Avon, Luminata EDP

Avon, Luminata EDP

Luminata to najnowsza debiutująca w Polsce woda perfumowana dla kobiet. Jej twarzą reklamową jest Małgorzata Rozenek- Majdan. Woda z kategorii kwiatowo- owocowej
Nuta głowy : gruszka i malina
Nuta serca : piwonia
Nuta bazy : drzewo

24% jesień/zima 76% wiosna/lato

Słodki zapach

Jest to perfuma, którą można dostać w pojemności (10ml, 30ml, 50ml). Zapach pochodzi z kategorii kwiatowo-zielono-drzewnej. I jest polecana na letnie i ciepłe dni, więc w sam raz sprawdzi się na wakacje.
NUTY GŁOWY- (gruszka, zielone liście).
NUTY SERCA- (magnolia, biała peonia kryształowa, irys).
NUTY BAZY-(wanilia z Madagaskaru, białe nuty drzewne, piżmo).
A główne nuty zapachowe to: (gruszka, biała peonia kryształowa oraz wanilia z Madagaskaru). Flakonik jest bardzo ładny i elegancki . Dla mnie zapach jest słodki i ciepły. Jest bardzo ładny, jednak w 100% nie skradł mojego serca :( ale z przyjemnością go używam. Jest dość trwały i intensywny w swoim zapachu.

Wykorzystała: kilka próbek

Bukiet kwiatów

Dla mego zmysłu powonienia, to zapach iście kwiatowy.
Czuć piwonię w której tle pobrzmiewają nuty owocowe maliny i gruszki z której ta pierwsza wybija się bardziej.
Dla moich nozdrzy nie jest to zapach słodki.
Raczej wytrawny, nieco mydlany i elegancki.
Coś pomiędzy klasycznym Perceive, a romantycznym Celebrate marki.
Po psiknieciu pachnidla na nadgarstek mym oczom ukazuje się bukiet wiosennych kwiatów.
Perfumy z kategorii tych "bezpiecznych", którymi nie wywołamy migreny ani nienawistnych spojrzeń otoczenia.
Czysty, świetlisty, klasyczny...
Kwiatowy.
Fakt, może nieco nudny, ale ja lubię takie nudne, kwiatkowe kompozycje czasem na siebie włożyć.
Po zuzyciu kilku próbek już wiem, że zdecyduje się na cały flakon recenzowanej wody.

Wykorzystała: kilka próbek

Nie ma szału.

Zapach wypróbowałam w postaci kilku próbek, gdyż na stronie katalogowej Avonu podobał mi się, ale w rzeczywistości okazał się być inną bajką. Przede wszystkim jak dla mnie jest słodki, i choć lubię słodkie zapachy, to jednak coś mi w nim przeszkadza, wręcz dusi. Zbyt przepełnione romantyzmem - tak bym to ujęła. Plusem dla mnie w tym przypadku była trwałość, a właściwie jej marna trwałość, bo zapach szybko ulatywał. Plus za fajne opakowanie. Ogólnie nie mój zapach.

Uwielbiam go

Perfum przypadł mi do gustu. Jest świeży i delikatny potem robi się trochę słodszy, ale nadal go uwielbiam. Bardzo długo utrzymuje się na ubraniu i skórze. Flakon w kształcie diamentu fajnie wygląda na półce. Kolor perfumu jest różowy. Zapach polecam na cały rok.

Ulubiony zapach

Ten zapach kupiłam na próbę i okazał się strzałem w 10. Pozostał moim ulubionym zapachem. Nadaje się nie tylko do używania na codzień ale i na wieczorne wyjścia.

Co za słodkość :)

Ten zapach dostałam w prezencie na Konferencji Avon, byłam na premierze tego zapachu, nie ukrywam, że z racji tego że Ambasadorką jego jest Małgorzata Rozenek-Majdan, myślałam, że będzie wielkie wow co do jakości. Niestety, zawiodłam się na trwałości zapachu. Po około 2-3 godzinach od spryskania nie czuć go wcale... Flakonik wygląda prześlicznie! Taki różowy, śliczny jak dla księżniczki, uwielbiam takie. Zapach również słodki bardzo, akurat w mój gust. Co do trwałości jedynie minus no i cena, bo to idzie w parze. Cena katalogowa nie adekwatna do tego, że czuć godzinę, czy dwie.

