Max Factor, Radiant Lift, Long Lasting Radiance Concealer (Korektor rozświetlający z witaminami C+ E)

Średnia ocena: 3.64/5

Doświadcz natychmiastowego rozświetlenia, dzięki nowemu korektorowi Max Factor Radiant Lift Concealer. Aplikator w formie gąbeczki pozwoli ci na delikatną aplikację oraz łatwe blendowanie. Korektor posiada długotrwałą i lekką formułę, witaminy C i E oraz specjalne pudry odbijające światło, dzięki którym okolica oka będzie rozjaśniona, a spojrzenie optycznie powiększone.

do twarzy, pod oczy
wygładzające, rozświetlające, kryjące
w pędzelku / w aplikatorze

Nie wart ceny

Korektor niestety ale nie jest wart swojej ceny. A ta jest zbyt wygórowana. Nie kamufluje cieni pod oczami ani wyprysków. Nie jest zbyt mocny i kryjący. Opakowanie z gąbeczką nie należy do łatwych w obsłudze. Czasem produktu wychodzi zbyt mało A czasem za dużo. Trzeba się dobrze napracować aby uzyskać odpowiednią ilość. Korektor ogólnie nie jest bardzo kiepski ale są dużo lepsze, bardziej kryjące i za niższą cenę.

Świetny rozświetlający korektor pod oczy

Aktualnie jego cena w Rossmann to to 48,99 zł.
Plusy produktu :
???? Korektor jest bardzo wydajny. Opakowanie wystarcza na ok 3 miesiące codziennego użytku.
???? Rozświetla strefę , na która nałożymy produkt,
???? Dobrze kryje sińce i zaczerwienia wokół oczu,
Minusy produktu :
???? Delikatnie wchodzi w zmarszczki mimiczne,
???? Cena jest dość wysoka jak na produkt drogeryjny.
Mimo wszystko polecam każdemu, kto lubi mieć rozświetlona i zdrowo wyglądająca skore wokół oczu :)

Fajny pod oczy

Bardzo ładnie rozświetla cienie pod oczami. Nadaje się do delikatnej skóry w tym obszarze, jest delikatny, rozświetlający, nawilżający. Niedoskonałości na twarzy nim nie ukryjemy. Nałożony i wklepany gąbeczką, przypudrowany, trzyma się świetnie cały dzień. Do luftu tylko opakowanie - sama tubka ok, ale aplikator zupełnie niepotrzebny. Ja swój zdjęłam, wyciskam odrobinę na palec i nakładam pod oczy, potem wklepuję zwykła gąbką do makijażu typu BB.
Cena ok, ale na pewno nie ta w sklepie na R ;) tyle wart nie jest. Za to w drogeriach internetowych można go dostać za nawet ok 20 pln i taka cena jest do przyjęcia za korektor tylko pod oczy.

Fajny efekt, złe opakowanie

Korektor spełnia swoją rolę. Ma mocne krycie, rozświetla i nie wjeżdża w zmarszczki. Nie posiada drobinek, rozjaśnia skórę naturalnym odcieniem.
Jest zastygający, dość trwały. Naprawdę jestem zadowolona z efektu.
Ale...
Opakowanie to porażka. Tubka zakończona gąbeczką. Próbowałam nią nakładać bezpośrednio pod okiem, ale wychodziło kiepsko. Postanowiłam wyciskać na dłoń i nakładać palcami, co było spoko. Jest jednak jeszcze jeden problem: ciężko to wydobyć. Kilka razy się silowalam nie mogąc wydobyć nic, aż w końcu tak nacisnęłam, że miałam połowę zawartości tubki na zlewie. Przez to na wydajności też kosmetyk traci.
Brrr, bardzo złe doświadczenie.

Fajny korektor pod oczy. Pięknie rozświetla spojrzenie!

