Le Petit Marseillais, Nutrition, Lait Soin Hydratant [Care Moisturizing Milk] (Odżywianie, Mleczko nawilżające z masłem shea, słodkimi migdałami i olejem arganowym)

By zapewnić suchej skórze nawilżenie, odżywienie i komfort aż na 24 godziny, Le Petit Marseillais stworzyło idealną kompozycję pielęgnujących składników: masła Shea, słodkich migdałów i oleju arganowego, zamkniętych w Mleczku Nawilżającym `Odżywianie`.
Produkt testowany dermatologicznie.

kocham zapach!

Po prostu uwielbiam ten zapach. Cudowny efekt nawilżenia, wygodne opakowanie, ale malutki minusik, ponieważ moja wymagająca skóra na dekolcie była podrażniona i wysypana małymi krostkami. Cudowny!

Uwielbiam je :)

Jest to chyba najlepszy balsam z jakiego do tej pory korzystałam. Butelka jest bardzo ładna, a pompka pozwala na nałożenie odpowiedniej ilości produktu. Mleczko jest bardzo ekonomiczne, mam już je jakieś pół roku. Nadaje się na każdą porę roku, świetnie nawilża całe ciało, nie pozostawia tłustej warstwy. Nawilżenie utrzymuje się bardzo długo. Skóra jest miękka i błyszcząca. Nie podrażnia jej nawet po goleniu. Zapach jest bardzo ładny i długo utrzymuje się na skórze. Jest to już moje kolejne opakowanie i na pewno nie ostatnie. Moja skóra bardzo szybko się przesusza, szczególnie w zimie. Długo szukałam mojego idealnego balsamu, a ten własnie taki jest. Polecam go :)

Rewelacja!

Jestem zakochana w tym mleczku! Zdecydowanie zostało moim ulubieńcem! Jak na mleczko ma gęstszą konsystencję, przez aplikacja jest łatwiejsza, bo nie przelewa się między palcami. Szybko się wchłania i pozostawia skórę delikatną, miękką i nawilżoną. Zapach jest przepiękny! Słodki, ale nienachalny, cudowny! Opakowanie jest wygodne, duży plus za pompkę, która ułatwia używanie. Z pewnością jeszcze nieraz wrócę do tego mleczka.

bardzo dobre

Byłam bardzo zaskoczona tym kosmetykiem, ponieważ spodziewałam się czegoś przeciętnego. Okazało się, że mleczko ma bardzo dobre działanie odżywcze. Moja skóra go pokochała. Zapach był mocno przeciętny, taki kremowy, choć miły dla nosa. Jest dosyć gęste i treściwe. Bardzo dobrze wchłaniał się w skórę. Nie pozostawiał tłustej warstwy.

Całkiem fajne mleczko

Jako kobieta zakochana w pielęgnacji dbam o nawilżenie skóry regularnie. Lubię próbować różnych produktów i szukać tych najlepszych. Zacznę może od opakowania, które przyciąga moją uwagę. Duża butelka w kolorze intensywnego pomarańczu mieści aż 400 ml produktu. Wykonana jest z solidnego, a zarazem miękkiego plastiku. Wyposażona została w wygodną pompkę dozującą, która działa sprawnie i nie zacina się.
Konsystencja mleczka jest lekka, kremowa, dość rzadka. Dobrze rozprowadza się po skórze i w miarę szybko się wchłania. Pozostawia delikatny film na skórze, który jednak bardzo szybko znika. Trzeba tylko uważać, aby mleczka nie wycisnąć zbyt dużo, bo wówczas ciężko się go rozciera i dłużej się wchłania. Po kilku dniach regularnego stosowania zauważyłam, że skóra stała się odżywiona, nawilżona i bardziej sprężysta. Nie towarzyszą mi już przesuszenia, używam mleczka również jako kremu do rąk. Polecam dla wszystkich, a szczególnie dla osób, które są posiadaczami bardzo suchej skóry. Świetny produkt!

Moja skóra go kocha!

Od mleczka oczekuję , aby dbało i odżywiało moją skórę , a przy tym dobrze się wchłaniało. To mleczko spełnia wszystkie kryteria, a dodatkowo pięknie słodko pachnie. Skóra staje się nawilżona i odżywiona oraz aksamitnie miękka. Opakowanie z pompką sprawia, że aplikacja staje się wygodna. Gęsta konsystecja którą łatwo się rozprowadza , a jednocześnie jest bardzo wydajna
Mleczko szybko się wchłania i nie pozostawia lepiej skóry oraz tłustej warstwy. Moja skóra bardzo się polubiła z tym produktem

Zawiedziona

Po tylu odżywczych składnikach spodziewałam się że moja skóra będzie odżywiona, sprężysta i zregenerowana, a tu po zaledwie po nocy skóra na nogach już jest wysuszona. Fakt, mam z nimi największy problem - ale są też moim papierkiem lakmusowym w przypadku balsamów/olejków itp.

Samo nakładanie jest przyjemne - balsam jest naprawdę gęsty, ładnie pachnie, może lekko tępy. Nie pozostawia plam a czas wchłaniania raczej normalny.