Niespecjalnie udany prezent

Spojrzałam na nie kilka razy w katalogu, ponieważ spodobał mi się flakon, jednak już przy potarciu o kartkę, wiedziałam, że to absolutnie nie moja bajka zapachowa. Sama nigdy bym po niego nie sięgnęła, jednak dostałam je na święta od mamy. Właściwie to waham się, czy jej tak zawiniłam, ponieważ doskonale wie, że wolę raczej ciężkie, mocne perfumy i jestem pod tym względem bardzo wybredna.

Flakon nadal mi się podoba. O ile czar prysnął przy atomizerze. Chyba tylko ja trafiłam na tak felerny egzemplarz, ponieważ nikt inny nie zgłaszał takich uwag. Zacinał się od samego początku, doprowadzając mnie do szewskiej pasji. Zapach mi nie odpowiada, ale to kwestia gustu. Może mój jest specyficzny, lub zwyczajnie dziwaczny, ponieważ często zbierałam komplementy, że takie ładne, delikatne, zwiewne. No cóż, co kto lubi, prawda?

Końcowo wylądowały u mojej przyjaciółki, która jest nimi zachwycona. A ja naprawdę nie znoszę perfumowych prezentów, bo zwykle sama nie wiem, czego chcę, a każdy zapach nudzi mi się po 2 tygodniach.

Nietuzinkowy, nieoczywisty, z klasą.

Jest to jeden z moich ukochanych zapachów, mimo, że niedrogi to oszczędzam i używam na specjalne okazje. Słodko orientalny zapach, jak na Avon to mega trwały, na drugi dzień wciąż go czuję na ubraniach.
Utrzymuje się on długo na mojej skórze, na początku uwalnia się orientalny akcent z pazurem, potem przeobraża się w coś słodkiego.
Jest to opcja na lato i zimę, ponieważ nie jest ciężki (dla mnie przynajmniej), czuję się w nim mega kobieco, przywodzi mi on na myśli dobre skojarzenia.

Avon, Luminata

Super zapach o każdej porze dnia, który utrzymuje sie na prawdę długo na skórze nadając jej subtelny zapach, który podoba się również mojemu męzowi , nawet po kilku godzinach.. Polecam

Subtelna Poeonia

Subtelny pudrowy zapach na letnia aurę. Co prawda malina z gruszką daje lekką słodycz. Jednak nie jest ona męczaca. Raczej lekka i krótkotrwałe. Zmienia się gdy dochodzą kwiaty i ładnie się rozwijają. Drzewna baza ładnie zamyka całość dodając trwalosci. Na mojej skórze utrzymuje się do 6 godzin .

Wspaniały delikatny zapach!

Bardzo spodobał mi się ten zapach. Jest delikatny, nie drażniący, pasujący na każdą porę roku i dnia. Opakowanie bardzo ekskluzywne, pięknie prezentuje się na półce. Zapach unosi się długo i na skórze i na ubraniach. Spodobał sie nie tylko mi - również moja mama chętnie go używa. Obie doceniłyśmy go za tą delikatną jednak charakterną nutę... Wydaje mi się, że będzie wydajny - co prawda jestem w trakcie pierwszego flakonu, jednak wystarczy kilka psiknięć i zapach jest intensywny

Piękne perfumy zarówno wnętrze i opakowanie

Moje serce podbiły. Uwielbiam słodkie, delikatne zapachy. Luminata jak dla mnie to zapach trafiony w 10. Dodatkową zaletą jest długotrwale utrzymujący się zapach - za co naprawdę cenię avon. Jednak na każdym będą pachniały nieco inaczej. Więc jeśli mamy dostęp sugerujemy się zapachem ze stron w katalogu. Nie kupujcie ze względu na ładne opakowanie. Choć ja osobiście je uwielbiam wiem że zdania są podzielone.
Jedyny minus to standardowa cena. 70 zł za wodę perfumowaną 50 ml to jak dla mnie wysoka cena. Jednak pod okiem konsultantki można upolować niską cenę za ten diamentowy flakon ????????????