L'biotica, Eclat Face Peel, Peeling kwasy AhA z delikatnym pyłem wulkanicznym `Aksamitne wygładzenie`

L'biotica Eclat Face Peel Aksamitne Wygładzenie - peeling kwasy AhA z delikatnym pyłem wulkanicznym. Alfa hydroksykwasy (AHA) z owoców mango i banana.

Peeling Aksamitne Wygładzenie, przeznaczony do cery wrażliwej, płytko unaczynionej, ze skłonnością do zaczerwienień. Peeling wzbogacony o masło mango, olej awokado i alantoinę. Przywraca cerze blask, pozostawiając ją optymalnie nawilżoną, gładszą i bardziej elastyczną.

bardzo dobry

Bardzo dobry i skuteczny peeling, dobrze radzi sobie z usuwaniem martwego naskórka i matuje. Po zastosowaniu twarz jest przyjemnie wygładzona i rozświetlona, mam wrażenie, że zredukowały mi się przebarwienia, wyglądam zdrowo i promiennie. Zawsze oszukuję i zostawiam go na parę minut dłużej niż zalecił producent i u mnie się to sprawdza. Jedyne do czego mogę się przyczepić to mała pojemność opakowania, wystarcza mi na zaledwie parę razy, bo lubię położyć grubszą warstwę. Zapach przyjemny, opakowanie estetyczne. Godny polecenia.

Skutecznie wygładza

Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami i nie żałuję! Peeling spisuje się na piątkę z plusem!!!

Peeling znajduje się w estetycznej i wygodnej w użyciu tubce, ma bardzo gęstą kremową konsystencję z wyczuwalnymi drobinkami pyłu wulkanicznego oraz przyjemny zapach "profesjonalnych kosmetyków". Peeling rewelacyjnie radzi sobie z usuwaniem martwego naskórka oraz oczyszczeniem porów. Po zabiegu cera jest odświeżona, idealnie wygładzona, niezwykle miękka i przyjemna w dotyku. Przy regularnym stosowaniu zauważyłam również zmniejszenie się widoczności przebarwień po niedoskonałościach oraz znaczną redukcję wydzielania sebum w strefie T.
Peelingu używałam regularnie, co najmniej 2 razy w tygodniu i nie zauważyłam aby podrażnił czy przesuszył mi buzię. Moim zdaniem kosmetyk ten doskonale sprawdzi się u posiadaczek cery normalnej, mieszanej oraz tłustej ze skłonnością do powstawania niedoskonałości.
Na plus wydajność (opakowanie wystarczyło mi na ponad miesiąc regularnego stosowania), a także przystępna cena.

Polecam, produkt warty wypróbowania.

Ukochany <3

Kupiłam go przez przypadek w hebe, chyba pani przy kasie mnie na niego namówiła :) Okazało się, że to miłość na całe życie, zaczynam właśnie 3 opakowanie tego cuda :D

Mam cerę mieszaną ze skłonnością do wyprysków. Szukam czegoś co wygładzi, wyrówna koloryt i delikatnie oczyści skórę. W tym peelingu znalazłam to wszystko. Nakładam go przed prysznicem na ok. 10 minut tak, żeby kwasy zaczęły działać. Peeling ma konsystencję kremu z delikatnymi drobinkami pyłu wulkanicznego i pachnie pięknie cytrusami - uwielbiam ten zapach. Podczas prysznica zmywam go, masując delikatnie twarz, te drobinki robią nam wtedy dodatkowo peeling mechaniczny :)

Efekt? Pięknie rozświetlona, gładziutka skóra, jak u niemowlaka :) Mam wrażenie, że rozjaśnia też przebarwienia po wypryskach, zresztą same niespodzianki też fajnie zmniejsza. Naprawdę widzę po raz pierwszy, że ten peeling robi coś więcej niż tylko zwykłe oczyszczenie skóry. Co do oczyszczania, to też radzi sobie z tym świetnie, czuję, że skóra jest odświeżona, ale bez irytującego efektu ściągnięcia skóry.

Małe ostrzeżenie dla osób noszących soczewki - te drobne drobinki lubią się dostać do oka niestety :( więc trzeba bardzo uważać przy zmywaniu, ale to i jak w przypadku innych peelingów.