Korektor jest w formie miękkiej tubki z puszkowym aplikatorem. Zaskoczyła mnie jego lekka, delikatnie żelowa formuła. Uwielbiam rozświetlające korektory i wiele z nich już miałam a ten jest inny niż wszystkie. Przede wszystkim mocno rozświetla i odświeża spojrzenie. To prawdziwe rozświetlenie za pomocą błysku. Pięknie korektor odbija światło. Na dodatek ładnie wtapia się w skórę i wygląda naturalnie również po zmatowieniu go pudrem, nie tworzy się skorupka pod okiem, której nie znoszę cera wygląda na świeżą i ledwo co nawilżoną. Właśnie on nadaje efekt super nawilżonej i promiennej skóry pod okiem. Chociaż nie jest taki idealny. Jego pigmentacja jest wystarczająca i pewnie wielu osobom się spodoba tak mi osobie, która ma widoczne cienie pod oczami ten pigment mógłby być dwa razy mocniejszy. Owszem można budować nim krycie, lecz trzeba uważać z jego ilością. Im grubszą nałoży się warstwę tym gorzej wygląda. Taki klasyk jak nałożymy za dużo, zacznie nieładnie wyglądać i mocno postarzać spojrzenie. Za to cienka warstwa zrobi pięknego photoshopa pod okiem. Uwielbiam jak on wygląda pod okiem. Poprawnie nałożony w odpowiedniej ilości, nie wchodzi w zmarszczki, mocno rozświetla, wręcz optycznie wygładza zmarszczki. Jako jeden z niewielu korektorów ładnie "maskuje" optycznie dolinę łez, gdzie przy innych korektorach potrafi być dwukrotnie mocniej zaznaczona. Na zdjęciach widzę różnicę, kiedy go mam na twarzy a kiedy użyłam czegoś innego. Tak jak już wspominałam mógłby być mocniej napigmentowany. Zawsze pudruję go pudrem matującym. Ładnie współpracuje z cieniami do powiek. (po zapudrowaniu) Wyśmienicie utrzymuje się na oku. Nie ciastkuje, nie wyciera się i nie roluje. Od nałożenia, do zmycia ślicznie wygląda pod okiem. Dobrze współpracuje z gąbeczkami do makijażu, nie wchłania się w nie zbyt mocno. Nakładam go na gąbeczkę i od razu aplikuję na skórę pod oczami. Z początku ciekawiła mnie forma tego puszka. Niestety nie jest on praktyczny. Im dłużej się go używa tym bardziej się brudzi i ten aplikator robi się taki gumowaty od zaschniętego korektora. Z początku nakładałam go na cerę tym aplikatorem ale ciężko jest go ładnie nim rozetrzeć, z pewnością gąbeczką do makijażu jest szybciej jak i przyjemniej. Dziwi mnie za to jego wydajność bo korektor ma 7ml a kończy się w takim czasie co korektor, który miał 2ml Co ciekawe od początku miałam jego połowę w opakowaniu. Nie wiem czy to kwestia tego, że opakowanie jest większe, czy źle był przechowywany w drogerii czy ktoś go sobie odlał. Nie wnikam. Uważam, że powinien być jakoś dodatkowo zabezpieczony przed otwieraniem. Nie utlenia się zbytnio. Ma fajny kolor,ciepły beż wchodzący delikatnie w żółte tony. Dzięki temu ładnie zakrywa zaczerwienienia i podobne przebarwienia. Nie plami. Nie obciąża skóry pod oczami. Nie wysusza i nie przesusza nawet przy dłuższym stosowaniu. Widoczne żyły ładnie zakrywa. Średnie cienie pod oczami też sobie poradzi lecz z mocniejszymi zasinieniami pod okiem, nie poradzi sobie, będzie mieć z nimi problem. Nawet przy mojej wysokiej wrażliwości skóry wokół oczu nie podrażnia ich. Nie czuć go pod okiem, nie ściąga skóry. Wygląda świeżo i lekko. Piękny efekt świeżości, rozświetlenia i rozmycia pod okiem. Nie jest to korektor do "zadań specjalnych". Za to świetnie sobie poradzi na co dzień z przemęczeniem i niewyspaniem. Utrzyma się od rana do wieczora. Odmłodzi spojrzenie i będziemy wyglądać tak jak byśmy każdego dnia przespały całą noc.

Polecam, fantastyczny korektor

Korektor Max Factor Radiant Lift jest niezastąpiony dla dodatkowego ukrycia punktowych niedoskonałości. Posiada konsystencję podkładu, dlatego nie pozostawia punktowych śladów. Bardzo lubię opakowanie tego korektora, ponieważ tubka zakończona jest okrągłą gąbeczką z malutkim otworkiem, co pozwala na higieniczne użycie.

