KWC LogobyWIZAŻ logo

flame1 hit!
84% kupi ponownie

Porównaj ceny

Superpharm
Hagi Aqua Zone - Lekki krem-żel nawilżający na dzień cera normalna i mieszana 50ml
55,99  zł

• 11 lipca 2024 o 11:53
    Idealny pod makijaż
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Wykorzystał/a:jedna próbka
    Hagi Aqua Zone, lekki krem-żel nawilżający na dzień otrzymałam w ramach testów wraz z żelem do mycia twarzy. Produkt w kartonowym pudełku, w środku podłużne plastikowe opakowanie. Dozownik wysuwa się po przekręceniu górnej jego części co sprawia, że używanie jest higieniczne i bardziej ekonomiczne, jedno naciśnięcie wystarcza na całą twarz i szyję. Świetnie sprawdza się przy wyjazdach. Niestety nie widzimy ile produktu jeszcze zostało. Zapach tak jak w przypadku żelu do mycia twarzy, lekko słodki, powiedziałabym migdałowy. W składzie mamy: aquaxyl, czyli kompleks nawilżający i zabezpieczający naskórek kwas hialuronowy, który zwiększa poziom nawilżenia hemiskwalan, który jest emolientem biozgodnym ze skórą Krem ma bardzo lekką formułę, która szybko się wchłania. Idealnie sprawdza się pod spf oraz makijaż. Świetnie współgrał z każdym podkładem jaki posiadam. Buzia po użyciu jest miękka, dobrze nawilżona, zero podrażnień i suchych skórek a często mam z tym problem przy niedostatecznym nawilżeniu. Jest też bardziej wygładzona. Niestety po nałożeniu mam też uczucie lekkiego ściągnięcia co troszkę mnie nurtuje ponieważ skóra wygląda na dobrze nawilżoną bez żadnych podrażnień. Pomimo tej małej niedogodności krem oceniam bardzo dobrze. Jest to na pewno fajna opcja na lato.
    27 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 12 lipca 2024 o 8:08
    100% zadowolona użytkowniczka Kremu nawilżającego od Hagi
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    100% Polecam produkty tej firmy. Krem dosałam do testów od wizaz i na pewno kupie kolejne opakowania. Jestem zakochana w tych produktach. Opakowanie kremu-żelu jest schludne i funkcjonalne, co zawsze doceniam. Aplikator pozwala na precyzyjne dozowanie produktu, co jest zarówno higieniczne, jak i wygodne. Ma bardzo fajny pomysł z otwieraniem, bez zarętek i zatyczek tylko wystarczy obrócić główną część aplikatora o 180 stopni co powoduje, że opakowanie prezentuje się naprawnę ekskluzywnie. Dodatkowo bardzo fajnie prezentuje się struktura 3D na buteleczce. Krem ma lekką, żelową konsystencję, która szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. To sprawia, że jest idealny do stosowania zarówno rano pod makijaż, jak i wieczorem. Zapach jest delikatny, świeży i przyjemny, co sprawia, że codzienne stosowanie kremu-żelu jest bardzo przyjemne - w zapachu jestem zakochana. Regularne stosowanie kremu-żelu zauważalnie poprawia kondycję skóry. Jest ona bardziej promienna i zdrowo wyglądająca. Produkt nie zatyka porów i nie powoduje wyprysków, żel nie obciąża skóry, co sprawia, że jest idealny na cieplejsze dni. Szczerze mogę polecić i powiedzieć, że moja skóra wygląda przepięknie w trakcie stosowania kosemtyków tej marki krem w połączeniu z żelem zadowoliły mnie w 100% i jestem pewna, że po zakończonym opakowaniu sięgnę po nowe. Krem jest mega wydajny, wystarczy minimalna ilość kremu aby rozprowadzić go po całej twarzy, szyi i dekoldzie.
    19 osób  uznało tę opinię za pomocną
    izka707
    5 / 5
    11 lipca 2024 o 12:32
    Ultralekki, nawilżający krem na lato
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Hagi Aqua Zone krem nawilżający to idealny kosmetyk na lato. Ma delikatną, kremowo-żelową konsystencję i doskonale nawilża pozostawiając skórę miękką i przyjemną w dotyku. Szybko się wchłania, ma delikatny, prawie niewyczuwalny zapach i nie pozostawia na skórze białych śladów. Doskonale sprawdza się pod makijaż i dobrze współgra z innymi produktami. Zapewnia długotrwałe nawilżenie. Dedykowany jest dla cery normalnej i mieszanej, ale przy wrażliwej również bardzo dobrze sobie radzi.
    16 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 7 sierpnia 2024 o 13:30
    Świeżość i Nawilżenie dla Twojej Skóry
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Krem-żel ma lekką, nietłustą konsystencję, która szybko się wchłania, nie pozostawiając lepkiej warstwy. Dzięki swojej formule, produkt jest idealny do codziennego stosowania, zarówno na dzień, jak i na noc. Łatwo się aplikuje i doskonale współgra z innymi kosmetykami, w tym z makijażem. Już po pierwszym użyciu Hagi Aqua Zone Lekki Krem-Żel Nawilżający skóra staje się wyraźnie bardziej nawilżona, miękka i gładka. Regularne stosowanie produktu pomaga wzmocnić barierę ochronną skóry, zapobiegając utracie wilgoci i chroniąc przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Skóra wygląda świeżo i promiennie, a uczucie napięcia i suchości znika. Krem-żel Hagi Aqua Zone jest niezwykle przyjemny w użyciu dzięki swojej lekkiej i odświeżającej konsystencji. Delikatny, świeży zapach dodaje energii i sprawia, że codzienna pielęgnacja staje się relaksującym rytuałem. Produkt szybko się wchłania, co jest dużym plusem dla osób, które potrzebują szybkiej i skutecznej pielęgnacji.
    W drogerii internetowej
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 5 sierpnia 2024 o 17:04
    Fajny krem
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Krem jak dla mnie jest dobrym produktem. Zapach według mnie bardzo delikatny, konsystencja według mnie bardziej żelu niż typowego kremu. Ładnie nawilża skórę przy regularnym stosowaniu.
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne