Purito, Sea Buckthorn Vital 70 Cream (Krem z rokitnikiem)

Purito, Sea Buckthorn Vital 70 Cream (Krem z rokitnikiem)

Stworzony w 70% z rokitnika krem wzbogacony o witaminę C. Zwalcza ciemny i matowy koloryt skóry oraz intensywnie rozświetla.

Krem działa odżywczo i poprawia kondycję Twojej skóry. Jego formuła pozwala czerpać korzyści ze wszystkich właściwości rokitnika.

Wykonany ze specjalnie dobranych, najwyższej jakości i bardzo bezpiecznych składników, ten produkt jest odpowiedni dla wrażliwej skóry.

Polubiłam go z pewnym opóźnieniem

Na początku krem Purito mnie troszkę rozczarował. Nie widziałam super nawilżenia, rozświetlenia ani rozjaśnienia cery. Stosowałam go po serum z wit c Purito. Tworzył taki filtr którego nie lubię, czułam delikatną warstwę przez długi czas, przez co utrudniał nakładanie filtrów przeciwsłonecznych. Odstawiłam go zdegustowana. Wróciłam jak koja sucha cera zaczęła się kapryśnie zachowywać tzn była sucha mimo sprawdzonej pielęgnacji nawilżającej. Pewnego poranka posmarowałam się tym kremem solo, bez żadnej esencji, serum itp. I wtedy poczułam piękne nawilżenie, krem wchłonął się szybko pozostawiając promienistą cerę z delikatnym glow takim jakie lubię! Od tej pory stosuję go co kilka dni o poranku samodzielnie i to jest to. Rokitnik doceniłam już kilka lat temu i widzę że niezmiennie moja skóra go kocha. Krem pomimo swojej żelowej konsystencji zadowoli suchą skórę i obdarzy blaskiem. Nie wiem jak z rozjaśnianiem ponieważ niewiele u mnie przebarwień czy niespodzianek, ale kiedy jeszcze takowe posiadałam rokitnik nigdy nie zawodził, wszystko goiło się szybciej więc zawsze warto spróbować.

Miłość od pierwszego użycia

Długo wahałam się przed zakupem tego produktu. Nie ukrywam, że jego cena trochę mnie odstraszała. Teraz jednak widzę, że jest on zdecydowanie wart wydanych na niego pieniędzy. W chwili kiedy ostatecznie się na niego zdecydowałam moja cera była w opłakanym stanie- nie ma co ukrywać, głównie z mojej własnej winy. Zarówno czoło jak i policzki pokryte były głębokimi ranami będącymi wynikiem wielokrotnego rozdrapywania powstających tam niedoskonałości. Nie będzie przesadą, jeżeli powiem, że rany te po zastosowaniu tego kremu zagoiły się w mgnieniu oka. Produkt ten zastosowałam na noc a już następnego ranka po moim problemie pozostały prawie niewidoczne, lekko zaróżowione przebarwiania. Jeżeli chodzi o ogólny stan cery po dłuższym stosowaniu, można zauważyć, że jest ona bardzo dobrze nawilżona i wygładzona. Ma też zdecydowanie zdrowszy kolor.

Rokitnikowa miłość

Zauważyłam, że moja skóra bardzo lubi się z produktami z rokitnikiem - jest po nich ładnie rozświetlona i rozjaśniona. To już któryś z kolei mój krem z tym składnikiem i zdecydowanie najlepszy. Mimo dość lekkiej, żelowej konsystencji odpowiednio nawilża skórę. Wspaniale też współgra z wszelakimi serum z witaminą C podbijając ich działanie (producent poleca stosowanie ze swoim 10% serum z wit.C, co na pewno wypróbuję, gdyż serum już czeka w kolejce do wypróbowania). Na minus cytrynowy zapach, który mnie osobiście dość drażni (chociaż chyba wszystkie kremy z dużą zawartością rokitnika tak pachną) - na szczęście dość szybko się ulatnia.