Mixa Hyalurogel krem intensywnie nawilżający to kosmetyk stworzony dla osób o skórze wrażliwej, która wykazuje oznaki odwodnienia odpowiedzialne za jej zmęczenie, spadek elastyczności i utratę blasku. Mixa Hyalurogel dostarcza i utrzymuje nawilżenie skóry przez 24 h, dzięki formule wzbogaconej w kwas hialuronowy, naturalny składnik budulcowy skóry, zdolny wiązać 1000 razy więcej wody niż sam waży.

Unikalna wodno-żelowa konsystencja intensywnie nawilżającego kremu Mixa Hyalurogel szybko się wchłania, aby nawilżyć skórę i zapewnić jej poczucie komfortu, nie pozostawiając tłustej warstwy. Rezultaty: skóra jest natychmiast intensywnie nawilżona, staje się miękka i promienieje zdrowym blaskiem.

Intensywnie nawilżający krem Mixa Hyalurogel idealnie nadaje się pod makijaż - bardzo ładnie „współpracuje” z podkładem. Ma delikatny i przyjemny zapach. Jest niekomedogenny, nie zapycha porów i nie powoduje powstawania zaskórników. Zamknięty w eleganckim, minimalistycznym szklanym słoiczku.

Rewelacja!

Świetny krem odkryty całkiem przypadkiem. Właściwie to nie potrzebowałam kremu, a jeśli już to raczej matującego. Ten kupiłam bo była promocja i pomyślałam że przyda się dla męża coś nawilżającego co może nie będzie mu się kleić. Zawsze zanim mu coś dam do używania zazwyczaj sama testuje i tu pojawiło się moje ogromne zaskoczenie!
Nawilża i pozostawia skórę gładką bez lepkiego filmu, niesamowity komfort noszenia. Używam na dzień i jeszcze nigdy nie miałam tak dobrego kremu pod makijaż. Pozostawia skórę matową i aksamitną mimo że na opakowaniu nie ma słowa o matowieniu. Bardzo lekka konsystencja, szybko się wchłania, delikatnie pachnie, szklany słoiczek.
Oboje z mężem uwielbiamy go stosować.

Fajny

Bardzo fajny krem do twarzy. Nawilża i wygładza suchą skórę. Nie podrażnia wiec jest dobry do skory wrażliwej. Szukałam długo odpowiedniego kremu a ten jest genialny. Niezastąpiony, polecam

Krem Mixa

Bardzo polecam krem mocą , hyalurogel , krem intensywnie nawilżający , skóra wrażliwa, normalna i odwodniona , ponieważ stosuje go już kilka miesięcy i widzę efekty na mojej cerze , cera jest naprawdę nawilżona oraz sprawdza się dobrze jaka baza pod makijaż ( szybko się wchłania) ????

Najlepszy!

Z początku dość sceptycznie podchodziłam do porduktów Mixa, ale skusiła mnie nazwa. Od dawna poszukiwałam kremu o lekkiej żelowej konsystencji, który nie zapychałby porów, ładnie pachniał, dawał uczucie komfortu i nawilżenia skóry, poprawiając jej wygląd każdego dnia. To było moje odkrycie! Zakochałam się w tym kremie a niewiele potem w całej marce Mixa. Nie wyobrazam sobie lepszej pielęgnacji dla mojej wymagającej skóry. W dodatku cena produktów jest przystępna i często można natrafić na fajne promocje np. w Rossmanie.

Bardzo dobry

Mixa, Hyalurogel, Krem intensywnie nawilżający, skóra wrażliwa, normalna i odwodniona, kupiłam w aptece zachęcona przez farmaceutkę. Przyznam że był to pierwszy kosmetyk tej firmy który posiadam. Krem przeznaczony jest dla cery wrażliwej, normalnej i odwodnionej, czyli po prostu suchej.
Kosmetyk zamknięty w eleganckim szklanym słoiku o pojemności 50 ml. Konsystencja wodno-żelowa sprawia że krem dobrze się rozprowadza na twarzy. Dodatkowo wzbogacony został w kwas hialuronowy.
Kosmetyk zaraz po nałożeniu szybko się wchłania, co sprawia że idealnie nadaje się pod makijaż. Nawilżenie twarzy czuć naprawdę prawie cały dzień. Cera staje się gładka, miękka, promienna. Krem nie zapycha porów, nie powoduje powstawania wyprysków oraz zaskórników. Ma taki delikatny przyjemny zapach. Bardzo go polubiłam i już zaopatrzyłam się w inne kosmetyki tej firmy.