Nie zachwyca

Faktycznie kryje ale nie ma żadnej rewelacji. Opakowanie jest trochę nieporęczne bo ciężko wycisnąć korektor z tubki. Jest to niewygodne i zabiera za dużo czasu jak na użycie zwykłego korektora. Skończył się trochę za szybko jak na jakieś dwa tygodnie korzystania tylko pod oczami i na brodzie

Korektor o lekkiej formule Max Factor

Korektor w płynie, kamufluje cienie pod oczami , doskonale rozświetla. Łatwo się aplikuje , posiada aplikator w formie gąbeczki. Niestety ma też pewne minusy , dość wysoka cena , krótki czas upragnionego efektu.

Korektor doskonały!

Jest to jeden z najlepszych korektorów jakie miałam. Lekki, nawilżający - mokry po nałożeniu, rozświetlający a przede wszystkim nie wchodzi w zmarszczki. Jest delikatny ładnie odbija światło. Nie wiem skąd tak słabe opinie.... Czy naprawdę dobry korektor POD OCZY powinien być ciężki, mega kryjący - szpachlowaty który po kilku godzinach podkreśla wszystkie zmarszczki i jest widoczny na twarzy? No nie.... Nie i jeszcze raz nie. Zarówno młode jak i te dojrzałe Panie nie powinny sugerować się instagramowa moda. Skóra pod oczami musi wyglądać zdrowo, młodo i promiennie. Ten korektor to robi. Wart swej ceny. Doskonała jakość - tego szukałam.
Polecam tym którzy cenią sobie delikatny mąkę up bez efektu maski.

Beznadzieja

Korektor kupiłam razem z podkładem z tej samej serii, pomyślałam, że to będzie fajne połączenie jednak okazał się klapą i to na całej linii. Zacznę od początku korektor zamknięty w tubce z aplikatorem w kształcie gąbeczki ( lubię takie korektory, łatwo można je aplikować i je blendować) i uwaga, uwaga nie zgadniecie na ile razy starczył mi taki korektor otóż na 5 razy , tak tylko na tyle :/ ja też byłam w szoku, tym bardziej, że nie używałam go aż tak dużo. No trudno może tak mi się trafiło, szkoda tylko, że cena nie jest adekwatna do ilości produktu. Co do jakości to miał rozświetlić, akurat takiego efektu nie było jedynie na plus to krycie. Szybko się ścierał i wchodził w drobne zmarszczki, więc efekt był nie ładny, trzeba było go poprawiać inaczej do końca dnia nie wytrzymałby. Zapach ok znośny.

Dla mnie super

Jestem w szoku tak niskiej oceny, bo u mnoe się sprawdza w 99%. Kolor, najjaśniejszy po aplikacji nie robi efektu sińca pod okiem, a super rozjaśnia. Gąbeczka dla mnie jest mega! Ma jedną wadę, po czasie się oskubuje. Dla mnie największymi zaletami są: wydajność (2 miesiące i dalej jest go sporo), to że jest bardzo bardzo lekki oraz trwałość. W moim przypadku, po 12 godzinach w pracy dalej jest na oku i nie roluje się. Cena, fakt jest wysoka, ale niedługo będzie 3 miesiące od koedy go kupiłam, więc cena do wydajności jak najbardziej na plus

Gdzie jest krycie?

Korektory pod oczy mają różne właściwości. Jedno jest pewne - powinny zakrywać cienie. Ten produkt zdecydowanie tego nie robi.
Korektor Radiant Lift zapowiadał się całkiem dobrze, niestety tylko w zapewnieniach producenta.
Produkt jest nijaki. Tak naprawdę nic nie robi. Miał rozświetlać - nie rozświetla. Miał kryć - nie kryje. Jego jedynym plusem jest to, że nie obciąża skóry pod oczami i ich nie podrażnia, nawet jeśli jakaś mała kropleka dostanie się do oka.
Mimo niepogarszania stanu skóry pod oczami, nie można też tych witaminek w składzie uznać za ratujące sytuację. Korektor co prawda nie wyrządzi krzywdy, ale też nie ma żadnych właściwości, które by skórę pielęgnowały.
Przy moich średnich zasinieniach pod oczami kompletnie sobie nie radzi, wszystko przebija. Aż strach pomyśleć, jak bardzo przeraziłaby się osoba, którą ten problem dotyka w dużym stopniu.
Moim zdaniem - nie, nie, nie.