Fanola, Nutri Care, Restructuring Fluid Crystals (Kryształki rekonstruujące)

Fanola, Nutri Care, Restructuring Fluid Crystals (Kryształki rekonstruujące)

Profesjonalny, restrukturyzujący olejek do włosów Fanola. Bardzo gęsty i wydajny olejek NutriCare z zawartością aloesu oraz oleju lnianego. Nadaje włosom połysk oraz ułatwia rozczesywanie. Reperuje zniszczone końcówki oraz zapobiega powstawaniu nowych. Idealny do włosów puszących się, naturalnie kręconych oraz po trwałej.

Mój włosowy hit!

Mam z natury bardzo puszące się włosy. Zawsze denerwowało mnie gdy po wyjściu z fryzjera zawsze pięknie wyglądały a po myciu... wszystko wracało do normy. Zaczęłam podpatrywać czego używają fryzjerki. No i odważyłam się! Kupiłam owy produkt i nie żałuje! Dziś nie mogę bez niego się obejść!

Produkt jest przede wszystkim bardzo wydajny! Wystarcza niewielka ilość aby nałożyć na całe włosy. Działa super na sucho i na mokro. Po nałożeniu na włosy natychmiast wchłania się bardzo je nawilżając ale nie powodując przetłuszczania się. Włosy stają się widocznie odżywione, zdrowsze, błyszczące i miękkie w dotyku. Bardzo polecam wszystkim posiadaczkom suchych i puszących się włosów! :-)

Jak dla mnie średni.

Moje włosy nie bardzo się z nim polubiły....Wydaje mi się, że w tej cenie można zakupić coś lepszego:) Po jego zastosowaniu nie zauważyłam żadnej różnicy (mam włosy wymagające-rozjaśnione, suche i puszące się). Jak dla mnie jedyny plus olejku to ładny zapach ;)

Bardzo lubię

Świetna odżywka wygładzająco nawilżająca w olejku.
Kryształki zamknięte są w butelce z dozownikiem. Troszkę nie odpowiada mi zapach- wg mnie słodko drażniący, ale efekty jakie daje ten olejek spokojnie mi to wynagradzają. Stosuję dwie pompki na mokre włosy o długości za łopatki. Po wysuszeniu (zazwyczaj suszarka plus gruba szczotka) włoski są miękkie, błyszczące, świetnie nawilżone i gładkie, pięknie odbijają światło.
Właściwie nie umiem ocenić czy działa jakoś trwale pielęgnacyjnie na końcówki, bo podcinam je regularnie co 7 tygodni... Choć właściwie może i działa, bo moja fryzjerka ostatnio była pełna uznania jak poprawił się stan moich włosów :)

Fajny dla długich włósów

Nigdy nie miałam styczności z marką Fanola. Jest to włoska firma więc miałam nadzieję,że dobra. Nie często spotykam się z produktami w szklanej butelce, tu miłe zaskoczenie, lepsze to niż plastik. Olejek, a dokładniej kryształki mają słodki zapach. Używam zarówno na włosy umyte jak i suche. Po użyciu są miękkie, pachnące i wizualnie wyglądają dobrze. Produkt jest bardzo wydajny, wystarczy dwie, a nawet jedna pompka na długie włosy. Olejek oceniam na 5 ale nie wiem czy do niego wrócę, ponieważ lubię testować nowości :)

Hit dla moich długich włosów!

Pierwszy raz z olejkiem spotkałam się w salonie fryzjerskim, od razu urzekł mnie jego zapach, jest taki bardzo słodki... cukierkowy. Poza tym jego działanie! Używam go po umyciu włosów (wtedy włosy się lepiej rozczesują) oraz po suszeniu żeby je wygładzić, nabłyszczyć. Olejku używam na całej długości włosów, mimo tego że włosy mam bardzo długie, nie obciąża ich, a wręcz przeciwnie włosy są sypkie i pięknie mienią się w słońcu.
Jest to kosmetyk z którym się nigdy nie rozstaje, jest baaardzo wydajny buteleczkę mam od marca, używam go co drugi dzień a zostało mi jeszcze 1/3 produktu.