Silica, Preparat wzmacniający

Silica, Preparat wzmacniający

Pojemność 100 szt

Suplement diety zawiera kompozycję witamin, aminokwasów, składników mineralnych i ziół.
Dzięki zawartości m.in. wyciągu ze skrzypu polnego Silica poprawia kondycję skóry, włosów i paznokci.
Zalecana dawka: 1 tabletka dziennie.

Działanie
Na włosy
Tabletki

Skład jest w trakcie moderacji.

• substancje wypełniające: fosforany wapnia (fosforan diwapniowy), celuloza (mikrokrystaliczna celuloza); substancja przedwzbrylająca: kwasy tłuszczowe (kwas stearynowy); wyciąg ze skrzypu polnego [Equisetum arvense); aminokwas: L-lizyna; wyciąg z alg (workolisć członowaty, Ascophyllum nodosum); cynk (siarczan cynku); aminokwas: L-metionina; aminokwas: kwas p-aminobenzoesowy (PABA); krzem (dwutlenek krzemu); żelazo (fumaran żelaza (II)); niacyna (amid kwasu nikotynowego); kwas pantotenowy (D-pantotenian wapnia); substancja glazurująca: hydroksypro-[ pylometyloceluloza; substancja przedwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu); witamina B2 (ryboflawina); biotyna (D-biotyna); selen (selenian (IV) sodu).

Skuteczność:

Niewiarygodne ale pomogły

Mamy prawie lipiec a mnie od lutego bardzo wypadały włosy. Nawet po ciąży tak mi nie wypadały jak teraz. W czasie mycia włosów całe sitko we wannie było w moich włosach. Na szczotce podczas suszenia oraz po suszeniu spora ilość na podłodze. Byłam załamana.
Zrobiły mi się prześwity i ogromne zakola ze żaden fryzjer nie wiedział jak mi włosy obciąć.
Od dwóch lat nie farbuje włosów wiec nie wiem co było przyczyną wypadania.
Stosowałam szampony z czarnej rzepy, z mydlnicy lekarskiej, bursztynowy z Farmony i Zoxin Med gdyż dodatkowo jakieś krosty ropne miałam na głowie i czerwone placki.
Nie pomogło nic... no może ten Zoxin Med bo krosty zginęły.
W rodzinie ktoś polecił mi tabletki Silica.
Biorę je miesiąc ale pierwsze efekty zobaczyłam po dwóch tygodniach.
Włosów zdecydowanie duzo mniej wypada. Na szczotce raptem kilka a w czasie mycia w sitku zostaje z 5 włosów.
Nie wierzyłam ze cokolwiek mi pomoże wypróbowałam cztery szampony które nic nie dały aż w końcu te tabletki pomogły.
Stosuje jeszcze wcierki i mgiełki zFarmony i włosy na zakolach odrastają ale jeszcze są krótkie najważniejsze że są w ogóle :)
Polecam tę tabletki osobom które juz naprawdę nie wiedzą co mają począć ze swoimi włosami.
Za 100 tab.zapłaciłam 29zl po skończeniu opakowania mam zamiar kolejne kupić. Biorę po dwie tabletki.
PS. Polecam branie magnezu bo niestety skrzyp zawarty w tabletkach może przyczyniać się do wyplukiwania magnezu z organizmu ja niestety mam skurcze w nogach w nocy ale i tak je bardzo polecam bo naprawdę działają.
Nie oceniam wpływu na skórę i paznokcie gdyz mam dziecko małe i raczej nie chce mieć długich na razie a skóra jak to w lecie lubi się zapychac w czasie upałów.

A miało być tak pięknie

Z tabletek na skórę i wlosy zadziałało tylko u mnie Halo Beauty, ale ze względu na cenę nie mogę sobie pozwolić na to co miesiąc. Przeczytałam tutaj pozytywne recenzje, cena nie jest wygórowana, więc postanowiłam spróbować. Dawałam ciągle szanse, dawałam czas, odwlekałam recenzję i po 3 miesiącach muszę powiedzieć, że kicha. Zostało mi chyba z 10 tabletek do końca i musze powiedzieć, że nie widzę różnicy. Albo inaczej: każdą różnicę jaką zauważyłam można przypisać działaniu innych produktów. MOŻE ewentualnie moje paznokcie po 3 miesiącach stały się twardsze. Wykończę opakowanie i wracać nie będę, bo nie ma sensu.

Wysyp babyhair

Kupiłam je totalnie w ciemno. Nigdy o nich nie słyszałam i wychodziły najtaniej, bo w Ross.za 100 tabletek zapłaciłam kilkanaście zł.

Tabletki są malutkie i łatwe w połykaniu, chociaż mają niedobry smak.

Producent zaleca brać 1-2 dziennie. Ja biorę dwie na raz. Początkowo brałem regularnie, później przy końcu opakowania miałam dni przerwy, bo zapominałam.

Co zauważyłam ?
Przede wszystkim włosy mi prawie wcale nie wypadają. Zdecydowanie mniej niż jak brałam inne tabletki i wcierałam wcierki.

Mam też pełno babyhair, gdzie normalnie ich u mnie tak nie widać a teraz szok :o

Także paznokcie mam twardsze co jest wielkim plusem.

Natomiast nie zauważyłam żadnego wpływu na skórę.

Warto spróbować. Ja się na cuda nie nastawiałam a miło się zaskoczyłam.

