Bielenda Professional SUPREMELAB, S.O.S., Enzymatic Face Scrub (Enzymatyczny peeling do twarzy S.O.S)

Peeling do twarzy pochodzący z linii S.O.S. Seria bogata jest w liczne składniki aktywne, w tym wypadku - rutynę oraz witaminę C. Dedykowane cerze naczynkowej, skłonnej do podrażnień, wrażliwej. Peeling enzymatyczny delikatnie złuszcza martwy naskórek, rozjaśnia cerę. Redukuje zaczerwienienia, zmniejsza widoczność naczynek. Może być stosowany przez osoby w wieku: 25-50 lat.

naczynkowa, wrażliwa
oczyszczające
w tubce
żel
enzymatyczne

Najdelikatniejszy

Ten peeling jest bardzo delikatny. Zero podrażnień, przesuszeń czy innych negatywnych reakcji skóry. Cery wrażliwe mogą być spokojne — to coś dla was!
Produkt od Bielendy jest wydajny. Wystarcza na kilka miesięcy regularnego stosowania. Ja używałam go raz w tygodniu. Była to dla mnie optymalna ilość. Peeling jest gęsty, nie spływa. Bardzo łatwo go zarówno nałożyć, jak i zmyć. Nie zastyga na skórze, nie tworzy nieprzyjemnej warstwy. Nie pozostawia skóry nawet zaczerwienionej!
Wysoce delikatnie złuszcza naskórek i pomaga pozbyć się suchych skórek. Lekko rozjaśnia. Skóra po użyciu tego produktu jest miękka, elastyczna i odświeżona.
Ma ładny zapach; prawie niewyczuwalny. Można go dorwać za dobre pieniądze i jest to fajna inwestycja warta wypróbowania. Czasami może wydawać się, że jest za słaby, jednak ja wolę taki delikatny peeling nałożyć częściej, niż przesadzić z za mocnym produktem przy pierwszym nałożeniu.

Ładnie pachnie i nie podrażnia

Użyłam tego produktu dopiero kilka razy, a już widzę zmniejszenie ilości wyprysków na czole. Poza tym produkt ładnie pachnie i nie podrażnia za bardzo skóry.

Delikatny i ulubiony

Bardzo delikatny a przy tym skuteczny peeling. Złuszcza martwy naskórek, wygładza a do tego pielęgnuje i odzywia. Mój ulubiony :) Poza tym wydajność kosmetyku jest mega duza

Zdecydowanie na tak!

Moim zdaniem to delikatny peeling enzymatyczny, który nie podrażnia skóry, ale ją delikatnie złuszcza i może delikatnie rozjaśnia. Po kilku minutach po użyciu czuć delikatne mrowienie, ale chyba właśnie taki ma hyc efekt, po zmyciu twarz nie jest czerwona.
Bardzo lubię go stosować w wieczornej pielęgnacji, a następnie po nim jakaś fajna maskę. Zapewnia mi mój mały salon kosmetyczny w domu.
Konsystencja lekko żelowa o przyjemnym różowym kolorze.
Uważam, ze cena jest przystępna, opakowanie przyjemne.
Właśnie kończę pierwsze opakowanie i z pewnością kupię następne. ????

Zaskoczona dzialaniem

Przyznam, że byłam zaskoczona, gdyż produkty z bielendy ogólnie średnio dobrze znoszę. ALĘ, to jest jeden z lepszych peelingów jakie używałam. Jednak seria proffesional robi swoje. Peeling ładnie niweluję zaskórniki i łagodzi krostki, używanie raz w tygodniu lub na 2 tygodnie to całkiem fajna opcja. Mam cerę wrażliwą i suchą,a mimo to w żaden sposób mnie nie podrażnił ani nie uczulił. Cena dość wysoka, ale jest bardzo wydajny i z takim działaniem, jest dobrze.

bez wielkich efektów

Peeling ma mocno kosmetyczny zapach, pachnie salonem kosmetycznym. Bardzo delikatna, żelowa konsystencja ma się wrażenie, że wręcz koi naszą skórę. Jednak po dłuższym stosowaniu nie widać większych efektów poza minimalnym wygładzeniem.
Na pewno to bardzo delikatny peeling, więc być może sprawdzi się u wrażliwych cer, które nie potrzebują większego oczyszczenia. Ja go raczej nie kupię, bo nie widzę efektów przy jego stosowaniu,

Sprawdzi się do cer wrażliwych

Bardzo przyzwoity peeling enzymatyczny!
Robi dokładnie to co powinien, delikatnie złuszcza oraz wygładza skórę, nie podrażniając jej, nadaje zdrowego blasku.

