Ziaja, GdanSkin, Nawilżająca mgiełka zapachowa do twarzy i ciała

Ziaja, GdanSkin, Nawilżająca mgiełka zapachowa do twarzy i ciała

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Nawilżająca mgiełka GdanSkin łączy pielęgnację, świeżość i elegancję. Oparta na nawadniającej mocy kocanki nadmorskiej i szanty zwyczajnej oraz biofermentu z cynku, krzemu, magnezu, miedzi i żelaza. Perfumowana zapachem inspirowanym naturą morza i skalistą roślinnością.

Mgiełka zapachowa GdanSkin
• nawilża i tonizuje naskórek
• doskonale orzeźwia i dodaje energii
• pozostawia na skórze elegancki zapach
• idealna na letnie dni, w trakcie i po opalaniu.

tonizowanie twarzy
odwodniona, sucha
odświeżające, łagodzące, nawilżające
w sprayu, w butelce

Nic specjalnego, na lato może być

Mgiełkę dostałam w prezencie z innymi kosmetykami z tej serii. Używałam jej głównie latem w Turcji po wieczornym demakijażu. Czy jakoś pomagała? Bardziej delikatnie chłodziła. Po wyschnięciu czuć ją było na twarzy. Nie zauważyłam nawilżenia. Generalnie cała ta seria jest dla mnie kiepska.

W skrócie:
Zalety:
- zapach
- delikatny dyfuzor (nie lecą duże krople)
- dobra do delikatnego i szybkiego odświerzenia
- lekko schładza

Wady:
- brak nawilżenia
- czuć ją na twarzy

Idealna na odświeżenie w letnie dni jednak producent powinien popracować nad trwałością zapachu

Cała linia Gdanskin to mój absolutny ulubieniec od marki Ziaja. Jestem zakochana w peelingu, dzięki Wizażowi pokochałam również kremy do twarzy a za chwilkę będę testować produkty do włosów. Tym razem padło na tę mgiełkę do ciała i twarzy gdyż nieskończenie uwodzi mnie zapach całej linii. Dla mnie zapach to kombinacja morza, soli oraz jakby kokosowej, świeżej nuty która przywodzi na myśl beztroskie wakacje.

Zachęcona nutami zapachowymi, bez wahania postanowiłam zainwestować w tę mgiełkę zapachową w nadziei na utrzymanie się zapachu na skórze i włosach. Tutaj niestety zawiodłam się dość mocno gdyż zapach nie zostaje ze mną zbyt długo i mam wrażenie, że po przejściu kilku kroków, już nic nie czuć. Nie czuję również zapachu na włosach ani ubraniu. Odrobinę dłużej zostaje ze mną kiedy psikam się zaraz po kąpieli na balsam który podtrzymuje zapach. Nie jest to jednak moja ulubiona forma aplikacji mgiełki gdyż ma ona odświeżać mnie w ciągu dnia a nie po kąpieli kiedy pachnę innymi kosmetykami. Myślę, że producent powinien popracować nad intensyfikacją zapachu.

Sam efekt odświeżenia jest rewelacyjny. Mgiełka ładnie pachnie, nawilża i odświeża co jest w sumie jej głównym zadaniem. Można aplikować ja na makijaż co absolutnie nie zmienia jego formy gdyż spray jest dość drobny i nie czuć mocnego rozprysku na twarzy. W gorące dni warto mgiełkę trzymać w lodówce co dodatkowo potęguje efekt ochłodzenia. Sprawdza się też idealnie w pracy kiedy chcemy się odświeżyć ale nie wylewać na siebie perfum które mogą za mocno pachnieć w pomieszczeniach.

Opakowanie dość solidne, dobry atomizer, łatwość w użytkowaniu plus dobra cena.