Pomógł

Brałam te tabletki kilka lat z przerwami. Gdy włosy były słabe, liche to te tabletki naprawdę mi pomogły. Włosy były w lepszej kondycji, mniej wypadały i rosły małe włoski . Zaznaczam że wtedy też zaczęłam trochę bardziej dbać o włosy , nowe maski, oleje. Tak samo wzmocniły się paznokcie i lepiej rosły .
Złożona pielęgnacja plus silica i dziś włosy są fajne.
Uważam że po pewnym czasie przestały tak działać bo może za długo brałam . Obecnie łykam vitapil.

Mieszane uczucia

Produkt kupiłam z uwagi na brak mojego Vitapilu w aptece. Przyznam że specjalnego szału na mnie noe zrobił, włosy po przestawieniu ich z vitapilu na Silice zaczęły wyglądać i robily się szorstkie, co do paznokci to owszem wzmacnia je i przyspiesza ich wzrost. Jeśli chodzi o skórę była to nie zauważyłam Aby jakos dobroczynne na nią wpłynęła. Po zakończeniu całego opakowania produktu wróciłam do Vitapilu z którego jestem jednak najbardziej zadowolona cenę ma nieco wyższa niż Silica ale na mną działa o wiele lepiej. Każdy jednak ma inne potrzeby i innego rezultatu oczekuje tak więc może silica komuś przypadnie do gustu.

sweetly suplement

tutaj o dziwo, bylam zaskoczona jak pieknie moze zmienic skore i wlosy, no i paznokcie takie male cudo pudeleczko. widac poprawe juz po tygodniu, wlosy sa wzmocnione u korzonkow, skora sie wygladza, wypryski znikaja, i paznokcie zaczynaja blyszczec bez bialych plamek. niewiem, czy to efekt tego srodka, ale mi pomoglo i polecam.

Wybawiciel!

Zaczęło się zimą tego roku... Jakby ktoś z dnia na dzień rzucił zaklęcie na moje paznokcie. Nagle zaczęły się rozdwajać, łamały się nawet w połowie płytki.. Brr! Bolesna sprawa. Byłam załamana, bo właściwie nie miałam wolnego brzegu.. były tak miękkie. A ja tak kocham długie paznokcie! Desperacko zaczęłam szperać na wizażu w poszukiwaniu jakiegoś cudu. I znalazłam! Szybko poleciałam do apteki i kupiłam Silicę za niecałe 27 zł. Za 100 tabletek to naprawdę niewiele. Cierpliwie czekałam aż zacznie działać. Po pierwszym opakowaniu moje paznokcie odżyły. Są strasznie twarde i mam naturalnie piękne długie pazury. Śmiało mogę powiedzieć, że jest najlepszym suplementem jaki brałam. Jestem w trakcie drugiego opakowania i nie zamierzam na nim zaprzestać.

przeciętniak

Jeden z niewielu preparatów ze skrzypem, który mogę od czasu do czasu zażywać. Nie zdziała cudów, ale można potraktować jako uzupełnienie diety w substancje korzystne dla włosów.

Plusy:
+ zawiera algi
+bogaty skład
+ łatwo dostępny
+ wzmaga porost włosów

Minusy:
+ brak działania na cerę i paznokcie
+ działa krótkoterminowo

Najlepszy preparat na włosy i paznokcie jaki znam

Używałam już wieku suplementów na włosy i paznokcie i ten jest zdecydowanie najlepszy . Po dwóch tygodniach stosowania moje paznokcie przestały się łamać i rozdwajać a włosy przestały wypadać garściami . Silica nie należy do najtańszych suplementów ale w porównaniu do tańszych zamienników jest zdecydowanie najlepsza . Zawsze gdy ktoś pyta co powinen używać na rozdwajające, łamliwe paznokcieto polecam Silica . Dodam że po zakończeniu kuracji miałam spokój przez wiele miesięcy wiec cieszę się że ten preparat mi pomógł i mam nadzieje że dzięki mojej recenzji ktoś inny tez podejmie dobrą decyzje w wyborze odpowiedniego preparatu .

Naprawdę działa!

Przerobiłam już większość dostępnych na rynku suplementów na włosy. Większość preparatów opartych na samych skrzypie niestety nie działa. Wśród tańszych także ciężko znaleźć coś godnego uwagi. Natomiast Silica, mimo tego, że nie jest tania i nieraz się łudziłam, że znajdę coś porównywalnego a tańszego, naprawdę działa i zawsze do niej wracam.
Jest to preparat oparty przede wszystkim na krzemie co ma realny przekład na poprawę stanu włosów. Mocna suplementacja Silicą już raz mnie uratowała w bardzo kryzysowej sytuacji kiedy mi włosy leciały garściami i dlatego też sięgam po nią zawsze jak potrzebuję podratować stan swojej czupryny.

Nie znalazłam nic lepszego.

Kupiłam ten produkt, bo Maxineczka go polecała kiedyś dawno temu. Bardzo dobrze wpływa na kondycję skóry włosów i paznokci. Przede wszystkim zależało mi na wzmocnieniu i te tabletki bardzo mi pomogły.
Po kilku miesiącach pojawiły mi się małe włoski na głowie, przestały mi wypadać. Paznokcie też stały się mocniejsze i przestały się mi łamać. Testowałam bardzo dużo tego typu suplementów i jak na razie po tym widzę największe efekty.