Isana, Clean + Care, Seifenfreies Waschgel (Żel bez mydła do mycia twarzy)

Isana, Clean + Care, Seifenfreies Waschgel (Żel bez mydła do mycia twarzy)

Technologia micelarna. Zawiera wyciągi z miłorzębu japońskiego i ogórka. Do cery normalnej i mieszanej. Żel bez mydła do mycia twarzy został opracowany w technologii micelarnej specjalnie dla potrzeb skóry normalnej i mieszanej. Ma pH neutralne dla skóry. Produkt w delikatny sposób usuwa makijaż, resztki sebum i zanieczyszczenia skóry. Przy zastosowaniu technologii micelarnej izoluje się cząstki brudu i je skutecznie usuwa. Wyciągi z miłorzębu japońskiego i ogórka odświeżają skórę. Cera jest dokładnie oczyszczona i wyczuwalnie odświeżona. Tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie. pH neutralne dla skóry.

normalna, mieszana
oczyszczające
w tubie
żel
oczyszczanie twarzy

Perełka isany która polubilam

Kolejny produkt z rodziny Isana ,który moja skóra polubiła.Zel bez mydła.
W składzie miłorzęb japoński z ogórkiem
Formuła micelarna.
Tubka 150 ml
Żel ma świeży zapach
Konsystencja rzadka przyjemna kolor przezroczysto zielona.
Bardzo dobrze oczyszcza.Skora jest ukojona oczyszczona świeża,miękka bez podrażnień i wysuszenia ,a to przy mojej cerze mieszanej z naciskiem na suchą bardzo ważne.
Tanie ,a dobre.
Dodam jeszcze, że jest wydajny i nie bardzo się nie pieni ale mi to nie przeszkadza.

Jest ok

Dobrze się pieni
Niewielka ilość wystarczy by umyć twarz
Ładnie pachnie
Jest wydajny
Nie spowodował reakcji alergicznych czy podrażnień
Może lekko przesuszać

Mój faworyt

Po całym dniu noszenia makijazu potrzebuje czegoś "mocniejszego" niż pianka i ten żel sprawdza mi się świetnie. Od dawna jednak nie mogę go znaleźć w rossmannie, czyżby wycofany na rzecz swojej "siostry" w nieco ciemniejszym opakowaniu?

Nie polecam...

Kupiłam zachęcona opiniami i niestety to był błąd... Strasznie pogorszył mi stan cery mimo że użyłam go zaledwie dwa razy ... Wysusza skórę strasznie dodatkowo spowodował pękanie skóry wokół nosa i ust nie wiem dlaczego tak ale od razu go odstawiłam. Zapach strasznie chemiczny przypomina proszek do prania co na początku zniechęciło mnie do używania go ale dałam mu szanse i niestety żałuję...

Doskonały do demakijażu oczu

Udoskonalona wersja produktu "Isana, Young, Żel do mycia twarzy i demakijażu oczu", który swego czasu regularnie stosowałam. Ze względu na to, że nie mogłam go znaleźć na sklepowych półkach, sięgnęłam po ten zamiennik i... nie żałuję.

Kupiłam go w promocyjnej cenie - bodajże coś ok. 5-6 zł - i jest to jeden z moich lepszych drogeryjnych zakupów. Produkt rewelacyjnie sprawdza się w przypadku mojej skóry - dobrze ją oczyszcza i pielęgnuje. Co jednak jest dla mnie najważniejsze, to prawdzimy pogromca makijażu. Doskonale radzi sobie z usuwaniem korektora, pudru czy mascary. Świetnie domywa twarz z resztek po makijażu. Moje małe cudeńko.

Mam skórę mieszaną, ze skłonnością do przesuszania - zwłaszcza w okresie letnim i zimowym. Żel Isany nie powoduje dodatkowego przesuszenia i nie podrażnia mojej, i tak bardzo wrażliwej, skóry. Nie zauważyłam również, aby powodował zapychanie porów czy wysyp zaskórników. Wszystko jest pod kontrolą.