Przyjemna mgiełka

Mgiełki używam raczej po kąpieli i skupiam się na aplikacji na ciało. Do twarzy używam bardzo rzadko, nawet w upały, gdyż na mojej skórze mgiełka zostawia lekki film, czuć pod dłonią to nawilżenie, więc w tym aspekcie sprawdza się. Z tego powodu nie aplikuję jej na twarz - próbowałam i niestety mgiełka nie za bardzo lubi się z kosmetykami do makijażu i pielęgnacji z innej linii.
Przynosi ulgę opalonej skórze (mówię tu o lekkim opaleniu w trakcie spaceru, nie o smażeniu na plaży :), delikatnie chłodzi i ma bardzo przyjemny zapach. Niestety, zapach ten nie jest jakoś trwały i nie otula, raczej zostaje na miejscu i dosyć szybko ulatnia się.
Polecam jako ciekawostkę i chwilowe orzeźwienie na lato, jednak jest wiele podobnych kosmetyków, które sprawdzą się lepiej.

Przepięknie pachnie

Mgiełka o cudownym zapachu. Można stosować jako tonik. Produkt nawilża skórę, a zaapch długo się utrzymuje. Jest za niską cenę. Kosmetyk bardzo wydajny. Skóra wydaje się odświeżona po zastosowaniu. Wszystko na plus..tylko nie jest według mnie łatwo dostępna

Cudo

Przepieknie pachnie. Długo utrzymuje się na skorze. Bez problemu można używac też jako tonik. Daje efekt nawilżenia skóry. Dośc tania ale bardzo wydajna

idealna po treningu

mgielka wrecz zachwyca swoja cena :)
Produkt mnie nie uczulil, a jestem dosyc mocnym alergikiem. Utrzymuje sie calkiem okej, fajnie odswieza po treningu
Serdecznie polecam jako mgielka na rozne wyjazdy, tym bardziej wakacyjne.
polecam wyprobowac, zapach jest unisex, mi osobiscie przypadl do gustu.

Lubię ją i często do niej wracam szczególnie latem

Szczególnie latem mgiełka gości na mojej półce ale w lodówce, od czerwca a w zasadzie od maja już jest u mnie. Lubię ją zabierać na plażę do schłodzenia ciała, po opalaniu, także i w trakcie. Zdarzało się że zabierałam ją w podróż za granicę lubię ją mieć przy sobie. Najchętniej kupuję ją przez internet bo najbardziej się opłaca i można znaleźć naprawdę dobrą i przystępną cenę.
Zapach jest świeży, naturalny, przyjemnie odświeża i orzeźwia jak morska bryza, zawsze przy tym zamykam oczy by poczuć się myślami blisko morza do którego mam x kilometrów. Nie utrzymuje mi się długo na skórze, ale nie uważam to za wadę, zależy mi na chwili a nie by tym pachnieć, to tylko mgiełka, kojarzy mi się tylko z morzem, urlopem i wodą. Skóra jest odświeżona no i w zasadzie tylko to, nie używam jej do twarzy.
Wydajność nie jest u mnie wysoka ale nie uznaję to jako wadę, po prostu pryskam ile się da, a jeśli cos mi się podoba używam bardzo dużo. Zdecydowani jest to produkt który zostanie ze mną na długo, mam tylko nadzieję, że jak inne produkty do których jestem mocno przyzwyczajona i które stale kupuje nie zostaną wycofane.

ZALETY:
dobra cena przez internet
wygodna mała butelka z wygodnym atomizerem
dobra wydajność
świetny orzeźwiający typowo morski zapach

WADY:
wysoka cena stacjonarnie

Świetnie nawilża i odświeża

Nawilżająca mgiełka zapachowa do twarzy i ciała to jeden z moich ulubionych produktów. Mgiełka rewelacyjnie nawilża i tonizuje skórę, Produkt stosuję po oczyszczeniu twarzy a przed aplikacją esencji, serum i kremu. Mgiełka w składzie ma ekstrakt z kocanki nadmorską i szanty zwyczajnej oraz mikroelementy. Mgiełka ma przepiękny zapach.
Opakowanie tak jak inne mgiełki od Ziaja są wyposażone w dozownik w postaci sprayu, co ułatwia aplikację produktu na skórę.
Mgiełka jest bardzo wydajnym produktem. Wystarcza na wiele miesięcy użytkowania (nawet przy codziennej aplikacji).

