glinek i tą również polubiłam.
Maska bardzo dobrze oczyszcza skórę, ale jej nie wysusza. W opakowaniu jest wystarczająco dużo maski, aby pokryć nią twarz, szyję i dekolt. Maska nie pachnie najlepiej, ale absolutnie mi to nie przeszkadza, bo jej działanie to rekompensuje. Zdecydowanie polecam tą maseczkę.

Świetna jak każda od Dermaglin z glinką

Najlepsza maseczka oczyszczająca! Po zastosowaniu stan cery jest wyraźnie poprawiony, koloryt wyrównany, a niedoskonałości wygładzone; nie wysusza. Saszetka starcza spokojnie na dwie aplikacje. Polecam wszystkim, którzy zmagają się z niedoskonałościami, ta maseczka faktycznie działa a nie tylko obiecuje. Stosuję również te z lini męskiej dla urozmaicenia :)

Nadaje się do ceru tłustej, problematycznej.

Bardzo lubię maseczki. Staram się używać ich conajmniej 2/tydzień. Maseczkę dermaglin zakupiłam w rossmannie podczas promocji.

Maseczka zamknięta jest w saszetce. Wystarczyła mi na 3 użycia. Pomiędzy użyciami zabezpieczałam maseczkę przed wysuszeniem klipsem z ikei.

Maseczka to zielona glinka. Zielona glinka idealnie nadaje się do cery tłustej, problematycznej. Maseczkę dobrze rozprowadza się na twarzy, jest średnio gęsta. W trakcie trzymania maseczki na twarzy należy ją spryskiwać mgiełką aby nie doszło do wyschnięcia na skorupę.

Zmywa się ją już gorzej. Trzeba się przyłożyć. Dobrze namoczyć maseczkę i dokładnie ją zmywać. Ja używam zwilżonych bawełnianych ręczniczków z tami przy końcowym etapie zmywania maski.

Maseczka pozostawia twarz dokładnie oczyszczoną, niedoskonałości są wyciszone, zaczerwienienia zmniejszone.
Jest to dobra maseczka, ale znam maseczki, które dają większe efekty.

Używa produktu od: próbka

Może być

Maseczka naprawdę fajnie oczyszcza szczególnie w upalne dni gdy cera się poci i jest idealna do cery problematycznej natomiast nie zauważyłam jakiegoś efektu lepszego niż dają tańsze maseczki.

Dajcie inne opakowanie!!!

Maseczka jest świetna. Nie sądziłam, że tak prosty skład tyle potrafi zmienić na twarzy. Niesamowicie kremowa i wydajna. Spora ilość produktu w saszetce. Jak to glinka, może ciężko się zmywać, ale chociaż bezproblemowo się aplikuje. Działanie jest absolutnie niesamowite. Oczyszcza i uspokaja cerę. Twarz nie jest tak czerwona, a wypryski szybciej się goją. Poza tym, genialnie oczyszcza i zmniejsza pory. Naprawdę jestem zaskoczona działaniem tej maski, bo jest naprawdę widoczne. Problemem jest jedynie opakowanie i cena. Maseczka jest formie saszetki, która bardzo ciężko się otwiera i rwie. Już przy długim nałożeniu pasta bardzo gęstnieje, przez co zużywamy bardzo dużą ilość produktu. Na trzecie nałożenie już nam nie starczy (o ile by to nie zaschło). Cena to aż 7zł i osobiście nie miałabym nic przeciwko tyle płacić, ale bezsensownie marnuje się naprawdę sporo produktu. O wiele lepiej gdyby wypuścili tą maseczkę w zakręcanej tubce, bo formuła jest naprawdę na medal.

super maseczka!

jedna z lepszych maseczek jakich miałam już szansę używać. super oczyściła mi wągry z nosa, które były moim jedynym problemem ze skórą. nie czuję po niej wysuszenia skóry.

Ta glinka jest super

Maseczka jest naprawdę warta kupienia. Od razu po użyciu cera zrobiła mi się czystrza, matowa i zwęziły się pory. Używana częściej ograniczyła zaskórniki. Opakowanie starcza na 2 użycia więc punkt za wydajność

Super glinka

Bardzo czesto jej uzywam, jedna z lepszych glinek jakie kupuje. Fajnie sciaga, nawilza i wygladza buzie, czyli robi to na czym mi najbardziej zalezy. Jak dla mnie strzal w 10.

Super

Lubię maski z glinką, ale nigdy nie chciało mi się ich przygotowywać z suchego produktu. Ta maseczka jest świetną gotową alternatywą. Mam skórę wrażliwą i niestety trądzikową. Maska sprawdza się wspaniale. Po użyciu skóra jest miękka, i oczyszczona. Jedno opakowanie używam na 3 razy, ponieważ nie lubię grubej warstwy maski.

Najlepsza maseczka oczyszczająca

Testuję tego typu maseczki cały czas.Mam bardzo suchą skórę i dodatkowo mam trądzik(sytuacja nie jest krytyczna).Jedno opakowanie wystarczy na 3 razy.Nie stosuję na całą twarz, tylko lokalnie.Po zastosowaniu tej maseczki stosuję maseczkę nawilżającą.Efekty niesamowite.