Polecam go wszystkim osobom, które szukają dobrego (i taniego, nie ukrywajmy) preparatu, który można stosować codziennie w celu pielęgnacyjnym delikatnej skóry twarzy.

Niestety nie polecam :(

Pozostawia cerę suchą, ściągniętą. U mnie totalnie się nie sprawdził i powodował większy wysyp niedoskonałości.
Zaletą jest chyba tylko to, że jest tani i cf.

Przyjemny, ale nie bez wad

Produkt jest z tych, które warto polecić. Skład nie jest najgorszy, cena jest świetna, działanie również nawet ok, aczkolwiek na początku było lepsze, skóra była miękka, ale doczyszczona i nie skrzypiała po osuszeniu, później zaczęłam odczuwałać lekkie wysuszenie i niestety ostatnio powroty do tego produktu kończą się słabo. Wydajność jest straszna, bardzo szybko się kończy, myśle, ze to wina gęstej konsystencji. Niestety wątpię czy kupię ponownie do regularnego używania.

Totalny ulubieniec

Żel jest rewelacyjny - pięknie oczyszcza skórę, pozostawia przyjemnie nawilżoną i odświeżoną. Pomaga w doczyszczeniu po demakijażu.
Stosuję rano i wieczorem i widzę poprawę kondycji mojej skóry. Ten produkt nie ma wad. Sprawdza się znakomicie.

Tani i niezawodny

Żel jest chyba jednym z moich ulubionych drogeryjnych taniuchów.
Ładnie oczyszcza buzię, nie podrażnia, nie wysusza przy dłuższym stosowaniu. Ma fajną konsystencję oraz miły zapach.
Dodatkowym plusem jest jego mała cena :D
Jak na produkt z cenowo niskiej półki może śmiało konkurować z tymi droższymi.
Z chęcią do niego wrócę <3

Mój ideał do mycia twarzy !!!

Żel ten jest odpowiednikiem żelu marki Rival de Loop,który niestety został wycofany.Żel ten jest idealny dla mojej mieszanej cery,skłonnej do podraznień i wyprysków.Po umyciu twarzy tym zelem czuję jak moja skóra jest idealnie oczyszczona i odzywiona,ale przy czym nie wysusza mi skóry.Bardzo lubię kosmetyki z dodatkiem miłorząbu japońskiego,ponieważ ma on działanie odmładzające;) i naprawde uzywając tego zelu do mycia twarzy i z tej samej serii płynu do demakijażu oczu moja cera wygląda młodo i promiennie.Żel ten też po dłuższym stosowaniu zauważalnie zwęża pory, nawet te na nosie.Zapach tego żelu także jest bardzo przyjemny.Poprostu żel ten jest moim Hiciorem POLECAM każdemu.

Mega !!

Moim zdaniem jeden z najlepszych żeli do twarzy, przy regularnym stosowaniu naprawdę widać efekty, nie wysusza skóry, daje optymalne nawilżenie, jak dla mnie super.

bardzo dobry żel

Swój hit wśród żeli to mycia twarzy mam, ale nadal sięgam po inne, ciekawe produkty. Takim okazał się właśnie ten produkt. Już przy użyciu niewielkiej jego ilości można zmyć cały makijaż z twarzy, w szczególności tusz do rzęs. Jak dla mnie mógłby być troszkę gęściejszy, ale obecna konsystencja jest do zaakceptowania. Bardzo świeży, przyjemny zapach. Dzięki swojemu skutecznemu działaniu przy niewielkiej ilości jest dość wydajnym produktem. Dla mnie bardzo ważne jest to, że nie wysuszył mi skóry, nie miałam uczucia ściągania. Nie podrażnił mi skóry, nie szczypie w oczy. Jestem bardzo zadowolona.