Ulubiony pod makijaż, idealny na lato!

Z firmą Mixa znam się bardzo dobrze. Moja cera kocha jej płyny micelarne, tonimi, sera.
Krem Hyalurogel to zdecydowanie hit w mojej codziennej pielęgnacji. Krem znajduje się w standardowym, szklanym słoiczku. Ma lekką, półpynną konsystencję. Zapach jest uniwersalny, delikatny, dlatego też nie podrażnia oczu. Po aplikacji bardzo szybko się wchłania, z reguły stosuje do rano pod makijaż i sprawdza się rewelacyjnie zamiast bazy pod podkład. Pozostawia skórę widocznie nawilżoną i odżywioną, przy czym nie zapycha porów. Sprawdzi się idealnie dla skóry wrażliwej, naczynkowej, że skłonnością do przesuszania. Przy codziennym stosowaniu naprawdę widać efekt nawilżenia i poprawy kondycji skóry. Polecam zwłaszcza dla młodej cery.

Intensywne nawilżenie

Krem znajduje się w kartonowym pudełeczku z grafiką typową dla produktów Mixa. W środku pudełeczka jest szklany, zakręcany słoiczek z kremem. Krem o barwie białej ma delikatną, trochę żelową konsystencję. Zapach kremu jest bardzo przyjemny, świeży. Krem można stosować zarówno rano, jak i wieczorem. Przeznaczony jest do skóry wrażliwej, normalnej i odwodnionej. Krem jest hipoalergiczny, nie zawiera parabenów ani barwników. Podczas stosowania kremu nie zauważyłam żadnych minusów. Przedstawię Wam zatem tylko plusy:Krem po nałożeniu na twarz przynosi ukojenie i natychmiastową ulgę;Krem bardzo szybko się wchłania, nie pozostawiając przy tym tłustej warstwy;Krem nie roluje się na twarzy;Oczywiście krem nawilża moją skórę i nie widać suchych skórek.Ostatni punkt, ale chyba dla mnie najważniejszy to ten, że krem nie szczypie w oczy i mogę go używać również w tych delikatnych okolicach.Po dłuższym stosowaniu kremu na mojej skórze nie pojawiły się niespodzianki w postaci zwiększonej produkcji sebum, wysypu niedoskonałości czy nadmiaru zaskórników. Nie podrażnił mnie, ani nie uczulił. Zgodzę się z Producentem, że już po pierwszej aplikacji rezultaty są odczuwalne, skóra zostaje nawilżona, ukojona i wygląda na

Delikatne a zarazem intensywne nawilżenie

Dzień dobry Kochaniutkie ❤️ Już nie mogę się doczekać weekendu majowego ???? ostatnie dni w pracy były ciężkie, 12h w sobotę i 11h w niedzielę

Krem zamknięty jest w małym, szklanym słoiczku, pozwalającym na jego zużycie aż do samego końca.

Posiada delikatny, przyjemny zapach, którego niestety nie umiem zidentyfikować ani w żaden sposób nazwać ale jedno wiem na pewno - bardzo przypadł mi do gustu.

Ma rzadką, lekko wodnistą, żelową konsystencję, za sprawą której produkt bardzo szybko się wchłania. Nie zapycha porów oraz nie pozostawia na skórze lepkiej ani tłustej warstwy.

To co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło to fakt, że świetnie wygładza i zmiękcza skórę dzięki czemu bardzo dobrze sprawdza się jako baza pod makijaż.

Jest jeszcze coś dzięki czemu jest wyjątkowy - nawilżenie.
Tak jak zapewnił producent, nawilża naprawdę bardzo intensywnie.. Pomimo stosowania podkładu mocno matującego, który potrafi wysuszyć, nawilżenie utrzymuje się od rana do momentu zmycia makijażu wieczorem.