Jest rewelacyjny. W kolejce do testów czeka u mnie jeszcze peeling mechaniczny z L'biotica, zobaczymy czy pobije ten z kwasami ;) Takiego efektu nie miałam nawet po peelingach za ponad 100 zł, a za ten dałam coś koło 10...

niezbyt się polubiliśmy

Niestety przy tym peelingu mam wrażenie, że producent nie bardzo wiedział co opisał na produkcie. Choć samo działanie po użyciu jest w porządku - cera jest faktycznie wygładzona, to przy mojej wcale nie mocno wrażliwej cerze drobinki peelingujące dość mocno tarły mi skórę, która później była czerwona. Ta czerwień nawet nieco dłużej się utrzymywała na skórze. Dlatego zdecydowanie nie polecam tego peelingu osobom z skórą wrażliwą, tarcie jest za mocne. W odniesieniu do plusów - produkt pięknie pachnie, rzeczywiście wygładza (ale za jaką cenę), po jego stosowaniu kremy lepiej sie wchłaniają.

taki sobie

Ojjj te mikro mikro mikro drobinki to na pewno nie dla cery nadreaktywnej. Nie wiem, może to ten pył wilkaniczny? :D Producent napisał "oczyszczanie bez konieczności tarcia" - no niestety samo się trze przy zmywaniu i nakładaniu, bo to nie jest prawdziwie enzymatyczny peeling i ma baaaaaardzo drobne drobinki. Niestety, często dostają mi się one do oka, a nie smaruję peelingów przy oczach, zawsze jakieś małe ziarenko mnie drażni po myciu twarzy.

Co do samego złuszczania, to nie jest on jakiś genialny i nie wiem jak go ocenić, bo myślałam, że to produkt enzymatyczny z kwasami, a tu jednak coś nam buzie trze. Na pewno coś działa, lepsza cera z nim niż bez żadnego złuszczania. Nie wiem jak z ocyszczaniem porów, bo ja mam je bardzo drobne i nie mam wielkeigo problemu zapychania. Wygładza jak to prawie każdy peeling. Ma kilka ciekawych składników, które dobrze wpływają na stan cery.

Niestety po zakończeniu tuby nie kupię ponownie, szukam dalej swojego ideału.

całkiem całkiem

Zakupiłam produkt na promocji w Hebe. Oczekiwałam spektakularnych efektów jakie obiecuje producent. Kwasy zawarte w składzie mogłyby dawać lepszy efekt po zastosowaniu. Aczkolwiek używam produktu średnio co 1,5 tygodnia, skóra po zastosowaniu jest faktycznie wygładzona, nawilżona. Ale efekt nie jest bardzo długotrwały. Czasami czuć pieczenie.

Jeden z ulubieńców

Fajna alternatywa dla peelingów mechanicznych. Bardzo dobrze się sprawdził zapewniając małe spa w domu. Wygładza skórę bez podrażniania jej, na pewno nadaje się dla delikatnej cery. Po użyciu twarz jest miękka i oczyszczona. Peeling jest chłodzący, zapewnia uczucie odświeżenia, a po użyciu krem nawilżający dobrze się wchłania. Ma przyjemny, orzeźwiający zapach. Na pewno do niego wrócę.

Jeden z najlepszych

Peeling zwrócił moją uwagę przede wszystkim pięknym opakowaniem, akurat był w promocji i postanowiłam się na niego skusić. Peeling na bazie kwasów są dla mnie idealnie (cera naczynkowa) a ten naprawdę przerósł moje oczekiwania. Buzia po tych 15 min jest tak miła w dotyku jak nigdy! Peeling ma bardzo ładny, nie nie drwzniacy zapach, nie trzeba to dużo nałożyć- dobra konsystencja i świetnie prezentuje się na półce w łazience. Polecam każdej koleżance która ma podobne problemy z zaczerwieniona skóra i pękających naczynkami i z tego co wiem wszystkie są zadowolone.

Używa produktu od: próbka

Podziękuję

Kupiłam peeling bo szukałam czegoś dla cery wrażliwej. Moja cera niestety ma tendencję do zaczerwienień i skłania się do trądziku różowatego. Po okresie bardzo łagodnej pielęgnacji stwierdziłam że z powodu zaskórników przyda się peeling. Opis był obiecujący- rezultat rozczarowuje.
Jakkolwiek muszę producentom przyznać rację- skóra po zastosowaniu jest gładziutka, tak absolutnie nie polecam wrażliwcom.
Ten "delikatny" pył przy zmywaniu był jak tarka. Skóra w miejscu nałożenia po zmyciu jest bardzo czerwona. I to długo.
Moim zdaniem absolutnie nie nadaje się do cery wrażliwej. Broń borze zielony zmywać to przez ścieranie. Nawet gdy po prostu ochlapywałam twarz wodą skóra była czerwona.