Nawilzajaca mgielka zapachowa do twarzy i ciala GdanSkin

Cala serie produktow marki Ziaja GdanSkin kupilam w aptece. Wiadomo, zblizalo sie lato, wiec chcialam, zeby moja skora dobrze wygladala i ladnie pachniala. Od razu rzucila mi sie w oczy mgielka nawilzajaca, bo zawsze bylam przeciwna tego typu kosmetykow. Zakochalam sie w niej. Jest teraz nierozlacznym kosmetykiem w lato. Stosuje ja na twarz, ramiona, rece, dekolt.
W gorace dni, jezeli chcemy miec przyjemny zapach na skorze, to polecam te mgielke GdanSkin. Jej zapach jest obledny, naturalny. Pieknie pachnie morzem, naturalnoscia. Totalny must have...
Nawilza skore w te gorace dni, tonizuje ja i pozostawia przecudowny, elegancki zapach.

Ten zapach...Morza szum... piasek pod stopami ... i jak nie kochać?

Serię GdanSkin znam już od kilku lat, niemniej po ocenianą w tym miejscu mgiełkę sięgnęłam po raz pierwszy.

Ze względu na zapach jest idealna na lato. Mój zmysł powonienia wyczuwa bowiem morską bryzę i piasek na plaży... Jest wakacyjnie, jest pięknie po prostu.

Mgiełka jest niezwykle lekka i nie pozostawia absolutnie żadnej lepkiej warstwy na twarzy czy ciele. Nie zauważyłam również , aby mnie uczuliła.

Tonizuje i nawilża skórę twarzy. Nie obciąża jej, dlatego świetnie sprawdzi się w upały, kiedy raczej nie aplikujemy tony kosmetyków na buzię (przynajmniej ja w okresie, kiedy temperatura dochodzi do 30 stopni raczej ograniczam ilość mazideł nakładanych na twarz.

Świetnie tez odświeża ciało. Jest fajna, kiedy stosuje się ją o poranku. Jest świetnia po popołudniowym basenie - jakoś łatwiej znosi się z nią afrykańskie temperatury.

Opakowanie pozwala kontrolować stopień zużycia, zaś atomizer nie pluje na cztery strony świata.

Raczej nie sięgnę po nią zimą, gdyż wtedy preferuję cieplejsze, takie otulające nuty. Wypróbuję ją natomiast wczesną jesienią, kiedy temperatura wprawdzie spadnie o kila stopni, ale nie będzie to jeszcze typowa listopadowa aura. Wówczas - kto wie - może ten zapach przywróci wspomnienia lata, morza, wakacyjnego luzu i beztroski?
Chętnie się o tym przekonam.

Muśnięcie morskiej bryzy

Mgiełkę tę otrzymałam w prezencie w zestawie serii gdanskin.

Delikatnie nawilża, ma fajny zapach morskiej wody, nie jest on super intensywny ale daje poczucie świeżości.

Jestem alergiczką i łatwo u mnie o podrażnienie skóry, czy alergię, jednak ta mgiełka nic takiego nie spowodowała.

Jej zaletą jak dla mnie jest jej wielofunkcyjność, ponieważ oprócz ciała i twarzy, sprawdziła się u mnie jako podkład do olejowania włosów oraz używałam jej przy maseczce z zielonej glinki.

Przezroczyste opakowanie pozwala z łatwością kontrolować jej ilość. Z tego co się orientuję ma bardzo korzystna cenę która moim zdaniem jest zupełnie adekwatna do jakości i ilości. Mogę przyznać że spełnia zapewnienia producenta. Z chęcią kupię ją ponownie!

Idealna na upalne dni

Latem jest ze mną zawsze w torebce uwielbiam nią się ochłodzić świetnie odświeża ma taki świeży zapach Nie zostawia na twarzy lepkiego filmu fajnie się wchłania mój facet też ją bardzo lubi jest pojemności 200 ml więc bardzo wydajna butelka plastikowa z sprayem dozuje odpowiednią ilość produktu nie uważam żeby nawilzala czy była odżywcza mimo tego jestem na tak