Pat & Rub, Face, 100% naturalny superaktywny krem na dzień

Pat & Rub, Face, 100% naturalny superaktywny krem na dzień

Wyjątkowo bogaty i skuteczny produkt najnowszej generacji o działaniu rewitalizująco-ochronnym. Do każdego rodzaju skóry. Dostosowuje działanie do kondycji skóry i jej wieku. Wspaniale restrukturyzuje skórę, koi, oczyszcza pory i normalizuje wydzielanie sebum. Działa antyoksydacyjnie, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia skóry. Zawarty w nim m.in. filmexel z drzewa Tara i czerwonej algi działa wygładzająco i przeciwstarzeniowo, a masło moringa ma wyjątkowe właściwości odżywcze i jest niezwykle bogate w witaminy. Dzięki temu Ty masz zagwarantowane opóźnienie procesów starzenia, a Twoja skóra młody i zdrowy wygląd. Skóra staje się bardziej promienna i atrakcyjna już po pierwszym użyciu. Zapowiada się piękny dzień!
Kosmetyk w 100% z naturalnych składników certyfikowanych.

Ciut przereklamowany

Krem kupiłam zachęcona bardzo pozytywnymi opiniami na FB. Był to mój pierwszy kosmetyk tej firmy, z czasem kolekcję wzbogaciłam o żel do mycia i ampułkę nr 3. Kremowi wystawiam mocne 3+. Opakowanie bardzo estetyczne, bardzo chwali się pompka, którą można dozować naprawdę małe ilości produktu. Pojemność ciut większa niż standardowe kremy, co przy cenie kremu również jest dużą zaletą.
Krem bardzo przyjemnie pachnie, ale można by z tego zrezygnować, w końcu wszystkie składniki mają być mocno eko.
Konsystencja bardzo fajna, łatwo się nakłada, szybko wchłania, pozostawia bardzo miły film na buzi. Ponieważ firma ma w swojej ofercie również ampułki - okazuje się że sam krem to jeszcze nie wszytsko. I rzeczywiście - sam krem mocno buzi nie nawilża. Jeste takim typowym dziennym kremem - bardzo uniwersalnym. Za tą cenę - ciut mało. No i jeszcze mocno wskazane jest dokupienie ampułki za 160- 180 zł. Robi się drogo.

Fajny krem

To był mój pierwszy produkt od Pat&Rub, który zachęcił mnie do wypróbowania kolejnych. Krem ma lekką formułę, przyjemną konsystencję i ładnie pachnie - to była naprawdę przyjemność go stosować. Efekt nawilżenia był delikatny, czasami wydawał mi się niewystarczający. Może dlatego tak szybko go zużyłam. Krem jest mało wydajny, a drogi. Jednak godny polecenia. W moim odczuciu najlepszy produkt tej marki, ale może dlatego, że inne produkty mnie nie zachwyciły.

Przy okazji wspomnę o polityce i promocji, którą prowadzi Pat&Rub na Facebooku. Negatywne komentarze pod postami są ukrywane - sama byłam świadkiem jak zniknęła cała dyskusją na temat tendencji do zapychania niektórych kosmetyków tej marki. Pat&Rub przekierowuje dyskusję na priv, ale bardziej ma to na celu uciszenie komentarzy na oficjalnym profilu, niż merytoryczną dyskusję - ostatecznie mimo początkowego kontaktu nikt mi nie odpisał. Dlatego dziewczyny nie dajcie się nabrać na piękne posty i same wychwalające komentarze.

Piękny zapach...ale czy działanie..?

Krem kupiłam za namową koleżanki, która była zachwycona. Razem z kremem zamówiłam: płyn micelarny, tonik i ekoampułkę antyoksydacyjną. I szczerze... nic mi nie urwało ;-). Krem ładnie pachnie, trochę nawilża. Za tą cenę oczekiwałam zachwytów. Raczej nie kupię ponownie

Krem jak krem

Szukałam kremu mocno nawilżającego, a jednocześnie nieobciążającego i niezatykającego porów do mojej skóry w trakcie leczenia Izotekiem, ale wciąż skłonnej do zatykania porów. Przeczytałam entuzjastyczne recenzje i postanowiłam spróbować. Spodobało mi się higieniczne opakowanie i naturalny skład. Dpbrze się wchłania, aplikacja jest przyjemna. Krem rzeczywiście ładnie nawilża, skóra nie przesusza się w ciągu dnia, ale nie robi nic poza tym. Za taką cenę oczekiwałabym więcej. Największe rozczarowanie to to, że przy uzywaniu na dzień i na noc, po jednej porcji kremu, skończył się po 2 tygodniach. Za tę cenę spodziewałam się lepszego efektu.

Niezły, ale nie powala

Kupiłam ten krem kilka miesięcy temu za namową koleżanki, która wychwalała jego nieziemskie działanie. Mam dość suchą i wrażliwą cerę, która lubi w ciagu dnia sięprzetłuszczać. Po kilku pierwszych użyciach byłam zachwycona, moja skóra nabrała blasku, stała się gładka i miła w dotyku, zniknęły drobne niedoskonałości. Skóra nie przetłuszczała się w ciągu dnia i nawet po kilku godzinach wyglądała świeżo. Jednak po kilku dniach efekt WOW zaczął jakby zanikać. Powróciły drobne, pojedyncze wypryski, suche skórki na policzkach i nosie. To było w okolicach października, kiedy na dworze zaczęło się robić coraz chłodniej więc myślałam, że to przez to, że krem nie daje rady z taką aurą, Dokupiłam więc krem na noc i eko-ampułkę 1, aby wzmocnić działanie, tak jak zaleca się na stronie producenta. Niestety nadal działanie kremu na dzień było dla mnie po prostu poprawne. Po przeczytaniu opinii zachwyconych pań na FB, które wychwalały kremy Pat&Rub pod niebiosa zaczęłam się naprawdę mocno zastanawiać co je tak oczarowało. U mnie ewidentnie cuda się nie zdarzyły. Im zimniej było na dworze, tym krem gorzej sobie radził. Być może lepiej sprawdziłby się w lecie, kiedy lekki krem jest w sam raz, niestety na zimowym froncie poległ. Po powrocie do domu każdego dnia moja cera była mocno podrażniona, zaczerwieniona i przesuszona. Krem ma cudowny zapach i naprawdę fajny, naturalny skład, który na początku faktycznie łagodził moje dolegliwości wrażliwca, ale niestety to za mało, abym pozostała wierna marce.

Wspaniałe nawilżenie!

kremu używam od około 2 miesięcy i jestem zachwycona rezultatami. Od ponad pół roku walczyłam z przesuszoną skórą na policzkach, a dzięki niemu problem zniknął jak ręką odjął. używam go codziennie pod makijaż, nie kłóci się z bazami ani z podkładami. pomimo bogatego składu szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej skóry. Zdecydowanie kupię go ponownie!