Mocno się lepi ( typowa cecha tego typu peelingu) i trzeba go troszkę na buzi potrzymać, ale wynagradza to orzeźwiający zapach grejpfruta.

Kupiłam go spontanicznie za cenę około 30 zł, nie wiem czy wypróbuję ponownie, ponieważ moim zdaniem ten produkt nie różni się za bardzo niczym od tańszych peelingów enzymatycznych.

Bardzo fajny peeling

Dobrze mi się sprawdza. Peeling ma żelową konsystencję, wyciśnięty na dłoń nie spływa, nie zlatuje też z twarzy. Ma lekki różowy kolor. Działa delikatnie - nie podrażnia buzi, ale jednocześnie jest skuteczny. Po zastosowaniu moja buzia jest gładka a pory odblokowane (szczególnie na nosie). Stosuje go głównie w czasie kąpieli, wystarczy go spłukać wodą. Nie wyczuwam zapachu. Jeden minus - opakowanie. Zamknięcie (zawias) pękło przy drugim zastosowaniu.

Koło ratunkowe dla skóry, która krzyczy "S. O. S."

Peeling znajduje się w tubce, której zamknięcie jest kiepskiej jakości. Już po pierwszym otwarciu, plastikowa zakrętka się połowicznie przerwała i prawie odpadła od reszty zamknięcia. Materiał w tamtym miejscu jest cienki i nietrwały.

Produkt w środku to półprzezroczysty żel o różowym zabarwieniu. Po otwarciu tubki wyczuwalny jest słodki zapach produktu.

Produkt jest peelingiem enzymatycznym, dlatego nie ma w nim żadnych drobinek. Sięgnęłam po niego, ponieważ mam cerę wrażliwą, naczynkową. Peeling można stosować 1-2 razy w tygodniu, ja osobiście wybieram tę rzadszą częstotliwość, ponieważ moja skóra nie wymaga więcej oczyszczenia.

Produkt dobrze oczyszcza skórę, wyciąga z niej zanieczyszczenia, nie wywołując podrażnień. Peeling nie powoduje pieczenia, dlatego lubię go używać, ponieważ mam wrażliwą cerę, która potrafi po niektórych produktach odczuwać dyskomfort. Pozytywnymi efektami są również wygładzenie i napięcie skóry.

Peeling enzymatyczny od Bielendy dobrze przygotowuje skórę pod dalsze etapy pielęgnacji.

Chętnie kupię ten produkt ponownie i polecę osobom z cerą wrażliwą, która nie znosi najlepiej peelingów mechanicznych.

DOBRY

Plusy(+)
- nawilża
- delikatnie oczyszcza i złuszcza
- zapach
- cena
- łagodzi i wycisza skórę
- lekka poprawa kolorytu skóry
- do skóry wrażliwej

Minusy(-)
- dostępność
- wydajność

Podsumowując peeling jest dobry, daję poczucie ukojenia i lekko złuszcza, ale nie wiem czy na dłuższą metę nie jest to trochę za delikatny produkt.)

niezły peeling enzymatyczny

Jeśli używam peelingów (rzadko) to wyłącznie enzymatycznych. Peeling Bielenda Professional jest przyjemny w użyciu. Skóra jest po nim gładsza, a przy tym nie jest zaczerwieniona i podrażniona.

Opakowanie jest wygodne w użyciu i ładne, ale niestety bardzo szybko (chyba przy drugim użyciu) oderwała się pokrywka od zakrętki.

Taki sobie

Peeling poleciła mi pani w Hebe. Nie zauważyłam jakiegoś większego oczyszczenia skóry twarzy po nim, być może sprawdzi się osobom które nie potrzebują aż tak głębokiego oczyszczenia. Ma dość kleistą konsystencję i przyjemny zapach.