W swoim składzie krem zawiera:
-7% czysty kwas hialuronowy, naturalny składnik budulcowy skóry, który dostarcza ciągłego nawilżenia skóry przez 24h
-glicerynę

Ponadto produkt nie zawiera parabenów oraz barwników.

Naprawił moją "spaloną" skórę

Żeby pokazać jak ten krem działa, najpierw muszę opisać w jaki mstanie była moja skóra zanim zaczęłam go używać.
Zaczęłam kurację kemem epiduo (od dermatologa), który mega wysusza skórę. Dermatolog kazał używać mi jej codziennie w wyniku czego "spaliłam" sobie twarz. Miałam mega bolącą, twardą skorupę. Okazało się, że powinno używać się tego kremu co dwa dni i mocno nawilżać. Używałam Garniera Botanical Rose Cream, ale on strasznie parzył mnie w twarz, podrażniał ją i szczypał.
Wtedy kupiłam krem i żel z Mixa i w ciągu max 2 dni moja skóra wróciła do normalnego stanu. Na początku trochę się wystraszyłam, bo krem ma prawie taki sam zapach jak wyżej wymieniony krem Garniera. Dodatkowo doczytałam, że Mixa należy do L'Oreal, tak jak Garnier, ale okazało się, że inna seria, inne składniki robią swoje.
Krem jest lekki, nie zostawia tłustego filmu, ale twarz się świeci po nim. Ta nazwa hyalurogel może być myląca - ja spodziewałam się konsystencji żelu, jak w przypadku Neutrogeny Hydro Boost. Tutaj mamy po prostu krem, lekki, ale mimo wszystko pod makijaż go nie używam, bo się trochę rolluje (nie tak mocno jak Urban skin Nivea na dzień), ale jednak przeszkadza mi to pod podkładem.
Krem nie zapycha, nie powoduje niedoskonałości. Moja cera jest wreszcie gładka i niepodrażniona :)
Baaardzo podoba mi się opakowanie kremu - szklane. Lubię, jak krem jest w szklanym słoiczku, a nie w plastiku.
Cena to 26 zł bez promocji w Hebe.
Jak na razie krem jest wydajny. Stosuję go już od 2 tygodni, dosyć intensywnie, bo nawilżam twarz nie tylko rano, ale też w ciągu dnia (przez kurację).

Mój krem na co dzień

Krem marki mixa z zawartością 7% kwasu hialuronowego ładnie nawilża moją twarz, która stała się przesuszona po zabiegach dermatologicznych. Konsystencja jest kremowo-żelowa, dzięki czemu produkt dobrze się wchłania i bez obaw nadaje się pod makijaż. Dodatkowo przy aplikacji kremu towarzyszy delikatny i przyjemny zapach.

Mega niespodzianka

Pomimo iż jest to moje pierwsze opakowanie tego kremu to jestem totalnie zachwycona jego działaniem.
Niesamowicie przyjemne uczucie po nałożeniu kremu na twarz. Skóra super nawilżona i odżywiona. Moja cera jest raczej tłusta i skłonna do niedoskonałości a mimo to potrafi być miejscami wysuszona. Ten krem sobie z tym super radzi. Jednocześnie świetnie nawilża ale również nie przetłuszcza twarzy. Dodatkowo bardzo ładnie przyjmuje na siebie podkład i makijaż, nie powodując przy tym powstawania grudek i wałkowania makijażu.

Cudowny zapach i konsystencja dodatkowo umilają stosowanie produktu.
Opakowanie bardzo estetyczne (przyjemniejsze stosowanie niż z plastikowych opakowań).

Zdecydowanie polecam wszystkim którzy potrzebują nawilżenia w codziennym użytkowaniu.

bardzo dobry krem na dzień pod makijaż

Kupiłam ten krem skuszona recenzją na jakimś blogu.
Okazał się bardzo dobry i często do niego wracam. Mam teraz już chyba 6 opakowanie.
Bardzo dobrze nawilża i świetnie nadaje się pod makijaż. Wchłania się bardzo szybko. Ma trochę lejącą konsystencję, dlatego nabieram go dużo i szybko się kończy.