CUDO!

Ten peeling dostałam w prezencie urodzinowym, to był strzał w dziesiątkę!
Przepięknie pachnie, wygładza skórę i wyrównuje koloryt cery.
Jestem bardzo zadowolona.

Aksamitne wygładzenie

Bardzo ładne opakowanie kosmetyku na ladzie w aptece jako pierwsze zwróciło moją uwagę.
Peelingi enzymatyczne jak najbardziej są odpowiednie dla mojej cery, wrażliwej, przesuszonej i zaczerwienionej, mimo to za nimi nie przepadam, ponieważ jednak wydają mi się zbyt delikatne i zazwyczaj dawały mi słabe efekty.
Postanowiłam jednak dać szansę temu produktowi, tym bardziej że cena nie jest odstraszająca.

Produkt zamknięty jest w przyjemnej, różowo-złotej tubce.
Aplikacja jest łatwa, peeling bezproblemowo daje się wycisnąć z opakowania.
Konsystencja nie jest zbyt gęsta, dobrze się rozprowadza na twarzy, ale też z niej nie spływa.
Po chwili bardziej zastyga na skórze, pozostawiając białą otoczkę.
Przy nałożeniu niewielkiej ilości częściowo się wchłania w twarz.
Nie powoduje żadnych podrażnień, pieczenia, praktycznie go nie czuć.
Odczucia po prostu jak po nałożeniu grubszej warstwy kremu czy maseczki.

Zmycie peelingu również nie sprawia trudności, bardzo dobrze schodzi pod wodą.
Po oczyszczeniu z cerą nic widocznego się nie dzieje, ale wyraźnie czuć gładkość.
Nie jest to zbyt duży efekt, ale jak na peeling enzymatyczny- jestem pozytywnie zaskoczona.
Skóra po nim nie jest wysuszona, wręcz trochę odżywiona i miękka w dotyku.
Delikatnie radzi sobie z zatkanymi porami w umiarkowanym stopniu.

Jest to dobry produkt za niewielką cenę, jest delikatny, nie ma potrzeby tarcia, jednak nie jest w 100% skuteczny, więc raz na jakiś czas sięgnę po coś mocniejszego dla dogłębnego oczyszczenia, ale L'bioticę nadal chętnie będę używać.

Aż mam ochotę go zjeść , a do tego skradł moje serce swoim skutecznym działaniem

Peeling zakupiłam w drogerii internetowej, gdyż bardzo ciężko spotkać go w stacjonarnym sklepie. Naczytałam się tyle o dobroczynnym działaniu kwasów na skórę, a ten peeling miał naprawdę dobre opinie, które dodatkowo zmotywowały mnie do zakupu.

Po otwarciu uroczo wyglądającego opakowania od razu urzekł mnie zapach produktu - mocno owocowy i niesamowicie przyjemny, aż ma ochotę żeby go zjeść.
Jest to peeling enzymatyczny - w związku z tym nie spodziewajmy się drobinek! Jest to peeling o gęstej kremowej, satynowej konsystencji, rozcierając go w palcach czuć obecność pyłu wulkanicznego, który jest w składzie produktu.
Produkt łatwo się aplikuje, jest dość gęsty i na pewno nie spływa z twarzy - dobrze się trzyma. Peeling trzymam na twarzy zgodnie z zaleceniami producenta w pierwszej chwili po nałożeniu czuć na twarzy delikatne mrowienie.
Peeling łatwo się zmywa, a efekty jego użycia widoczne były już po pierwszej aplikacji.

Efekty? Niesamowicie wygładzona skóra twarzy, wyraźnie oczyszczona i odżywiona z efektem nawilżenia.
Mam cerę mieszaną i jestem zadowolona z działania peelingu, gdyż wyciszył moją skórę, zmniejszył widoczność porów i spowodował efekt zmatowienia.
Skóra jest widocznie napięta i przyjemna w dotyku.
Regularne stosowanie peelingu przyczyniło się do szybszej odnowy komórkowej - drobne zmiany zostały zlikwidowane.

Polecam, fajna alternatywa dla peelingu tradycyjnego ziarnistego!