Beverly Hills Formula, Total Protection Whitening, Natural White Toothpaste (Pasta do zębów wybielająca)

Popularna i skuteczna pasta do zębów Beverly Hills Formula zawiera unikalną kompozycję składników antybakteryjnych i wybielających aby zapewniając zębom ochronę przed próchnicą, równocześnie poprawić ich wygląd i przywracać im naturalną biel. Dzięki zawartości triclosanu, xylitolu i fluorku sodu pasta zapobiega też krwawieniu dziąseł i powstawaniu w jamie ustnej nieświeżego zapachu. Zawiera fluorek sodu. Pasta Beverly Hills Fomula zyskała bardzo dobre oceny w testach klinicznych w Stanach Zjednoczonych i w Europie.

Średnia

Oczekiwałam dużo więcej od pasty, która jest droga. Dostałam smaczną mięte, wydajność, usuwanie nalotów i bardzo małe ale jednak wybielanie. Spodziewałam się, że efekt mnie zaskoczy ale posla pasta radzi sobie lepiej od tej i na pewno do niej nie wrócę już.

ladybeatrycze.blogspot.com

Nie polecam

Dostałam w pakiecie razem z jej siostrzaną wersją, która zwiera aktywny węgiel wybielający.

PLUSY:
+ Wydajność,
+ Ładne opakowanie,
+ Lekko odświeża - delikatny smak.

MINUSY:
- Cena nieadekwatna co do jakości produktu,
- Dostępność,
- Nie wybiela zębów,
- Nie nadaje się dla osób z nadwrażliwością zębów,
- Podrażnia dziąsła.

PODSUMOWUJĄC:
Nie polecam! Pasta nie warta kupna!